Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Чарівність пейзажів і захоплюючий маршрут чекають сміливців,
що наважились розгадати таємницю середньовічної Трансільванії...

Цікаві вихідні в Трансільванії

Днів: 3
Чернівці-Сігішоара-Пояна Брашов (2 ночі)-Бран-Сіная-Бухарест-Ришнов-Брашов-Чернівці
Румунія
Назад

Березень '19

  29 08:16

Квітень '19

МП 28 08:16

Травень '19

  17 08:16   28 08:16

Червень '19

  17 08:16

Липень '19

  9 08:16   21 08:16

Серпень '19

  4 08:16   16 08:16   31 08:16

Вересень '19

  25 08:16

Жовтень '19

  5 08:16   12 08:16   25 08:16

Листопад '19

  24 08:16

Грудень '19

  14 08:16
Вперед
МП−Травневі свята

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!
!!!2 ночі в одному готелі!!!

!!!У вартості туру вечірня екскурсія по Сігішоарі – батьківщині Графа Дракули, замку „Графа Дракули”, „Румунскому Зальцбургу” – місту Брашов!!!

Є змога відвідати: стару саксонську фортецю Рупя, найбільший термальний комплекс в Європі – Therme Bucurest, палац Пелеш і фортецю Ришнов!!!

День 1.

Чернівці - Сігішоара - Пояна Брашов

 Виїзд з Чернівців. Переїзд на Батьківщину графа Дракули - в місто Сігішоара. В долині річки Тирнава Маре збереглося одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкритий ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівську кухню. Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є на що подивитися поціновувачам старовини і любителям легенд.
Переїзд в Пояну Брашов. Нас чекає знайомство з найвідомішим гірськолижним курортом Румунії - Пояна Брашов. Курорт є прекрасним місцем для відпочинку. Тут можна знайти розваги на будь-який смак, любителі гострих відчуттів можуть спробувати політ на параплані з вершин Постеварул або Бунлок, або політ на аеростаті, любителі активного відпочинку можуть піти в походи або відвідати гірські печери. Поселення в готель.
«Вечір з національним колоритом» (18€/13€) з дегустацією румунської цуйки або вина і приємною вечерею… Ночівля в готелі.

День 1 - Чернівці - Сігішоара - Пояна Брашов День 1 - Чернівці - Сігішоара - Пояна Брашов День 1 - Чернівці - Сігішоара - Пояна Брашов День 1 - Чернівці - Сігішоара - Пояна Брашов
День 2.

Бран - Бухарест - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш

 Сніданок. Переїзд в Бран. У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний «Графа Дракули» (вх. квиток). Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут... Іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна ... По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки мають закінчитися красиво! Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» - моторошне і захоплююче видовище... Повернення в Пояну-Брашов на громадському транспорті (квиток оплачується самостійно).
Пропонуємо відвідати факультативну екскурсію по літній резиденції королівської сім'ї в Румунії палацу «Пелеш» і столиці Румунії - Бухаресту (48€/36€). Нас чекає відвідування одного Із найбільш неповторних музеїв Європи, шедевр архітектури і мистецтва - палац Пелеш. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку… Переїзд в Бухарест. Нас зустрічає місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього розташований палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс Європи – Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3 ароматерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16 водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. екзотичних рослин). Повернення в Пояну Брашов. Ночівля в готелі.

День 2 - Бран - Бухарест - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш День 2 - Бран - Бухарест - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш День 2 - Бран - Бухарест - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш  
День 3.

Пояна Брашов - Ришнов - Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брашов на громадському транспорті (квиток оплачується самостійно)На десерт – екскурсія по „Румунському Зальцбургу” – місту Брашов. Це один з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилю, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. Вільний час.
Рекомендуємо відвідати екскурсію в фортецю Ришнов (16€/13€+вх. квиток) – могутня селянська фортеця, збудована на крутій скелі протягом майже трьохста років, з 14 по 17 століття, служила для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця як місто в мініатюрі містила всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церкву, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на довколишній гірський масив Бучеджь. Всім бажаючим після відвідування фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley (13/10€+вх. квиток). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховано в них?
Повернення в Брашов. Переїзд в Україну. Перетин кордону. Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці – 23:50. До нових зустрічей!

День 3 - Пояна Брашов - Ришнов - Брашов День 3 - Пояна Брашов - Ришнов - Брашов День 3 - Пояна Брашов - Ришнов - Брашов День 3 - Пояна Брашов - Ришнов - Брашов
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії, вказані в програмі.
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Для громадян України:
консульський збір 40$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорій громадян, звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років згідно з договором про спрощення візового режиму).

Важливо:
• Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Чернівці - головний ж/д вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом у вокзал);
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі і в автобусі.
• Компанія не несе відповідальність за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: