Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Стривай! Залиш! Нехай ще на вогні
Кипить вода для кави в турці
Ти про Стамбул знову розкажи мені

SPO Сяйво турецьких вогників... (Фестиваль троянд в Болгарії)

Днів: 8
Курорт: Фестиваль троянд в Болгарії
Львів – Бухарест – Велико Тирново – Стамбул – Пояна Брашов - Львів
Болгарія
Румунія
Туреччина
Назад
Всі дати
регулярного туру
Вперед

Увага!!! 3 ночі в Стамбулі!!!

!!!У вартості туру – екскурсії Стамбулом, Брашовом, Бухарестом і Велико Тирново!!!

Око радіє, душа співає, а ноги самі йдуть у танок - це все про Фестиваль троянд, найкрасивіше і знамените свято Болгарії..
Все навколо перетворюється в рожеве море, а повітря наповнюється чудовим ароматом ... Ми зануримося в світ Балканських смаків і ароматів, а також доторкнемся до багатовікової історії цієї маленької балканської країни…

День 1.

Львів

 Для туристів, що прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Тернополі (+3 год. з моменту відправки у тур)Чернівцях (+8 год.з моменту відправки у тур).
Перетин кордону. Нічний переїзд по території Румунії та Болгарії.

День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів
День 2.

Бухарест - Велико-Тирново

 Продовжуємо мандрівку, нас зустрічає загадковий та чарівний Бухарест. Нас чекає екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташований на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, оточений Дунаєм, Бухарест став столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, воно поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження та будівлі уряду. Напроти цього місця знаходиться палац румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Вільний час.
Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту (16€/13€+ вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тонн, або 5 - ти тонна люстра. Переїзд у Велико - Тирново…
Нас запрошує Болгарія! Велико-Тирново, одне з найдавніших міст Болгарії, столиця Другого Болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису та літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах – Царевец, Трапезіца та Свето Гора, у 1393 році вщент було спалене турецькими військами, але у короткий час відбудоване заново… Археологічні дослідження виявили багато пам'ятників історії часів великої Османської імперії, одними з головних пам'яток, що збереглися в місті, є палаци короля і патріарха на пагорбі Царевец. Поселення в готель.
Арбанаси (21€/19€). Усім бажаючим пропонуємо відвідати Арбанасі, яке донедавна було набагато більшим поселенням. У 1530 році місто було звільнене султаном Сулейманом I від усіх податків та довгий час процвітало за рахунок жвавої торгівлі з різними куточками Османської імперії. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками та церквами з багатими декоративними прикрасами, різьбою по дереву, живописом на стінах, що були створені у 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасі нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Повернення в Велико Тирново.
Лазерне шоу (38€/33€). З настанням сутінків всіх бажаючих запрошуємо відвідати лазерне шоу на пагорбі Царевец. Видовище присвячено захопленню фортеці і всього болгарського царства османськими військами. Фінальна і сама захоплююча сцена - заклик болгар до звільнення та битва. Особливих фарб шоу надає унікальне поєднання багатобарвної ілюмінації, драматичної музики і дзвін у дзвони, синхронізований з шоу унікальним способом. Ми повернемося в минулі століття, відчуємо разом з болгарським народом моменти підйому і падіння, а головне - дізнаємося магію стародавньої столиці Болгарії, міста, який став синонімом болгарського духу і національної гордості! Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Бухарест - Велико-Тирново День 2 - Бухарест - Велико-Тирново День 2 - Бухарест - Велико-Тирново День 2 - Бухарест - Велико-Тирново
День 3.

Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Казанлик. Вільний час. У вільний час пропонуємо:
«Ароматна Казка… Казанлик-Шипка-Етер» (38/30€). Казанлик - столиця Долини троянд, саме тут вирощують знамениті дамаські олійні троянди. Рожеве масло можна отримати тільки з певного сорту цих квітів, які завезли в Болгарію з Сирії 350 років тому. Збирають троянди з 4 до 9 ранку, щоб на їх пелюстках залишалося якомога більше крапельок роси, яка допомагає віджати більше рожевого масла. Вважається, що після повного сходу сонця масло в пелюстках починає випаровуватися ... Болгарське рожеве масло еквівалентно вартості золота.
Далі наш шлях веде в гори, до маленького болгарського міста Шипка. Тут нас чекає відвідування храму Різдва Христового і пам'ятника Свободі висотою 31,5 метра. До нього ведуть 894 кам'янних сходинок, а з вершини відкривається захоплюючий панорамний вид.
Переїзд в Етер - дивовижний тематичний парк, в якому представлена архітектура і стиль життя регіону Габрово в період Відродження. У той час в місті було розвинено безліч ремесел, а вироблені тут товари продавалися в різних частинах країни і Європи. Сьогодні понад 50 майстерень і ательє пропонують чудові сувеніри ручної роботи. Крім того, відвідавши «вулицю ремісників», у нас буде можливість поспостерігати як все це робиться, як трудяться ювеліри і ткачі, гончарі та кожум'яки, склодуви та шевці.
Переїзд у Стамбул. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться зразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще двох континентів. Скарби мистецтва та архітектури пробудять відчуття ностальгії, а сучасні хмарочоси здивують своєю витонченістю та красою... Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу, блиск та повний протиріч сьогоднішній день цього міста… Поселення у готель. Вільний час.
Тисяча та одна ніч (13€/10€+ вх. квиток) - незабутня програма «Турецької ночі» та церемонія сема (танець дервішів) у культурному центрі “Hodjapasha”. Це не просто звичайне шоу, а майже годинна молитва, відображена у танці, де кожна складова одягу дервіша несе у собі глибинний зміст, а кожен рух нагадує про єднання матерії та духу. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул
День 4.

Стамбул

 Сніданок. Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, який повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, Римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі відвідини шкіряного торгівельного центру).
Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/21€). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, що пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки міліонерів та будинки-острови, палаци і замки султанів.
Музей Рахмі Коча (16€/10€+ вх. квиток) - перший і найбільший в країні музей, присвячений історії розвитку транспорту, промисловості і засобів звязку. Творці музею прагнули зробити його максимально інтерактивним і цікавим для гостей. Колекція містить тисячі предметів, від крихітних грамофонних голок до кораблів і літаків у справжню величину. Для зручності огляду експонати розділені на секції: автомобільний, морський, залізничний та авіаційний транспорт, інженерія, засоби зв'язку, наукові прилади, макети та іграшки.
TurkuaZoo (Морський Акваріум) (13€/10€+ вх. квиток). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців. Після прогулянки акваріумом – вільний час у торгівельному центрі Forum Istanbul, Ikea.
• Для всіх бажаючих Turkish night (48€/38€). Ви бажаєте відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи своїм танцем оживлять образи з минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей чудовий вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика. Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул День 4 - Стамбул
День 5.

Стамбул

 Сніданок. Вільний день. За покупками!!! Стамбул як ніяке інше місто в світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами і, звичайно ж, східними базарами… Великий базар або Критий ринок (Kapali Carsi, Капали Чарши) – найвідоміший з турецьких базарів, на його території розташовано близько 4000 магазинів, а різноманіттю товарів, що представлені тут, нема числа. Вільний час для купівлі сувенірів та подарунків.
• Нас запрошує найкрасивіший палац Стамбулу - Долмабахче (21€/13€+ вх. квиток). Фасад палацу простягнувся на 600 метрів вздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії…
Айя-Софія та Цистерна Базиліка (21€/13€+ вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті красивою мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
«Слід великої любові» - мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани (21€/13€). Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає вражаюча споруда, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі вражає своєю красою. На цвинтарі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана, яка п'ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу - турецького султана та ще й ввела на чужині, в потужній Османської імперії, на кілька десятиліть, особисте мудре правління державою!
• Нас запрошує Парк Мініатюрк (16€/13€+вх. квиток). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт. Але й це ще не все – вам пропонується відвідати Музей кришталю та захоплюючу панораму.
• Для всіх бажаючих нічна прогулянка на кораблику Босфором (55€/43€). Екскурсія по Стамбулу починається тоді, коли сонце сідає та навколо стрімко темнішає. Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, що пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки міліонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів. Під час подорожі Вас будуть супроводжувати цікаві оповіді, їх доповнять алкогольні та безалкогольні напої місцевого виробництва, розкішна вечеря та гарна музика… Ось вони, незабутні миті щастя... Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 5 - Стамбул День 5 - Стамбул   День 5 - Стамбул
День 6.

Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час для покупки сувенірів і подарунків.
• Для всіх бажаючих відкриє свої ворота Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток). Одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом чотирьох століть палац був центром управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.
• Сьогодні нас чекає незабутня 5-D мандрівка Skyride Istanbul (33€/18€+вх. квиток), під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Башту… Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «İstanbul Sapphire». Окрім торгівельного центру «Sapphire Çarşı», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
Дівоча башта (21€/16€+вх. квиток). Біла башта, що стоїть на скелі, у місці, де води Босфору зустрічаються з Мармуровим морем, давно стала романтичним символом Стамбулу. Історія башти оплутана багатьма цікавими та таємничими легендами, які нам розповість закоханий у своє місто екскурсовод...
Vialand Istanbul (16€/13€+вх. квиток), також відомий як Стамбульський Діснейленд - це найбільший розважальний парк в Туреччині для дітей і дорослих. Він займає площу більше 600 000 м2 і ділиться на три тематичні зони: історичну, ігрову і пригодницьку. В історичній частині можна здійснити подорож по старовинним Стамбулом. Ігрова частина парку призначена для самих маленьких відвідувачів. Малюкам буде цікаво і весело відвідати замок, який населений персонажами з казок та мультфільмів. Ну а для підлітків - пригодницька зона. Американські гірки, рафтинг дикою річкою, атракціон з Кінг-Конгом, сафарі в тунелі - вибирайте! Якщо ви втомилися від атракціонів, то можна відвідати 5D кінотеатр (вхідний квиток оплачується додатково), перекусити в кафе чи ресторані, пройтися магазинами в торговому центрі.
О 20.00 – виїзд зі Стамбулу. Нічний переїзд у таємничу Трансільванію.

День 6 - Стамбул День 6 - Стамбул День 6 - Стамбул
День 7.

Бран - Брашов

 Румунія – країна загадкова і красива. Наш екскурсовод із задоволенням розповість нам найбільші таємниці цього краю...
Для всіх бажаючих факультативна екскурсія в замок «Пелеш» и замок «Графа Дракули» (33€/21€+вх. квиток). Замок "Пелеш" - шедевр архітектури і мистецтва, літня резиденція королівської сім'ї Румунії, один із найбільш неповторних музеїв Європи. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку... Переїзд в місто Бран. У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Тут є все - серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут... Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна. І не варто побоюватися. По перше, з нами буде досвідчений гід, а по друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким.. Всіх бажаючих запрошує «Кімната страху» - моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами...
Переїзд в Брашов. Нас чекає незабутня екскурсія «Румунським Зальцбургом» - містом Брашов. Це один з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилів, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. Переїзд в Пояну Брашов. Поселення в готелі. Вільний час.
Для всіх бажаючих - вечірня програма «Вечеря з вампірами» (38€/30€). У нас буде можливість скуштувати страви національної кухні, послухати румунську музику, взяти участь в національних танцях, оцінити старе і молоде вино з колекції гостинних господарів...
Ночівля в готелі.

День 7 - Бран - Брашов День 7 - Бран - Брашов День 7 - Бран - Брашов День 7 - Бран - Брашов
День 8.

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 17:00, в Тернопіль - 20:00, до Львова - 23:20. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер на Львівський залізничний вокзал орієнтовно в 23:50.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Супровід гіда-організатора по всьому маршруту;
• Проживання по маршруту у готелях 3*зі сніданками;
• Екскурсії, що зазначені у програмі.
Додатково оплачується:
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті.
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 35€ СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

Важливо
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні прохання курс уточнювати!!!
• При замовленні - програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Місця збору, посадки і висадки туристів за маршрутом:
Львів - головний залізничний вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг-справа від головного входу, за сквером), Термінал «А» (вул. Северина Наливайка, Львів - Рясне Руська);
Тернопіль - головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна, 1, площа перед входом у вокзал);
Чернівці – головний залізничний вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом у вокзал).
• Доплата за одномісне розміщення + 81 € /тур. Травневі свята + 88 € /тур.
• Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван!
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі і в автобусі.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: