Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

У Європу з враженнями!

Днів: 7
Егерсалок - Будапешт - Відень - Брно - Краків
Австрія
Польща
Угорщина
Чехія

ВИЇЗД КОЖНОГО ДНЯ

Егерсалок (1н.) – Будапешт (2н.) – Відень (1н.) – Брно (1н.) – Краків (1н.)


Просмотреть увеличенную карту

Протяжність маршруту (від кордону до кордону) 1330 км
Тривалість поїздки 7 днів/6 ночей
Країни, які відвідаємо Угорщина, Австрія, Чехія, Польща

1 день
Перетин українсько-угорського кордону. Прибуття в Егерсалок (від кордону до містечка 215 км).
Основною визначною пам'яткою Егерсалок є термальне джерело, що виливає свої глибинні води на півдні селища, які покрили весь пагорб соляною бронею. Сіль виділяється з вельми багатої мінеральними речовинами лікувальної вод.
Поселення в готелі.
Ночівля в Егерсалок.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт (135 км).
Чарівне місто, розділене на дві половинки (Буда і Пешт) найшвидшою європейською річкою Дунай. «Париж на Дунаї» - саме так називають це місто його жителі і гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут.
Ночівля в Будапешті.
3 день
Сніданок. Вільний день в Будапешті.
Можливість приєднання до групових екскурсій: Егер, Сентендре, Мішкольц-Тапольца, Хевіз, Балатон...
Ночівля в Будапешті.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня ( 255 км).
Віденці стверджують, що у них все саме-саме! Тут найтепліші хвилі Дунаю, найсмачніші у світі тістечка, найромантичніші вальси і найсвіжіші плітки... Познайомтесь з деякими найвизначнішими архітектурними спорудами Відня: будівлею Опери, зимовою резиденцією Габсбургів, Музеєм Історії Мистецтв, Природно-Історичним Музеєм, Парламентом, віденським Драматичним театром, Ратушою, і, звичайно, Собором Святого Стефана. Піддайтеся чарівності столиці, дайте волю своїй уяві, і Відень не залишиться в боргу!
Ночівля в Відні.
5 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Брно (135 км).
Місто, що виникло навколо замку Шпільберг, побудованого в тринадцятому столітті. Потужна фортеця, створена для оборони Моравії була перебудована і стала замком в стилі ренесанс. У вісімнадцятому столітті замок являвся одною з жахливіших в'язниць. Для туристів представляють інтерес її каземати. Є в місті безліч визначних пам'яток: Площа Свободи, костел Св. Яна, площа Домініканців, Стара ратуша і площа Капуцинів, площа Овочевого Ринку і Собор Св. Петра і Павла...
Ночівля в Брно.
6 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Кракова (340 км).
У різних польських містах є безліч цікавих пам'ятників... У Кракові пам'ятка лише одна - сам Краків. Це прекрасне і неповторне місто з тисячолітньою історією, внесене до списку ЮНЕСКО світової культурної спадщини. Це також культурна і туристична столиця Польщі.
Ночівля в Кракові.
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Виїзд на Україну (275 км до кордону).
 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ
• проживання в готелі
• сніданки в готелях
• страхування
• послуги з відкриття візи
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 35 €
• послуги візового центру 22 €/особа
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри
• «зелена» карта
• оглядові екскурсії містом
• стоянки

ВАЖЛИВО:

Польща 
Обмеження швидкості: на автобані - до 130 км/год., на інших дорогах - до 90 км/год. У населених пунктах діє ліміт в 50 км/год. (вночі - 60 км/год.), у дворах - 20 км/год. За надто швидку їзду можуть оштрафувати на 100-500 злотих.
Шиповані шини в Польщі заборонені.
З 01 жовтня по 01 березень автомобілі повинні їздити з ближнім світлом обов'язково в будь-який час доби.
Допустима норма алкоголю за кермом - 0,2 проміле.
Корисні телефони: служба STARTER, термінова Автопоміч на місці аварії - 0-801-122-222.
Чехія
Обмеження швидкості: у місті - 50 км/год., за містом - 90 км/год., швидкісні дороги та автостради - 130 км/год.
У зимовий період (1 листопада - 31 березня) автомобіль повинен їхати з постійно включеним ближнім світлом. При очікуванні на залізничному переїзді включені повинні бути тільки габаритні вогні.
Заборонені до використання шиповані шини.
У правилах є ще одна відмінність з українськими: розворот дозволений не у всіх місцях з поворотом ліворуч, а тільки там, де є знак "місце для розвороту".
Корисні телефони: швидка медична допомога - 155, технічна допомога - 154, поліція - 158, муніципальна поліція - 156.
Австрія
Обмеження швидкості: у місті - 50 км/год., за містом - 100 км/год. , автостради - 130 км/год.
Алкоголь - 0,5 проміле.
Всі автомобілі в Австрії повинні їздити з ближнім світлом у будь-який час доби.
У зимовий час на перевалах і в деяких районах обов'язково використання ланцюгів - це зазначено спеціальними знаками.
Будьте уважні: в Австрії, на перехрестях з круговим рухом, якщо інше не вказано дорожніми знаками або іншими засобами організації дорожнього руху, перевагу мають транспортні засоби, які в'їжджають на круг.
Корисні телефони : поліція - 133, швидка допомога - 144. Цілодобово працюють аварійні служби автомобільних клубів ОАМТС (тел.120) і ARBO (тел.123) - їх послугами може скористатися будь-який автомобіліст.
Угорщина
Обмеження швидкості: у житловій зоні - 20 км/год., в населеному пункті - 50 км/год., за межами населеного пункту - 90 км/год., на шосе - 110 км/год., на автомагістралях, автобанах, автострадах - 130 км/год.
Шиповані шини заборонені для використання.
Їзда за містом дозволена тільки з включеним ближнім світлом фар.
Алкоголь - 0 проміле.
Корисні телефони: швидка допомога - 104, поліція - 107, пожежна охорона - 105, техдопомога Угорського автоклубу - 088. Крім того, діє Угорський національний інформаційний туристичний центр "Турінформ": тел. 317-98-00 німецькою, англійською, французькою, італійською, російською та угорською мовами з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00, по вихідних і святах з 9:00 до 16:00.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДЛЯ ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН НА ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ:

Вимоги до автомобіля і його оснащення:

• Аптечка (не старіша ніж півроку)
• Вогнегасник (не старіший ніж півроку)
• Знак аварійної зупинки
• Трос для буксирування
• Набір запасних лампочок для фар і ліхтарів
• Накачана запаска
• Знак UA стандартних розмірів
• Однакові покришки на всіх 4-х колесах
• Глибина протектора - не менше 4 мм
• Відсутність тріщин на стеклах
• Відсутність механічних пошкоджень кузова
• Страхування цивільної відповідальності ("Зелена карта")

Основні документи
Для більшості наших співгромадян, якщо вони не є дипломатами, особами, що виїжджають з України на постійне місце проживання або в закордонне відрядження на службовому автомобілі, вимоги такі:
• машина повинна бути постійно зареєстрована в органах ДАІ МВС України, мати сучасні номерні знаки;
• відповідальність водія в обов'язковому порядку повинна бути застрахована (поліс «Зелена карта»).

Додаткові документи
Якщо фізична особа, резидент або нерезидент України керує автомобілем, постійно зареєстрованим в нашій країні, за дорученням, він може оформити в ДАІ свідоцтво про реєстрацію на своє ім'я (тимчасовий техпаспорт).
Якщо автомобіль, на якому людина відправляється у відрядження за кордон, належить юридичній особі, то для виїзду необхідно мати:
• техпаспорт на автомобіль,
• подорожній лист на автомобіль,
• страховку «Зелена карта»,
• посвідчення про відрядження.
Раніше процедура оформлення виїзду службового авто передбачала обов'язкове оформлення вантажної митної декларації на ТЗ, але в минулому році ця вимога була скасована.
На «кредитне» авто перед поїздкою варто отримати лист від банку-кредитора про те, що він не проти виїзду вашого автомобіля за кордон.

Страхування
Для поїздки за кордон необхідно застрахувати свою відповідальність перед третіми особами - оформити поліс «Зелена карта». Він являє собою аналог нашого обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ), але діє виключно за кордоном. «Зелену карту» має право пропонувати тільки страхові компанії - члени МТСБУ (див. список). Поліс буває декількох видів залежно від тривалості поїздки - на термін від 15 днів до 1 року.

Валюта
Резиденти і нерезиденти можуть вивозити з країни до 10 тис. гривень і до 10 тис. доларів США або еквівалент цієї суми в будь-який інший валюті. Причому за умови усного декларування можна вивозити по 3 тис. - гривень і доларів.
Більші суми і монети з дорогоцінних металів потрібно декларувати письмово. При провезенні іноземної валюти, що підлягає письмовому декларуванню, документи, що підтверджують купівлю цієї валюти, не потрібні, якщо її вивозить громадянин - резидент України. Громадяни - нерезиденти можуть вивозити валюту, в еквіваленті, що перевищує 3 тис. доларів, на підставі довідки банку за формою 01.

Вивезення товарів
Як товар (його теж вносять до декларації лише на вимогу митників) може бути оцінена будь-яка «продукція, призначена для відчуження, що переміщується через митні кордони України і не може бути віднесена до особистих речей, транспортних засобів або окремих номерних вузлів до них». За чинним законодавством, таких товарів (наприклад, подарунків), можна вивозити з України з розрахунку не більше ніж 200 євро на людину. Причому навіть якщо ви купили подарунок зі знижкою, то митниця (відділ контролю митної вартості) має право оцінити цей товар за його номінальною вартістю і заборонити його вивезення, якщо ціна перевищить 200 євро (дорожчі товари можуть вивозити лише суб'єкти підприємницької діяльності з оформленням вантажної митної декларації, реєстрацією в митниці, сплатою податків і т.д.). В даний час Держмитслужба працює над спрощенням порядку вивезення товарів фізичними особами.

Алкоголь, тютюн
Пасажири можуть ввозити або вивозити з України без оформлення і сплати податків для власного споживання 1 літр алкогольних напоїв і 40 грам тютюнових виробів на добу на одну людину.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: