Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

…В самом сердце Европы старинной,
Два города на берегах одной реки,
Впечатляют гармонией дивной,
И в душе порождают стихи...

Підкорюємо Європу: історії двох столиць

Днів: 6
Будапешт - Відень
Австрія
Угорщина

вам не до душі ходити групою слідом за гідом,
якщо ви любите індивідуальні подорожі, то цей ТУР ДЛЯ ВАС!
Якщо це ваше перша самостійна подорож - сміливіше! З нами у вас все вийде!

КОЖНОГО ДНЯ! 
(6 днів/5 ночей)

3 ночі в Будапешті в готелі 4*
2 ночі у Відні в готелі 4*
У вартості туру ІНДИВІДУАЛЬНІ оглядові екскурсії по Будапешту та Відню

День 1
Прибуття в Будапешт. Поселення в готель.
Вільний час. Є можливість відвідати:
• один із найдавніших зоопарків Європи (6 €)
• відпочити в термальних купальнях Сечені (9 €/4 години)
Ночівля в готелі.

День 2
Сніданок.
10:00 - Індивідуальна оглядова екскурсія «Будапешт - Париж на Дунаї» (у вартості туру) - саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщини». Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам'яток архітектури інших періодів...
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію «Королівський палац Гьодьоле» (дод.оплату). Недалеко від Будапешта знаходиться місце, після відвідин якого, Угорщина раз і назавжди залишиться у вашому серці казковою країною. Королівський палац Гьодьоле - зведений 250 років тому, входить до числа видатних творів угорського барокового зодчества. Колись він був літньою резиденцією королеви Єлизавети і одним з найулюбленіших її палаців. Ви зможете подивитися на найкрасивіші кімнати цього грандіозного замку і представити як жили королева Єлизавета і Франц Джозеф кілька століть тому...
Ночівля в готелі.

День 3
Сніданок.
10:00 - Виселення з готелю. Переїзд Будапешт-Відень.
Індивідуальна екскурсія «Столиця Великої імперії». Віденці стверджують, що у них все саме-саме! Тут найтепліші хвилі Дунаю, найсмачніші у світі тістечка, найромантичніші вальси і найсвіжіші плітки... Бульварне кільце - Ринг - гордість і парадна вітрина Відня, а в межах колишньої фортечної стіни кожен будинок має свою неповторну історію. Під час екскурсії ви познайомитеся з деякими найзначнішими архітектурними спорудами Відня: будівлею Опери, зимової резиденції Габсбургів, Музею Історії Мистецтв, Природно-Історичного Музею, Парламенту, віденського Драматичного театру, Ратуші, і, звичайно, Собору Святого Стефана. Піддайтеся чарівності столиці, дайте волю своїй уяві, і Відень не залишиться в боргу!
Трансфер в готель. Поселення. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 4
Сніданок. Вільний час.
10:00 рекомендуємо екскурсію «Блиск Віденських палаців» (дод.оплату). Палаци міста, в яких жили представники імператорського Дому, нараховується декілька десятків. Але палаци, які вразять Вашу уяву розкішшю, пишністю, з'єднанням архітектурного дива, створеного кропіткими руками іменитих австрійських архітекторів і садових дизайнерів, у Відні одиниці.
Замок Шенбрунн - видовищ в літній імператорській резиденції дому Габсбургів достатньо: тут і імператорські апартаменти, де давав свої перші концерти маленький Моцарт; тут і кімнати, де жила красуня і розумниця баварська принцеса Єлизавета... А недалеко від замку знаходяться приміщення, де всі бажаючі можуть долучитися до світу прекрасного, до світу Карет. Їх тут у безлічі і на будь-який смак: і дитячі, і похідні, і парадні і навіть... справжній катафалк! Він до цих пір в розпорядженні сімейства Габсбургів! Не забудьте приділити увагу і віденському зоопарку, що є найстарішим і найсучаснішим зоопарком світу!
Палац Бельведер - резиденція французького австрійця, полководця, який залишив величезний статок своїй пристарілій племінниці і яка навіть не поховала «гаряче любимого дядечка». Палац мецената, збирача усіляких раритетів, радника трьох імператорів та австрійського Аполлона. Палац в якому Австрія в 1955р. отримала незалежність з рук чотирьох міністрів закордонних справ. Будинок, який був «скромно» названий «Маленький Версаль з видом на Відень».
Ночівля в готелі.

День 5
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
• один з найкращих музеїв - всесвітньо відома «Альбертіна» (9 €)
• музей Сісі в Хофбурзі, присвячений одній з найкрасивіших жінок свого часу баварській принцесі австрійській імператриці Єлизаветі, яку при дворі називали Сісі (10 €)
• Скарбниця Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу, вони відображають 1000-літню історію Європи, символізуючи владу правителя (10 €)
• Міський парк Відня, в якому знаходиться лідер за кількістю зроблених фотографій - позолочений пам'ятник «королю вальсів» - Йогану Штраусу
• Віденський будинок мистецтва - Хундертвасер
• А для шопінгу пропонуємо відвідати найдовшу вулицю Відня - Марія-Хільфер-штрассе... від супермаркетів і шикарних магазинів до витончених бутіків для любителів мистецтва і краси.
16:00 переїзд Відень-Будапешт. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 6
Сніданок.
10:00 Виселення з готелю. Повернення на Україну.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ
• проживання в Будапешті та Відні, в готелях 4*, на базі сніданків;
• 2 індивідуальні екскурсії (оглядова по Будапешту, оглядова по Відню);
• медична страховка.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно договору про спрощення візового режиму).
вхідні квитки на екскурсійні об'єкти:
вхідний квиток в Шенбрунн - 9,5 €/особа;
вхідний квиток в замок Гьодьоле - 7 €/чол.
• факультативні екскурсії:
«Блиск Віденських палаців» - 300 € (за машину до 3-х чоловік), 370 € (за машину до 6-х чоловік), «Королівський палац Гьодьоле» - 85 € (за машину до 3-х чоловік), 110 € (за машину до 6-х осіб).
• проїзд в громадському транспорті.
• особисті витрати і сувеніри.

ВАЖЛИВО!!! 
• Даний тур може бути також під авіа та на з/д!
• Замовлення рекомендованих екскурсій може бути здійснений тільки в офісі турагенції в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: