Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував ...

Казка чарівливих гір!!! Бухарест, Сібіу та Сігішоара!

Днів: 6
Курорт: Пояна Брашов
Одеса - Ізмаїл - Бухарест (1 ніч) - Пояна Брашов (2 ночі) – Бран – Сіная – Ришнов – Сібіу – Алба Юлія – Хунедоара – Фегераш – Брашов – Сігішоара - Рупя - Одеса
Готель: VILLA CROCUS 4*
Румунія
Назад

Лютий '19

  6 16:30   24 18:30

Березень '19

  3 16:30   17 19:30   31 19:30

Квітень '19

  9 18:30   21 19:30 МП 30 18:30

Травень '19

  5 18:30   21 19:30

Червень '19

  4 18:30   18 18:30

Липень '19

  14 18:30   28 18:30

Серпень '19

  3 19:30   13 21:30   25 16:30

Вересень '19

  8 19:30   22 21:30

Жовтень '19

  2 19:30   13 19:30 HW 28 16:30

Листопад '19

  5 21:30   22 18:30

Грудень '19

  1 18:30   15 21:30
Вперед
МП−Травневі свята
HW−Хелловін

Екскурсійний тур з відпочинком у горах Румунії

!!!У вартості туру екскурсії столицею Румунії – містом Бухарест, першою столицею Трансільванії - містом Сібіу та батьківщиною графа Дракули - містом Сігішоара!!!

День 1.

Одеса - Ізмаїл

 Виїзд з Одеси. Посадка в Ізмаїлі.
Перетин кордону. Нічний переїзд в Румунію.

День 2.

Бухарест

 Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого, неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівлі уряду. Навпроти цього місця знаходиться і палац першого румунського короля Карла Першого, в якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
Для всіх бажаючих - відвідини Палацу Парламенту (18€/16€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільшу адміністративну будівлю в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалось прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5-ти тонна люстра.
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати. Поселення в готель. Вільний час.
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Бухарест День 2 - Бухарест День 2 - Бухарест  

День 3.

Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Пояна Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сібіу. Сьогодні ми відвідаємо першу столицю Трансільванії - місто Сібіу. Місто просто створене для пішоходів, його територія поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, та Нижнє місто, в якому вздовж вулиць, вимощених бруківкою, Ви побачите барвисті будинки, огороджені масивними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кібін. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Фортеця Алба Юлія і замок Корвінів (36€/21€+вх. квиток). Алба Юлія – одне з найдревніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карточкою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудований під час Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеличкому містечку Хунедоара, велично підноситься неймовірної краси замок, з химерними баштами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок чудово підійде у якості ілюстрації до книжкових глав про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Королівська резиденція Фегераш (16€/13€+вх. квиток). 700 років тому за наказом угорського принца Ладіслава Кана на південному-сході Трансільванії була побудована фортеця з замком всередині неї, споруда отримала назву «Фегераш». Довгий час фортеця служила резиденцією валаських государів, в тому числі Влада Цепеша (Дракули) і Міхая Хороброго. Переїзд в Пояну Брашов. Поселення в готелі.
«Вечір з національним колоритом» (18€/13€) з дегустацією румунської цуйки або вина і приємною вечерею… Ночівля в готелі.

День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Пояна Брашов День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Пояна Брашов День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Пояна Брашов День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Пояна Брашов
День 4.

Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш

 Сніданок. Сьогодні нас чекає знайомство з найвідомішим гірськолижним курортом Румунії – Пояна Брашов. Взимку курорт є чудовим місцем для любителів зимових видів спорту. На курорті можна знайти розваги на будь який смак, любителі гострих відчуттів можуть спробувати політ на параплані з вершин Постеварул чи Бунлок, або політ на аеростаті, любителі активного відпочинку можуть піти у походи або відвідати гірські печери. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Два найкрасивіших замки в Трансільванії – Замок Дракули і палац Пелеш (33€/21€+вх. квиток). У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна… По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки просто зобов'язані закінчуватись красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Переїзд в Сінаю. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії, відвідування одного з найбільш самобутніх музеїв Європи – Замку «Пелеш», шедевра архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку…
Доповнити колекцію відвідуваних замків в цей день Фортеця Ришнів (18€/16€+вх. квиток) – могутнє селянське укріплення, побудоване на крутій скелі протягом майже трьохсот років, з 14 по 17 століття, для захисту від татарських набігів та вторгнень турецьких військ. Фортеця, як місто в мініатюрі, мала всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церква, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці створюється ілюзія невеличкого середньовічного містечка, з вузькими вуличками та одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається чудова панорама на гірський масив Бучеджь. Всім бажаючим після відвідування фортеці пропонуємо побачити печеру Castle Valley (13/10€). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незліченних багатств заховано в них? Повернення в Пояну Брашов.
Всім бажаючим пропонуємо відвідати нічну екскурсію по старому місту Брашов (21€/16€). Брашов - одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу і романського стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш День 4 - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш День 4 - Бран - Брашов - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш  
День 5.

Сігішоара

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у батьківщину графа Дракули – в Сігішоару… У долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній воєнний губернатор Трансільванії та воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінились з дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракуловської кухні.
Символом міста Сігішоари є Башта з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкону вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є що подивитись цінителям старовини і любителям легенд. Вільний час. У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсію:
Стара саксонська фортеця Рупя (18€/16€+вх. квиток) була побудована як притулок у часи татарських і турецьких набігів на величезній базальтовій скелі. Турки все таки свого добиваються - розорили фортецю в першій половині 15 століття. До 2013 року фортеця була на тривалій реконструкції, на яку були витрачені немаленькі кошти (близько 6 млн. євро). Отримавши нове життя, фортеця сьогодні поправу заслуговує уваги.
Виїзд в Україну. Нічний переїзд територією Румунії.

День 5 - Сігішоара День 5 - Сігішоара День 5 - Сігішоара День 5 - Сігішоара
День 6.

Ізмаїл - Одеса

 Орієнтовне прибуття (залежить від проходження корону) в Одесу - 11:00.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії, вказані у програмі.
Додатково оплачується:
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Для громадян України:
консульський збір Румунії 45$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років згідно договору про спрощення візового режиму).

Важливо
• Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Одеса - головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна, 2);
Ізмаїл – супермаркет «Таврія В» (пр. Суворова, 181);
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі та в автобусі.
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: