Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Ahoooj Словаччина, привіт Закарпаття

Днів: 7
Львів – Перечин – Левоче – Попрад – Татранська Ломніца – Словацький Рай – Ужгород – Львів
Словаччина
Україна
Назад

Червень '19

  29 09:30

Липень '19

  20 11:30

Серпень '19

ДН 20 09:30
Вперед
ДН−День Незалежності
День 1.

ЛьвівНевицькеУжгород

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Світ сиру і насолоди

(входить у вартість + вх. квиток)
Спочатку нас чекає смачна зупинка на молочній фермі «Мукко» (вх. квиток). Почнемо з екскурсії козиною фермою, де буде можливість ознайомитися з цікавим процесом тваринництва. Потім вирушаємо «за лаштунки» виробництва – справжнє царство сиру. Ми довідаємося про сир все – від початку до кінця, а також зможемо почастувати сирні смаколики під час дегустації.

Потаємний куточок Карпат - Бердо

(входить у вартість + вх. квиток)
Недалеко від містечка Сколе заховався невеличкий хребет Бердо! Щось новеньке?! Але саме це місце полонить своєю винятковістю – відсутністю натовпів туристів та чудовим видом на сусідні хребти Боржави та Пікуя! Попри невисокі гори – близько 1100-1200 м, навколо нас просторі полонини, вкриті травою та чорницями. Дістатися потаємного місця нам допоможуть наші ноги та карпатські «позашляховики» (опл. дод.)
Поселення у готель по маршруту. Вільний час.
День 1 - Львів – Невицьке – Ужгород
День 1 - Львів – Невицьке – Ужгород
День 1 - Львів – Невицьке – Ужгород
День 1 - Львів – Невицьке – Ужгород
День 2.

Лумшори

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії:

Прогулянка – похід «Таємниця полонини Руна»

(Дорослий: 10€ / Діти: 8€)
Запрошуємо в мандрівку в глиб лісів та гір маловідомого Закарпаття. Водоспад Воєводин — одна з туристичних атракцій, що їх приховують південні схили полонини Руни. Висота головного каскаду становить 6-9 м. Існує припущення, що цей водоспад утворився в результаті сильного землетрусу, під час якого виникла тріщина, і вода з 9-метрової висоти двома потоками спадає у маленьке озеро. Тут ми зможемо і насолодитися красивими пейзажами мало відвідуваних куточків гір, а також влаштувати невеликий пікнік.

Старосвітське джакузі в Лумшорах

(Дорослий: 10€ / Діти: 8€)
Лумшори - невелике село, оточене гірськими схилами та стрімкими водоспадами, воно немов охороняє себе від навколишнього світу, попереду - тільки гори і небо. Недалеко від села ми побачимо каскад невеликих водоспадів , потоки яких мчать сюди з полонини Руна та падають на гладкі сірі камені з висоти 12 м. Але, в першу чергу, Лумшори відомі процедурою купання в чанах , яку практикують тут ще з XVII століття! Нас посадять у величезний мідний чан з мінеральною сірководневою водою і будуть «варити» на повільному вогні. А якщо стане гаряче - можна, і навіть потрібно, охолонути в гірському потоці, який неспішно «біжить» в декількох метрах від чану. Відпочиваємо і насолоджуємося!
Повернення в готель.
День 2 - Лумшори
День 2 - Лумшори
День 2 - Лумшори
День 2 - Лумшори
День 3.

Левоче

Сніданок. Звільнення номерів. Проходження україно-словацького кордону. Переїзд в Словаччину.

Левоче – заповітне місто

(вх. квиток)
Нас чекає місто, яке вважається одним з найгарніших міст Словаччини. Звісно, його можна знайти в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ми прогуляємось головною площею – намістям Майстра Павла, де знаходяться головні перлини містечка. Ратуша і собор св. Якуба, а навколо площі несподівано красиві будинки, яких близько 50. 
Екскурсія до руїн найбільшого замку не тільки Словаччини, а й всієї Європи.

Спішский град – вартовий на скелі

(вх. квиток)
Нас чекає Спішский град, кам’яний замок 12 ст., який височіє на доломітовій скелі висотою 200м. Площа, яку займає замок, більше 4 гектарів. На території замку працює музей, в якому відтворений інтер’єр середньовіччя: спальня, їдальня, різні експонати озброєння, катівня кімната, церква. На сьогодні замок в більшій мірі відреставрований і радо прийме нас в гості.
Поселення в готель по маршруту в районі Попраду. Вільний час.
День 3 - Левоче
День 3 - Левоче
День 3 - Левоче
День 3 - Левоче
День 4.

високі Татри

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо на екскурсію.

Високі Татри – в полоні магії гір

(Дорослий: 26€ / Діти: 20€)
Відносно невелика за площею, але найвища, і, без сумніву, наймальовничіша частина Карпат знаходиться на території Словаччини та носить ім'я Високі Татри. Тут знаходиться найвища точка Карпат - гора Герлаховський Штит, 2655 м. Взимку Високі Татри перетворюються в центр гірськолижного відпочинку, ну а влітку заповідник відкриває свої простори для численних любителів трекінгу і гірських прогулянок. Менгусовська долина з розгалуженою мережею пішохідних стежок вважається однією з найцікавіших в Високих Татрах. Свою назву долина отримала в честь селища Менгусовце, яке поетично називають «воротами» в Східні Татри. Ціла система пішохідних стежок дозволить потрапити до найбільш мальовничих місць:  водоспадів, ущелин та гірських озер. Вельке Гінцово Плесо (Velke Hincovo Pleso) – найбільше з високогірних озер Словаччини природного походження. Озеро розкинулося в центрі долини, ніби сцена гірського амфітеатру, а навколо вершини, вершини, вершини - Kôprovský štít(2363), Cubrina (2376) та Mięgusovský štít (2438). Вільний час для насолоди горами. 
Повернення в готель.
День 4 - високі Татри
День 4 - високі Татри
День 4 - високі Татри
День 4 - високі Татри
День 5.

Словацький Рай

Сніданок. Запрошуємо на екскурсію.

Прогулянка в Раю

(входить у вартість + вх. квиток)
Саме так, нас чекає мандрівка стежками національного заповідника «Словацький Рай» (Slovensky Raj), місце, яке кожним квадратним метром демонструє дивовижну красу і багатство регіону. Тут і прадавні ліси і величні гори, прямовисні прірви і дикі гірські річки, найкрасивіші водоспади і унікальні печери, 250 км добре обладнаних туристичних стежок, а також озера, де можна купатися або ловити рибу. На сьогоднішній день “Словацький рай” вважається одним з найкрасивіших національних парків у Центральній Європі.
Екскурсія-прогулянка одним із маршрутів заповідника, з врахуванням погодних умов. Пропонуємо відвідати:

Врбов – релакс в термальних купальнях

(Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
Запрошуємо відвідати комплекс басейнів з геотермальною водою в склад якої входить багато цілющих мінералів та сполук і вважається однією з кращих в Східній Європі. Цілюща вода допомагає розслабитися і отримати нові сили. Саме тому частими гостями комплексу є спортсмени та любителі активного відпочинку після катання на лижах або пішохідних прогулянок.
Повернення в готель.
День 5 - Словацький Рай
День 5 - Словацький Рай
День 5 - Словацький Рай
День 5 - Словацький Рай
День 6.

Татранська Ломніца

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Татранську Ломницю.
Екскурсія

Курорт Татранська Ломниця

(входить у вартість туру)
Курорт, що знаходиться в Високих Татрах на висоті 850 м над рівнем моря. Найбільш відомою візитівкою цього курортного селища вважається Ломницький Штіт (2632 м), з високогірною астрономічною обсерваторією на піку.

Вздовж водоспадів Студеного Потоку

(входить у вартість + вх. квиток)
Для початку за допомогою рейкового підйомника (опл. дод.) дістаємося до станції Гребенок (Hrebienok) на висоті 1285 м. Далі ми вирушаємо до мальовничих водоспадів Студеного Потоку (Vodopády Studeného potoka), протікає через величезні кам’яні ущелини утворюючи мальовничі каскади. Ми побуваємо коло Малого водоспаду на висоті 1276 м (Maly vodopad), під ним, трохи нижче, знаходиться Великий водоспад (Velky vodopad) з каскадами висотою 13 метрів. Каскади водоспадів закінчуються так званим Довгим водоспадом (Dlouhy vodopad). А неподалік водоспадів знаходиться відома у Татрах Райнерова хата. Це найстаріша гірська хата у Високих Татрах, яка більше 150 років тому слугувала притулком для гірських провідників.
Виїзд в сторону України. Проходження словацько-українського кордону. Переїзд в Ужгород. Поселення в готель.
День 6 - Татранська Ломніца
День 6 - Татранська Ломніца
День 7.

УжгородУжгородський замок

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія по Ужгороду

(входить у вартість + вх. квиток)
Ужгород – містом унікальних історичних пам’яток та архітектурних ансамблів, містом сакур та магнолій (вх. квитки опл. дод.). Ми побачимо найдовшу липову алею Європи, Хрестовоздвиженський собор, будівлю Жупанату, та, інші памятки Ужгорода.

В гостях у графа

(входить у вартість туру)
У мальовничому урочищі Берегвар, у долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальна пам’ятка архітектури Закарпаття – романтичний замокавстрійського графа Шенборна (вх.квитки) у стилі неоренесансу. У проект палацу була закладена своєрідна символіка – за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, число кімнат – 52 – кількості тижнів, входів 12 – кількості місяців. Ставок на території замку має контури Австро-Угорської імперії. А свіжості і легкості додасть кришталева вода «джерела молодості і краси».
Переїзд у Львів. 18:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття - Комплекс Термінал «А». 19:00 орієнтовний час трансферу від комплексу Термінал «А» на залізничний вокзал
День 7 - Ужгород – Ужгородський замок
День 7 - Ужгород – Ужгородський замок
День 7 - Ужгород – Ужгородський замок
День 7 - Ужгород – Ужгородський замок
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 

Важно:
• Доплата за одномісне розміщення - 810 грн. /тур;
• В готелі в Івано-Франківську – при двомісному поселенні розміщення в номерах TWN, при тримісному поселенні, розміщення - DBL+EXB або TWN+SNGL;
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко-диван або євророзкладачка;
• Мінімальна кількість для проведення факультативної екскурсії – 30 осіб;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення заявок і вказуються у підтвердженні. Посадка в автобус відбувається згідно підтверджених місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобусу;
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ОБОВЯЗКОВО!!!
Мати з собою зручне зимове взуття спортивного типу і змінне взуття, теплий одяг, рукавички, шапку, туристичні бахіли, трекінгові палиці та захист від дощу та снігу.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково)
• в разі, коли вік туриста до 5 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• проживання в готелі 2*- 3*, сніданки;
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• екскурсії вказані в програмі
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: