UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1183
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

372
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 15.08.22
1€ = 41.86 грн.
1$ = 41.86 грн.
1€ = 1.09 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

6929
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 

Не вірте в те, що Париж - місто художників, він сам - художник!
Не вірте в те, що Голландія - країна квітів, вона і є квітка!
... І тільки компліменти можуть описати нескінченне захоплення...

Париж, квіти..... і Компліменти! Амстердам, Брюссель, Париж, Люксембург, Кельн

Днів: 10, без нічних переїздів, екскурсій у вартості туру: 6
Львів - Варшава - Берлін – Потсдам - Амстердам – Гаага -  Делфт - Гент - Брюгге – Париж –  Нормандия - Диснейленд - Люксембург –  Франкфурт -  замки Рейну - Кельн - Аахен - Вроцлав - Львів
Бельгія
Люксембург
Нідерланди
Німеччина
Польща
Франція
Назад
Всі дати
регулярного туру
Вперед
Важливо! Змінювати дату туру, чи навіть сам тур, можна в будь-який зручний для Вас час, навіть за день до туру. Вдалого вибору! (стосується тільки автобусних турів компанії Аккорд-тур)

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

У вартості туру 8 екскурсій:
по чаруючому Берліну, запальному Амстердаму, столиці Польщі - Варшаві;
ажурній перлигі Бельгії – Гент
 
романтичному Парижуунікальному місту-фортеці Люксембургу, та містах на Рейні - Франкфурті та Кельні.


У програмі чарівні та привабливі: 
НІДЕРЛАНДИ – БЕЛЬГІЯ – ФРАНЦІЯ – ЛЮКСЕМБУРГ - НІМЕЧЧИНА - ПОЛЬЩА
Натхнення… Аромат… Магія… Романтика… Ідилія… Веселощі… 

6 країн в одному турі… незабутні враження...


•2022 рік: Парк квітів Кекенхоф з 24.03 по 15.05. Парад квітів Bloemencorso Bollenstreek 23.04 -24.04. День Короля 27.04

 

День 1.

ЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознань

Збір групи.
Відправлення в тур. З.д вокзал Львів, площа Двірцева 1.
Переїзд до Польщі, в столицю - Варшаву.
Пішохідна екскурсія
Екскурсія

Таємниці загадкової Варшави

(входить у вартість туру)
...романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці, або по величезній декорації із затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну із найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави.
У вільний час пропонуємо автобусну екскурсію

Варшава – місто королів

(Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена. Королівські Лазенки – Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті. Історія Лазенок починається з дерев'яної фортеці мазоеецкіх князів. Триста років тому, в XVI столітті, тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія; при ній тут з'явилася перша дерев'яна купальня. Нарешті, в 1623 році інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац – Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково – звідси відкривається прекрасний вид на закрут Вісли.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 1 - Львів – Люблін – Варшава – Лодзь – Познань
День 1 - Львів – Люблін – Варшава – Лодзь – Познань
День 1 - Львів – Люблін – Варшава – Лодзь – Познань
День 1 - Львів – Люблін – Варшава – Лодзь – Познань
День 2.

БерлінПотсдам

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Німеччини Пішохідна екскурсія
Екскурсія

Відвертість Берліну

(входить у вартість туру)
Екскурсія по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму...
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Таємничими куточками Берліну

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Пропонуємо поглянути у зовсім нетиповий, «захований шматочок» Берліну, де дивовижним чином переплелись історія та сучасність. У цьому місці збереглись рідкісні для столиці Німеччини споруди XIX століття. Відвідаємо комплекс Хакских дворів: Софієнштрассе, Августштрассе, Фрідріхштрассе та інші дворики, які сьогодні являються не менш відомою архітектурною пам'яткою міста, де милуючись унікальністю забудов, сповна відчуваєте атмосферу та колорит старих прохідних вуличок.

В полоні королівських фантазій – парк Сан-Сусі та Потсдам

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Спочатку нас чекає прогулянка по одному з найкрасивіших парків в Європи - Сан-Сусі. На території парку знаходиться палац Сан-Сусі – саме відоме творіння Фрідріха Великого. В теперішній час Сан-Сусі став музеєм, який став одним з перших палаців-музеїв Німеччини. А далі нас чекає Потсдам – книжка з картинками: Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота – давніші, ніж у Берліні... Час ми проведемо прогулюючись по прекрасних вуличках, незрівнянно красивих площах, насолоджуючись розкішною красою міста і відпочиваючи в затишних кафе. Ми відчуємо те, по-справжньому, безтурботне життя, в якому жив Фрідріх Великий.
Автобусна екскурсія

Берлін крізь часи

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і – візитна картка Берліна – Бранденбурзькі ворота.
Берлін крізь часи - відеоогляд
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію

Пива багато не буває

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося, що таке "метр пива" і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, ніж берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих німецьких традиціях!!!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 2 - Берлін – Потсдам
День 2 - Берлін – Потсдам
День 2 - Берлін – Потсдам
День 2 - Берлін – Потсдам
День 3.

АмстердамЗаансе СхансВолендам

Сніданок. Виселення з готелю. Приїзд в столицю - Амстердам - коштовний камінь в короні голландських королів! Обзорна екскурсія по місту
Екскурсія

Амстердам – скарби минулого і теперішнього

(входить у вартість туру)
Cтарі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які  на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій – вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Рекомендуємо відвідати

Лабіринтами Амстелу

(Дорослий: 16€ / Діти: 16€)
Прогулянка по мальовничих каналах Амстердаму

Тиха Голандія: Заанс Сханс, Волендам

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Місцеві жителі кажуть "Хто не бачив провінції - той не бачив Голландії"!  Фольклорне село вітряних млинів – Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах – це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев'яні черевички – кломпи, в яких голландці ходять до cих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та кольорів – кращого сувеніру годі шукати... Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам – чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якого живуть і до сьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого за старовинними рецептами!
Екскурсія по глибинці Голландії - відеоогляд

Вечірній Амстердам

(Дорослий: 21€ / Діти: 16€)
Вічно-юний, притягує і зачаровує. Він виблискує вночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує... Забуваючи про сьогодення, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста.

Театр Касса Росса

А після екскурсії радимо продовжити вечір у незвичайному театр "Касса Росса"!!!
Ночівля на території Нідерландів.
День 3 - Амстердам – Заансе Сханс – Волендам
День 3 - Амстердам – Заансе Сханс – Волендам
День 3 - Амстердам – Заансе Сханс – Волендам
День 3 - Амстердам – Заансе Сханс – Волендам
День 4.

ГаагаДелфтКекенгофАмстердамГент

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для всіх бажаючих пропонуємо відвідати:

Королівський Парк квітів – Keukenhof

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Пропонуємо відвідати парк квіткової розкоші – "Кекенхоф" – одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! (в програмі туру в період з березня до травня)
Королівський парк квітів Кекенхоф - відеоогляд

Яскраві барви Голандії: замок Де Хаар та містечко Лейден

(Дорослий: 38€ / Діти: 38€ + вх. квиток)
Свою подорож ми почнемо з Середньовіччя в серці Нідерландів – замок де Хаар, захоплення та відчуття неперевершеності ось що почуваєш, потрапивши сюди. Казковий замок з круглими башточками по кутах, оточений водою і чарівними садами. Безперечно, це один з найрозкішніших замків в Нідерландах!!! На завершення шикарне містечко Лейден. Місто з багатовіковою історією, де в старій частині на кожному кроці натикаєшся на пам'ятник архітектури. І це не дивно, адже їх тут набагато більше, ніж в Амстердамі, але площа міста становить всього 23 кв.км. А ще гуляючи вулицями голландського міста ви побачите на стінах вірші відомих поетів, адже Лейден – єдине місто на світі, де на Мураль пишуть поеми!!!

По перлинках Голландії: Гаага та Делфт

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Спочатку відвідаємо "Місто принців – Делфт": палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста – найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, ми зануримося в атмосферу 15-16 століть: Східні ворота, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім'ї – сама історія Нідерландів говорить тут з нами ... Їдемо на прийом до королеви в "місто королівського двору – Гаагу" – політична столиця Нідерландів, "місто-резиденція", королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста, є Вайвер – водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги... Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження... Далі, ми відвідаємо найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген.
По перлинам Голландії - відеоогляд

Голландський Манхеттен – містечко Роттердам

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Це місто знамените своїми фантастичними творами архітектури: міст Еразмус, знаменитий на весь світ Кубічний будинок, а ще побачимо перший хмарочос в Європі!!!
Переїзд в одне із найкрасивіших міст Бельгії - Гент!
Екскурсія

Містечко Гент

(входить у вартість туру)
Вечірня прогулянка по фламандському містечку. Це бельгійське місто вражає своєю розкішною оздобою: дзвіниця Баффруа, висотою 90 метрів, з дзвоном "Клокке Роланд", могутня Ратуша в готичному стилі, королівський палац Сінт-Йорисхоф, знаменитий Собор Святого Бавона, де зберігається загадковий Гентський вівтар - "Містичний Агнець ". Атмосфера старовини і таємничості не покидає це місто, наче в очікуванні чуда...
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 4 - Гаага – Делфт – Кекенгоф – Амстердам – Гент
День 4 - Гаага – Делфт – Кекенгоф – Амстердам – Гент
День 4 - Гаага – Делфт – Кекенгоф – Амстердам – Гент
День 4 - Гаага – Делфт – Кекенгоф – Амстердам – Гент
День 5.

БрюггеПарижрека СенаЛувр

Сніданок. Запрошуємо відвідати

Фландрія у всій красі - місто Брюгге

(Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Нас чекає поетичний і романтичний рай для закоханих, колодязь чудес для дітей та дорослих - чарівний, шоколадний Брюгге! Образ міста неповторний: Базиліка - хранителька реліквії Святої Крові, Ратуша, Церква Святої Діви, де зберігається образ Мадонни з немовлям на руках пензля знаменитого Мікеланджело! Брюгге схожий на пряникове містечко з вигадливими різнобарвними фасадами, тонкими шпилями, кам'яним мереживом і рікою темно - білого шоколаду.
Переїзд в Париж. Екскурсія

Монмартр... від мистецтва до романтики

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Хто не підіймався на монмартрський пагорб, той не знає Парижа! Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого.
Легендарний Монмартр - відеоогляд
У вільний час є можливість відвідати:

Мистецтво краси – Лувр

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Світ мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври –  "Мистецтво краси – Лувр" – один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська...
Лувр- енциклопедія століть - відеоогляд
Лувр- енциклопедія століть - відеоогляд

Кораблик по Сені

(Дорослий: 13€ / Діти: 13€)
Щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені. Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів – аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
Автобусна екскурсія з фотопаузами

Все про Париж

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Париж – місто всіх часів і народів. Париж зберіг прикмети і далекого минулого і романтику теперішнього часу. Тут є все і для всіх. Для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів розваг і ділових людей. Нас очікують: Люксембурскі сади, Великі та Малі палаци, будинок Інвалідів, Марсове поле з кращим видом на Ейфелеву вежу, квартал Маре. Побачивши всю цю красу, розуміємо, що Париж – казкова скриня шедеврів... і це прекрасно!!!

Оглядовий майданчик Монпарнас

(Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
В завершенні запрошуємо побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту і відвідати Монпарнас. Ось вона, красуня, як на долоні...
Вечірня програма

Вогні нічного Парижа

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Вечірня програма, під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівний мост Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро , район Ла Де Фанс, а на завершення нас зачарує неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа.
Вечірня програма Вогні нічного Парижа - відеоогляд
Ночівля на території Франції
День 5 - Брюгге – Париж – река Сена – Лувр
День 5 - Брюгге – Париж – река Сена – Лувр
День 5 - Брюгге – Париж – река Сена – Лувр
День 5 - Брюгге – Париж – река Сена – Лувр
День 6.

ПарижЕтретаНормандіязамок Во-ле-ВіконтВерсальДіснейленд

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:

Фантастичні пейзажі Франції, або там, де натхнення - Етрета та Нормандія...

(Дорослий: 68€ / Діти: 68€)
Нормандія, це край, де забуваєш про час… Де серце б’ється швидше від краси та відчуття нереальності цих країв… Де затамувавши подих, стоїш на краю світу… Лише одні з найсильніших припливів та відпливів в світі хвилюють тишу та спокій цього краю. Суворі скелі стоять, як горді сторожі, оберігаючи цей спокій. Так, ми з Вами будемо подорожувати в справжню казку! Ми побачимо справжню Нормандію - найдивовижніші сади в світі, сади Етрета! Саме вони надихали талановитого імпресіоніста Клода Моне, та стали справжньою «візитною карткою» його живопису. Завершимо нашу подорож на березі океану, там, де скелі та природні арки, обтесані хвилями. Скупатись в цьому раю – одне задоволення! І нехай весь світ почекає…

Сентиментальна Нормандія

(Дорослий: 68€ / Діти: 48€)
Нас чекає дивовижний за красою регіон – Нормандія. Тут все інше: архітектура іграшкових містечок, як зі сторінок дитячих казок; повітря, просочене ароматом океану; кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси яких захоплює подих. Відвідування історичної столиці Нормандії – міста Руан. Старовинний Руан – найбільше нормандське місто. Екскурсія в Руанський собор і по історичних місцях, пов'язаних з історією Жанни Д'Арк. Переїзд в романтичний Онфлер. Це одне з найкрасивіших міст краю з дивовижною архітектурою, що зберіг свою красу практично в первозданному вигляді. У містечку величезна кількість майстерень і галерей, де можна поспостерігати за роботою майстрів. Дегустація кавальдосу і сидру при бажанні. Під час дегустації ми дізнаємося про те, як проводиться першокласний нормандський сидр і оспіваний Ремарком кальвадос – гордість місцевих жителів. Такий кальвадос ми навряд чи знайдемо в Парижі! Можливість пообідати в одному з місцевих ресторанчиків. Довіль і Трувіль – их часто називають братами-близнюками. Хоча між ними немає нічого спільного, крім моста, який їх з'єднує. Трувіль – містечко рибальське, бідне і веселе. Прогулянка по місту Трувіль-сюр-Мер і відвідування ринку морепродуктів. Відвідування Довиля, який вважається найкращим морським курортом в Нормандії. Довіль був побудований спеціально для того, щоб паризька знати знайшла персональний курорт. Прогулянка по місту, вільний час для відвідування набережної, яка омивається Ла-Манш. День, проведений в Нормандії це – день, довжиною в життя. Повернення в Париж.
Чарівність Нормандіі - відеоогляд

Французька казка - замок Во Ле Віконт

(Дорослий: 30€ / Діти: 30€)
Французький замок VAUX le VICOMTE, шедевр Ніколя Фуке, найромантичніший замок в околицях Парижу. Замок був побудований в 17-му столітті та став шедевром та прикладом для всієї Європи того часу. А ще замок став предметом заздрості Короля Сонця, який створив в подальшому за аналогією замок Версаль. 

Велич і розкіш – неповторний Версаль

(Дорослий: 30€ / Діти: 30€)
Резиденція королів – Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль - символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк, незліченні статуї та басейни, безкінечні паркові алеї... "...Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік, було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі..."
Велич і розкіш – неповторний Версаль

Країна чудес - Діснейленд

(Дорослий: 23€ / Діти: 23€)
Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг - ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок ... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Повернення в готель. Ночівля.
День 6 - Париж – Етрета – Нормандія – замок Во-ле-Віконт – Версаль – Діснейленд
День 6 - Париж – Етрета – Нормандія – замок Во-ле-Віконт – Версаль – Діснейленд
День 6 - Париж – Етрета – Нормандія – замок Во-ле-Віконт – Версаль – Діснейленд
День 6 - Париж – Етрета – Нормандія – замок Во-ле-Віконт – Версаль – Діснейленд
День 7.

ЛюксембургТрірФранкфурт-на-МайніВісбаден

Сніданок. Невеликий переїзд в унікальне місто - Люксембург Запрошуємо на екскурсію
Екскурсія

Маленька казка - Люксембург

(входить у вартість туру)
Унікальне  місто-фортеця - Люксембург. Звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен-Кірен, готичного собору Сен-Мішель, розкішної торгової вулиці Гранд Рю, герцогського палацу і кафедрального собору Нотр - Дам, в якому зберігається ікона Богоматері покровительки міста. А з оглядового майданчика на краю скелі, яку називають «Балкон Європи», перед нами відкриється захоплюючий пейзаж: вкриті лісом Арденські гори і пагорби, спрямовані вгору шпилі соборів і церков...
У вільний час рекомендуємо відвідати:

Перлина Люксембургу - Старе місто

(Дорослий: 18€ / Діти: 10€)
Під час екскурсії ми зможемо насолодитись красою скельної капели Сен-Кірен, відвідаємо церкву св. Іоанна Хрестителя, де знаходяться орган XVIII століття і скульптура 'Чорна Мадонна', а також прогуляємось по звивистих середньовічних вуличках  по старому місту і дізнаємося багато цікавих історій про Велике герцогство Люксембург.

Таємна мрія – Трір

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
В мальовничій долині на березі річки Мозель нас чекає найстаріше місто Німеччини. Ми побачимо символ міста – знамениті Чорні ворота, найбільші античні ворота в усьому світі, базиліку Аула Палатіна, побудовану імператором Костянтином, руїни імператорських терм, споруджені в Середні століття. А також палац курфюрста і Трірський Кафедральний Собор, в якому зберігається унікальна християнська реліквія (Футболка Ісуса Христа), що ставить Трір в один ряд з такими великими містами як Віфлеєм і Єрусалим. Зовнішність Тріра дивовижна і чудова, ошатна і неповторна...
Переїзд у Франкфурт Запрошуємо відвідати

Найвідоміший SPA курорт - Вісбаден

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Все тут вишукано, витончено, благородно, все свідчить про високі вимоги і добрий смак. Вісбаден по праву вважається одним з найстаріших і найбільш аристократичних термальних курортів, спа-салонів Європи. Цілюща дія 26 гарячих джерел, що виходять на поверхню на території міста, була добре відома ще за часів стародавніх римлян і пізніше зробила Вісбаден еталоном європейського термального курорту. Запрошуємо переконається, що особливе в Вісбадені - повсякденно!!!

Романтичний Кохем

Рекомендуємо відвідати імператорський замок Кохем, який розташований в старовинному містечку Кохем, на  землях Рейнланд-Пфаль, найромантичнішої частини Мозельської долини. Замок Кохем велично підноситься на 100-метровій скелі над містом. Його історія налічує більше ніж тисячу років. В якій стороні містечка ви б не знаходились, звідусіль буде видно цей символ міста. Попадаючи у замок, здається, наче час зупинився в далекому Середньовіччі.
Поселення в готель. Ночівля на території Німеччини
День 7 - Люксембург – Трір – Франкфурт-на-Майні – Вісбаден
День 7 - Люксембург – Трір – Франкфурт-на-Майні – Вісбаден
День 7 - Люксембург – Трір – Франкфурт-на-Майні – Вісбаден
День 8.

Франкфурт-на-Майнізамки РейнаГайдельберг

Сніданок. Сьогодні нас чекає місто контрастів, європейський Нью-Йорк - Франкфурт-на-Майні. Під час екскурсії ми побачимо переплетення сучасних традицій і справжньъ німецькоъ старовини. Банківський центр міста (район Манхеттен) рясніє хмарочосами в кращих американських традиціях, тут життя вирує і кипить... У той же час вузькі вулички старого міста, фахверкові будинки і аромат місцевого яблучного вина змушує забути про міську метушню і насолодитися атмосферою старої Німеччини. У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

Замки романтичного Рейну

(Дорослий: 43€ / Діти: 38€ + вх. квиток)
Знаменита річка, обрамлена середньовічними замками і стародавніми фортецями, прославлена численними легендами і переказами, протікає серед рейнських гір, в одному з кращих винних ландшафтів Німеччини. Романтичний Рейн - це також долина прекрасної німфи Лорелєї. Легенди про гордих дів з Обервезель, семи велетнів, хороброго лицаря Зігфріда запрошують познайомитися з цим чарівним і неповторним краєм. На нас чекає чарівний Кобленц - місце злиття Мозеля і Рейну, фортеця Еренбрайтштайн, неприступний замок Марксбург, легендарна скеля Лореляй, оспівана Гейне - залишать незабутні спогади!

Романтика Німеччини - місто Хайдельберг

(Дорослий: 33€ / Діти: 26€)
Напівзруйнований замок-привид на горі, блакитна вода Неккара, старовинний міст, вузькі вулички старого міста, найстаріший університет країни, Вежа Відьом і головна пішохідна вулиця з безліччю чарівних магазинчиків і лавок - додає місту особливу чарівність. Після екскурсії зможемо насолодитись панорамними видами на місто, а також побачимо Хайдельбергский замок - один з найкрасивіших і романтичних в Німеччині.
Переїзд в готель. Ночівля.
День 8 - Франкфурт-на-Майні – замки Рейна – Гайдельберг
День 8 - Франкфурт-на-Майні – замки Рейна – Гайдельберг
День 8 - Франкфурт-на-Майні – замки Рейна – Гайдельберг
День 8 - Франкфурт-на-Майні – замки Рейна – Гайдельберг
День 9.

КельнАахен

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто породжене римлянами, усиновлений французами і виховане польськими королями - місто Кельн. Оглядова екскурсія.
Екскурсія

Кельн – золото Рейну

(входить у вартість туру)
Місто, породжене римлянами, усиновлене французами і виховане Пруськими королями – КельнВелич, витонченість і ажурність спрямованих увись форм – Кельнський собор – найбільший собор Німеччини і один з найбільших соборів в Європі, шедевр готики, який зберігає велику християнську святиню – мощі трьох святих волхвів. А далі: Старе місто, Кельнська Ратуша, єврейський квартал, Будинок Фаріни - батьківщина одеколону, кельнська набережна... Про Кельн можна довго розповідати, але головне – його треба відчути! 
Є можливість відвідати на вибір:

Місто чотирьох культур - Аахен

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Сьогодні нас чекає знайомство з дивовижним Аахеном. Саме місто відноситься до регіону Північної Рейн-Вестфалії і межує з Бельгією та Нідерландами, а засноване воно було ще римлянами! Визначною пам'яткою Аахена є його Кафедральний собор, іменований Імперським собором, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У соборі століттями коронувалися імператори Римської імперії. Унікальний пам'ятник архітектури вражає своєю красою.

Пивними ріками Кельна

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
вулиці старого міста проведуть Вас по найзнаменитішим пивним і розкажуть не тільки про історію пивоваріння і користь цього чудового напою, але і нададуть можливість скуштувати різні сорти пива. Вечір продовжимо в історичному ресторанчику на березі Рейну.
Ночівля на території Польщі.
День 9 - Кельн – Аахен
День 9 - Кельн – Аахен
День 9 - Кельн – Аахен
День 9 - Кельн – Аахен
День 10.

ВроцлавЛьвів

Сніданок. Переїзд по території Польщі При наявності часу рекомендуємо відвідати Вроцлав-легендарну колиску Польщі.

Місто гномів - Вроцлав

(Дорослий: 16€ / Діти: 16€)
Рекомендуємо екскурсію по місту 12 островів і більше 100 мостів - легендарну колиску Польщі! Старе Місто є одним з найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
Повернення в Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - залізничний вокзал. До нових зустрічей!
День 10 - Вроцлав – Львів
День 10 - Вроцлав – Львів
День 10 - Вроцлав – Львів
День 10 - Вроцлав – Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. місці) – НЕ діє!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
• При відмові від туру до 01.12.21 штраф – 30% від вартості туру.
• При відмові від туру до 10.12.21 штраф – 60% від вартості туру.
• При відмові від туру 11.12.21 чи пізніше штраф – 100% від вартості туру.
*Консульський збір, Колцентр і вартість Візової підтримки НЕ повертаються.

УВАГА!
Для новорічних турів діють інші умови гарантійного платежу від невиїзду,
Гарантійний платіж від невиїзду по турах що припадають на Новий Рік складає ~nogo-price~ і дозволяє відмовитись від туру з позначкою НР не пізніше ніж за 72 години до початку такого туру без штрафів. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі, що припадає на Новий Рік пізніше, ніж за 72 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туркласу
• проживання по маршруту - готель зі сніданками
• шість екскурсії
• супровід гіда-керівника по маршруту
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми
• проїзд в громадському транспорті
• доплата за одномісне розміщення
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1". Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Індивідуальна екскурсія".
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Версія для
друку

Догори

Туристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2022