Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Ціни на проживання в м.Егер

Днів: від 1
Егер
Угорщина
(крім 15-18.03,29.03-02.04, 17.05-22.05, 16.08-21.08,.24.12-02.01.15)

     ЕГЕР - перлина бароко, готики, рококо і неокласики - знаходиться в північно-східній Угорщині біля південних схилів гір Бюкк і Матра на берегах річки Егер. Звідси до Будапешта трохи більше години їзди на машині (130 км).
     Місто Егер побудоване навколо середньовічної Егерської Фортеці, яка як охоронець височіє над містом, нагадуючи своєю присутністю про велику історичну перемогу, здобуту тут в XVI столітті над турками, що мали двадцятикратну перевагу в силі. На території фортеці археологи виявили залишки собору XIII століття і відновили готичний єпископський палац XV століття. Тут розмістився Кріпосний музей героя Іштвана Добо, монетний двір і картинна галерея. У підземних казематах фортеці знаходяться лапідарій, тюремний музей і музей воскових фігур. Найзатишніші куточки Старого міста - це площа переможця Іштвана Добо (Dobу tйr) і прилеглі до неї вулички, а також міська пішохідна зона - вулиця Лайоша Кошшута (Kossuth Lajos utca) і вулиця графа Сечені (Szйchenyi utca) з їх затишними ресторанчиками, пивними барами і терасами-кондитерськими, з чарівними будівлями в стилі рококо та бароко, прикрашеними балконами з кованого заліза.
     Особливої уваги заслуговує побудований у стилі класицизму Кафедральний собор/Базиліка/ - другий за величиною храм в Угорщині (Eszterhбzy tйr), орган якого є найбільшим органом в країні. У літній час тут щодня можна слухати концерти класичної та церковної органної музики.
     ЕГЕР славиться також своїми цілющими мінеральними джерелами. Турецька лазня в Егері була побудована ще на початку 17 століття. Зараз в історичній будівлі відкрито сучасний бальнеологічний центр. Лікувальна вода з температурою +31ᵒC надходить прямо з-під каміння, що покривають дно басейнів. А до басейнів з більш високою температурою волога підводиться з розташованих по сусідству термальних джерел Андорнактальі.
     Головні лікувальні властивості місцевих вод забезпечує радон. Він знижує запальні процеси , підвищує вироблення в організмі ендорфіну, що поліпшує самопочуття. Крім того, радон активізує і регенераційні процеси в клітинах. До речі, місцевою турецькою лазнею можуть користуватися не тільки пацієнти місцевих здравниць, а й відпочиваючі, які поки що самовпевнено вважають себе здоровими.
     Показання: запалення і дегенеративні зміни суглобів, больові синдроми, пов'язані з хребтом, захворювання опорно-рухового апарату, викликані проблемами обміну речовин (артрит, остеопороз), знижена рухова здатність, викликана хворобою, віком або нестачею руху.
    Басейни Егерської термальної купальні, відкритої поруч з турецькою лазнею, живлять навколишні термальні джерела. Деякі басейни купальні - з лікувальною водою. З джерела, розташованого біля кордону Егера, в них надходить з вмістом сірки і кальцію гідрокарбонатна лікувальна вода температурою +47 ᵒ C. Ці види лікувальних вод використовуються, в першу чергу, для лікування захворювань опорно-рухового апарату і ревматичних хвороб, хвороб кісток, а також для зняття синдрому втоми.
     У пляжно-купальному комплексі відкрито сім басейнів з лікувальною термальною водою, дитячий басейн, критий і відкритий басейни з 14 ефектами - джакузі, підводний масаж , водоспад і так далі.
     В 6км від Егера розташоване невелике містечко Егерсалок, порівняно молодий курорт за місцевими мірками. У ньому відкритий веллнес-комплекс, що пропонує різні види оздоровчих послуг. Показання: посттравматичне лікування, захворювання суглобів і ревматичні хвороби.
     ЕГЕР - це також і батьківщина вогняних червоних вин. Дегустувати знамениті сорти вин (наприклад, "егрібікавер" - егерська бича кров) краще за все у вікових погребах, вирубаних з туфу в Долині Прекрасної дівчини.

ВАЖЛИВО:
• Ціни на готелі не вказані в даній пропозиції - під запит.
• При замовленні готелю: наявність місць, вартість - прохання уточнювати.
• Оплата здійснюється у гривнях за фіксованим комерційним курсом.
Консульський збір 35 євро, оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається!
• Послуги по оформленню замовлення оплачуються ОБОВ'ЯЗКОВО!

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: