Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Підкорюємо Європу: шарм сучасної Атлантиди

Днів: 9
Будапешт - Марібор - Венеція - Грац - Будапешт
Італія
Австрія
Словенія
Угорщина

ВИЇЗД КОЖНОГО ДНЯ

Будапешт (2н.)–Марібор (1н.)–Венеція (3н.)–Грац (1н.)–Будапешт (1н.)


Просмотреть увеличенную карту

Протяжність маршруту (від кордону до кордону) 2170 км
Тривалість поїздки 9 днів / 8 ночей
Країни, які відвідаємо Угорщина, Словенія, Італія, Австрія

1 день
Переїзд через українсько-угорський кордон. Прибуття в Будапешт (від кордону до міста 310 км).
Поселення в готелі в Будапешті.
Чарівне місто, розділене на дві половинки (Буда і Пешт) найшвидшою європейською річкою Дунай. «Париж на Дунаї» - саме так називають це місто його жителі і гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут.
Ночівля в Будапешті.
2 день
Сніданок. Вільний день в Будапешті.
Можливість приєднання до групових екскурсій: Егер, Сентендре, Мішкольц-Тапольца, Хевіз, Балатон...
Ночівля в Будапешті.
3 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Марібор (340 км).
Марібор - друге за величиною місто в Словенії, носить горду назву «східної столиці». Місто зберегло свій неповторний середньовічний колорит. У Маріборі і його околицях розташовані кращі термальні курорти Словенії.
Ночівля в Маріборі.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Венеції (380 км).
Той, хто ще ніколи не бував там, жадає на власні очі побачити всю красу, якою славиться це незвичайне місто з багатовіковою історією, здійснити прогулянку на гондолах (де ще випаде така можливість?), взяти участь у шаленому карнавальному дійстві, примірявши позолочену маску з усмішкою.
Ночівля в Венеції (на материку).
5 день
Сніданок. Вільний день у Венеції.
Тісно забудований розкішними старовинними будівлями, історичний центр Венеції розташований на 120 низьких піщаних островах, з'єднаних 400 мостами і містками. Палаци XV-XVIII століть побудовані в своєрідному венеціанському стилі, в якому відчувається вплив сходу (венеціанська готика утворена з елементів готики і мавританського стилю).
Ночівля в Венеції (на материку).
6 день
Сніданок. Вільний день у Венеції.
Венеція - найдивовижніше і найзнаменитіше місто в світі - місто на воді. Воно підкорює з першого погляду. Величні і прекрасні палаци утворюють химерний і таємничий світ, де відчужена витонченість готики є сусідом з пишною розкішшю бароко. І майже всюди чути плескіт води, яка, омиваючи цоколі будинків, відображає архітектурні шедеври.
Ночівля в Венеції (на материку).
7 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Грац (440 км).
Столиця Штирії - Грац - друге за значенням місто Австрії. Жителі міста вважають себе трохи слов'янами, трохи тірольцями і трохи циганами. До речі, це місто знамените тим, що тут народився Арнольд Шварценеггер. Жителі Граца дуже пишаються своїм іменитим земляком.
Ночівля в Граці.
8 день
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Будапешт (400 км).
... І якщо Угорщину називають імперією купалень, то її столицю Будапешт по праву вважають столицею термальних купалень. Тут 130 джерел з лікувальною водою. Багато столичних купалень мають цікаву історію і в їх водах відбивається як історія країни, так і розвиток купальних і лікувальних Традицію Угорщини...
Ночівля в Будапешті.
9 день
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Виїзд на Україну (310 км до кордону).
 

Вартість туруа ВКЛЮЧАЄ
• проживання в готелях
• сніданки в готелях
• страхування
• послуги з відкриття візи
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 35 €
• послуги візового центру 22 €/особа
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри
• «зелена карта»
• оглядові екскурсії містом
• стоянка

ВАЖЛИВО!!!
В готелях Марібора – нема ТРЬОХМІСТНИХ номерів!
В Венеції проживання на материку, проживання на острові – під запит!

Словенія 
Обмеження швидкості : на автобані - до 130 км/год., на інших дорогах - до 90 км/год. У населених пунктах діє ліміт в 50 км/год. (вночі - 60 км/год.), у дворах - 20 км/год. За надто швидку їзду можуть оштрафувати.
Ближнє світло обов'язкове в будь-який час доби.
Допустима норма алкоголю за кермом - 0,05%, якщо стаж водіння менше 2 -х років норма алкоголю повинна бути 0%.
Заборонено користування мобільним телефоном за кермом.
Корисні телефони: Аварійна допомога AMZS на дорогах (інформація , транспортування): 1987 або +38615305353
Інформаційний центр AMZS (ситуація на дорогах): +38615305300.
Італія
Обмеження швидкості: на автобані - до 130 км/год. , на інших дорогах - до 90 км/год. У населених пунктах діє ліміт в 50 км/год. (вночі - 60 км/год.), у дворах - 20км/год. За надто швидку їзду можуть оштрафувати.
Ближнє світло обов'язкове в будь-який час доби.
Допустима норма алкоголю за кермом - 0,05 %.
Порушення норми алкоголю може спричинити за собою арешт від 15 до 30 днів або грошовий штраф.
Корисні телефони: 803 116 - це безкоштовний номер АСI - Об'єднання Автомобілістів Італії - діє тільки на території Італії та надає підтримку автомобілістам на дорогах і автострадах . За цим номером можна звернутися за допомогою для швидкого вирішення транспортних проблем.
Австрія
Обмеження швидкості: у місті - 50 км/год., за містом - 100 км/год. , автостради - 130 км/год.
Алкоголь - 0,5 проміле.
Всі автомобілі в Австрії повинні їздити з ближнім світлом у будь-який час доби.
У зимовий час на перевалах і в деяких районах обов'язково використання ланцюгів - це зазначено спеціальними знаками.
Будьте уважні: в Австрії, на перехрестях з круговим рухом, якщо інше не вказано дорожніми знаками або іншими засобами організації дорожнього руху, перевагу мають транспортні засоби, які в'їжджають на круг.
Корисні телефони : поліція - 133, швидка допомога - 144. Цілодобово працюють аварійні служби автомобільних клубів ОАМТС (тел.120) і ARBO (тел.123) - їх послугами може скористатися будь-який автомобіліст.
Угорщина
Обмеження швидкості: у житловій зоні - 20 км/год., в населеному пункті - 50 км/год., за межами населеного пункту - 90 км/год., на шосе - 110 км/год., на автомагістралях, автобанах, автострадах - 130 км/год.
Шиповані шини заборонені для використання.
Їзда за містом дозволена тільки з включеним ближнім світлом фар.
Алкоголь - 0 проміле.
Корисні телефони: швидка допомога - 104, поліція - 107, пожежна охорона - 105, техдопомога Угорського автоклубу - 088. Крім того, діє Угорський національний інформаційний туристичний центр "Турінформ": тел. 317-98-00 німецькою, англійською, французькою, італійською, російською та угорською мовами з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 19:00, по вихідних і святах з 9:00 до 16:00.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДЛЯ ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН НА ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ:

Вимоги до автомобіля і його оснащення:

• Аптечка (не старіша ніж півроку)
• Вогнегасник (не старіший ніж півроку)
• Знак аварійної зупинки
• Трос для буксирування
• Набір запасних лампочок для фар і ліхтарів
• Накачана запаска
• Знак UA стандартних розмірів
• Однакові покришки на всіх 4-х колесах
• Глибина протектора - не менше 4 мм
• Відсутність тріщин на стеклах
• Відсутність механічних пошкоджень кузова
• Страхування цивільної відповідальності ("Зелена карта")

Основні документи
Для більшості наших співгромадян, якщо вони не є дипломатами, особами, що виїжджають з України на постійне місце проживання або в закордонне відрядження на службовому автомобілі, вимоги такі:
• машина повинна бути постійно зареєстрована в органах ДАІ МВС України, мати сучасні номерні знаки;
• відповідальність водія в обов'язковому порядку повинна бути застрахована (поліс «Зелена карта»).

Додаткові документи
Якщо фізична особа, резидент або нерезидент України керує автомобілем, постійно зареєстрованим в нашій країні, за дорученням, він може оформити в ДАІ свідоцтво про реєстрацію на своє ім'я (тимчасовий техпаспорт).
Якщо автомобіль, на якому людина відправляється у відрядження за кордон, належить юридичній особі, то для виїзду необхідно мати:
• техпаспорт на автомобіль,
• подорожній лист на автомобіль,
• страховку «Зелена карта»,
• посвідчення про відрядження.
Раніше процедура оформлення виїзду службового авто передбачала обов'язкове оформлення вантажної митної декларації на ТЗ, але в минулому році ця вимога була скасована.
На «кредитне» авто перед поїздкою варто отримати лист від банку-кредитора про те, що він не проти виїзду вашого автомобіля за кордон.

Страхування
Для поїздки за кордон необхідно застрахувати свою відповідальність перед третіми особами - оформити поліс «Зелена карта». Він являє собою аналог нашого обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ), але діє виключно за кордоном. «Зелену карту» має право пропонувати тільки страхові компанії - члени МТСБУ (див. список). Поліс буває декількох видів залежно від тривалості поїздки - на термін від 15 днів до 1 року.

Валюта
Резиденти і нерезиденти можуть вивозити з країни до 10 тис. гривень і до 10 тис. доларів США або еквівалент цієї суми в будь-який інший валюті. Причому за умови усного декларування можна вивозити по 3 тис. - гривень і доларів.
Більші суми і монети з дорогоцінних металів потрібно декларувати письмово. При провезенні іноземної валюти, що підлягає письмовому декларуванню, документи, що підтверджують купівлю цієї валюти, не потрібні, якщо її вивозить громадянин - резидент України. Громадяни - нерезиденти можуть вивозити валюту, в еквіваленті, що перевищує 3 тис. доларів, на підставі довідки банку за формою 01.

Вивезення товарів
Як товар (його теж вносять до декларації лише на вимогу митників) може бути оцінена будь-яка «продукція, призначена для відчуження, що переміщується через митні кордони України і не може бути віднесена до особистих речей, транспортних засобів або окремих номерних вузлів до них». За чинним законодавством, таких товарів (наприклад, подарунків), можна вивозити з України з розрахунку не більше ніж 200 євро на людину. Причому навіть якщо ви купили подарунок зі знижкою, то митниця (відділ контролю митної вартості) має право оцінити цей товар за його номінальною вартістю і заборонити його вивезення, якщо ціна перевищить 200 євро (дорожчі товари можуть вивозити лише суб'єкти підприємницької діяльності з оформленням вантажної митної декларації, реєстрацією в митниці, сплатою податків і т.д.). В даний час Держмитслужба працює над спрощенням порядку вивезення товарів фізичними особами.

Алкоголь, тютюн
Пасажири можуть ввозити або вивозити з України без оформлення і сплати податків для власного споживання 1 літр алкогольних напоїв і 40 грам тютюнових виробів на добу на одну людину.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: