Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

…Та скоро порине у сон давнє місто
І площі Сорренто вже день полишає…
А хвилям у бухтах так тоскно і тісно
Бажання лишитися тут – спокушає…

Південна палітра: Амальфітанське узбережжя + Рим (по неділях)

Днів: 8
Рим - Ватикан - Неаполь - Сорренто (4 ночі) - Капрі - Барі * - Амальфі * - Позітано * - Помпеї - Рим 
Італія

8 днів / 7 ночей
Кожна дата - гарантована!
3 ночі в центрі Риму + 4 ночі в районі Сорренто

У вартості туру: «Рим пам'ятає багато»; «В обіймах Італії - Ватикан»;
«Чарівність Сорренто»; «Таємниці південної Італії Неаполь і Помпеї»;
«Острів мрії і любові - Капрі».


А також можливість відвідати: місто паломників і торговців - Барі;
яскраві перлини узбережжя - Амальфі і Позітано.

День 1.

Рим

 Виліт з України. Прибуття до Риму. Зустріч з російськомовним супроводжуючим. Трансфер і розміщення в готелі в центрі Риму.
Італія ... Це місце на Землі стало справжньою Музою для художників і поетів.
Тут створювали свої шедеври Боттічеллі, Франческо і Леонардо да Вінчі, Італія дарувала натхнення Джордано Бруно і Данте Аліг'єрі. Повітря Італії буквально просякнутий атмосферою творчості і свободи.
Ласкаво просимо в розкішну і гостинну Італію !!!
Вільний час. Для бажаючих екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом (за додаткову плату).
Ночівля в готелі в Римі.

День 2.

Рим - Ватикан

 Сніданок. Запрошуємо на екскурсію в Державу Ватикан «В обіймах Італії». Сьогодні наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра. Оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу ...
Далі ми продовжимо наше знайомство з Римом. Нас чекає оглядова екскурсія «Рим пам'ятає багато». Не дарма Рим гордо носить звання «вічного міста», його активний вік обчислюється не однією тисячею років. «Історія Риму - історія всього світу», - таку фразу колись кинув Наполеон I. Рим є батьківщиною великих мислителів і геніальних талантів, які значно вплинули на розвиток всього людства. У його зовнішності закарбувалося безліч епох - від античних часів і до сьогоднішнього дня. Місто поєднує в собі, здавалося б, несумісні речі. Недарма ж кажуть, що всі дороги ведуть до Риму ... Вільний час.
Ночівля в готелі в Римі.

День 2 - Рим - Ватикан День 2 - Рим - Ватикан День 2 - Рим - Ватикан День 2 - Рим - Ватикан
День 3.

Неаполь - Сорренто

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в Неаполь.
Запрошуємо на екскурсію - "Таємниці південної Італії - Неаполь". Неаполь поєднує в собі благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і традиційний дух країни. Кожен квартал в Неаполі - окреме містечко, кожна вулиця - декорація до вуличного шоу, і все навколо здається начерками до ще ненаписаної опері. Кажуть, що навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух колишньої Італії. Його або люблять, або ненавидять. У нього або закохуються з першого погляду, або згадують про нього із роздратуванням. Але його потрібно побачити, почути звуки міста, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладінь Неаполітанської затоки, почути справжню неаполітанську пісню ... І далі нас чекає чарівний Сорренто (прогулянка з російськомовним супроводжуючим). Невелике курортне місто Сорренто примостився на крутих скелях з вулканічного туфу, які обриваються в Неаполітанську затоку. Ще з часів Римської імперії, це місто було відоме як престижне місце відпочинку, тут розташовувалися вілли благородних патриціїв. Чарівність Сорренто - в утихомиреній атмосфері, яку створює природна краса цих місць, в дивовижних пейзажах, блакитному морі, п'янких ароматах цитрусових садів.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 3 - Неаполь - Сорренто День 3 - Неаполь - Сорренто День 3 - Неаполь - Сорренто День 3 - Неаполь - Сорренто
День 4.

Капрі - Сорренто

 Сніданок. Відправлення на острів Капрі.
Сьогодні наш шлях лежить на «острів мрії і любові - Капрі» (дод. опл. квитки на катер і трансфер). ... смарагдова гладь Тірренського моря, заворожує своєю кришталевою красою, загадкові кам'яні колоси Фаральоні виступають з морських глибин і чарують неповторністю. Острів чарівний і витончений, острів скель і запашних садів, шикарних ресторанів і модних бутиків. Наша екскурсія включатиме відвідування розкішних Садів Августа і центральної площі Капрі - Пьяцетти. Для бажаючих відвідування Блакитного грота або прогулянка на катері до морських круч біля берегів Капрі (за додаткову плату). Повернення в порт, відправлення в Сорренто на катері.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 4 - Капрі - Сорренто День 4 - Капрі - Сорренто День 4 - Капрі - Сорренто День 4 - Капрі - Сорренто
День 5.

Барі - Сорренто

 Сніданок. Вільний час.
Для всіх бажаючих пропонуємо екскурсію в паломницький центр Італії - місто Барі (за додаткову плату). Багата історія, цікава архітектура, набережна і красиві історичні будівлі - все це є в Барі. Тут можна побачити відображення всієї Італії в мініатюрі. Старовинний квартал міста до цих пір зберігає відбиток давніх часів, а уклад життя нагадує картини з італійських фільмів. Головне принада Барі, - базиліка св. Миколая, де зберігаються мощі Миколая Чудотворця. Багато століть в Барі прагнуть паломники, щоб потрапити до святині і отримати крапельку чудотворного миру. А влітку південне містечко перетворюється в курорт, де екскурсії зі старовиною уживаються з розслаблюючим пляжним відпочинком ... Вільний час. Повернення в Сорренто.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 5 - Барі - Сорренто День 5 - Барі - Сорренто День 5 - Барі - Сорренто  
День 6.

Амальфі - Сорренто - Позітано

 Сніданок. Вільний час.
Сьогодні ми пропонуємо Вам зануритися з справжнє свято фарб, тепла і сонця! Нас чекають столиця узбережжя - Амальфі і курорт аристократів і кінозірок - Позітано (за додаткову плату). Екскурсія по Амальфі - «столиці узбережжя», в честь якого воно було названо, включає огляд Кафедрального Собору Святого Андрія XI століття і знаменитого монастиря капуцинів XII століття. Місто зуміло поєднати в собі все необхідне для незабутніх вражень - чудовий клімат і природну красу, найчистіше море і величезну кількість пам’яток історії. Продовження екскурсії в Позітано, що служив портом Амальфітанськом республіки в середньовіччя. Серед усіх пам'яток Позітано найбільший інтерес представляє церква Санта Марія Ассунта - романська церква XIII століття з куполом, облицьованим майолікою. А ще перед нашими очима розкинеться чудова панорама покритих зеленню гір і барвистий водоспад будинків і терас, оповитих квітами, що стікає до моря... Вільний час. Повернення в Сорренто.
Ночівля в готелі в районі Сорренто.

День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано День 6 - Амальфі - Сорренто - Позітано
День 7.

Помпеї - Рим

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер у Помпеї.
Помпеї - античне місто, яке загинуло відразу під вулканічною лавою і попелом руйнівних вивержень вулкана Везувій. Всі будинки, пам'ятники, вулиці міста і навіть фігури людей збереглися такими, якими вони були в ті далекі часи, оскільки шар попелу надійно переховував їх і зберіг до наших днів. Зараз місто повністю розкопане. У багатьох будинках збереглися настінні і підлогові мозаїки, розписи, в деяких - навіть портрети господарів, словом все, що дає уявлення про життя того часу ...
Трансфер і розміщення в готелі в центрі Риму. Ночівля

День 7 - Помпеї - Рим День 7 - Помпеї - Рим День 7 - Помпеї - Рим  
День 8.

Рим

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт. Виліт з Риму в Україну.

 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Транспортне обслуговування в рамках програми
• Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
• 2 + 1 ночі у Римі на базі сніданків
• 4 ночі в районі Сорренто на базі сніданків
• 3 годинна оглядова екскурсія по Риму
• 3 годинна екскурсія в музеї Ватикану
• 2 годинна оглядова екскурсія по Неаполю
• Відвідування Сорренто з супроводжуючим
• 1,5 годинна екскурсія на острів Капрі з російськомовним гідом
• 2 годинна оглядова екскурсія Помпеями
• Дегустація лікеру «Лімончелло» і типових продуктів в Сорренто
• страховий полюс
Додатково оплачується:
• Індивідуальний страховий полюс (при особистій подачі)
• авіапереліт Київ - Рим - Київ (від 270 €/ особа)
• доплата за напівпансіон по всій програмі: 100 €/ особа
• вхідні квитки в музеї та собори
• вхідні квитки в музеї Ватикану 25 €/ особа (включаючи бронь)
• Екскурсія в Барі з російськомовним гідом 85 €/ особа
• Екскурсія в Амальфі і Позітано з російськомовним гідом 50 €/ особа
• Вечеря в театрі-ресторані у Римі (у вартість включені мінеральна вода і вино) 47 €/ особа
Квитки на катер Сорренто-Капрі-Сорренто (туди-назад / включаючи трансфери) 45 €/ особа
• Відвідування Блакитного гроту або прогулянка на катері до морських круч біля берегів Капрі 30 €/ особа
• Екскурсія «Нічний Рим» з російськомовним гідом 25 €/ особа
• Навушники на весь період перебування 15 €/ особа
• Консульський збір 35 €
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Оплачується при кожній подачі.
• Візовий центр 25 €.
Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
У разі відмови Консульський збір та Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорож День народження - втрати покриває Акорд Тур)
• Міський / Туристичний податок (City / Tourist tax) в готелях Італії від 3 до 6 євро / ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: