Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Три дні – Три казки

Днів: 3
Львів – Жовква - Крехів – Львів
Україна

Нас чекають Веселі Пригоди, Цікаві Оповідання, Пізнавальні Вікторини та Конкурси.

День 1.

 Прибуття у Львів. Трансфер у готель/хостел (речі лишаються у камері схову готелю).
Пішохідна екскурсія по місту "Лабіринтами львівських вулиць..." : фортифікації XIV -XV ст., Ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; підземелля аптеки – музей (вх. квитки опл. дод.). Ансамбль площі Ринок - перлини епохи Відродження: міська Ратуша (вх. квитки опл. дод.), Латинська катедра в дуеті з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан (вх. квитки опл. дод.); старовинний куточок Сходу - вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. (вх. квитки опл. дод.). Львівська майстерня шоколаду - де кожна цукерка зроблена вручну з любов'ю та натхненням. Проспект Свободи - своєрідний ансамбль еклектики і модерну і його найбільша гордість - Оперний театр, який вважається найкрасивішим в Європі! Вільний час. Самостійне повернення в готель/хостел.
У вільний час пропонуємо:
• Екскурсія «Кавові підземелля Львова» (118 грн. ): Кава у Львові – це ні що інакше як корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля або торф. Запрошуємо в дивовижні кавові підземелля, де у всіх буде можливість почути про цей ароматний напій і, звичайно ж, завітаємо на горнятко ароматного и смачного напою. П'янкий гірко-солодкий смак світу кави полонить нас, і навіть тих, хто до цього не був кавоманом. Адже тільки у Львові, можна отримати це звання.

День 1 - День 1 - День 1 - День 1 -
День 2.

 Сніданок. Виїзд на екскурсію «Чарівне Розточчя» Головний європейський вододіл на території України, місце народження великих річок і маленьких річечок. Жовква - це місто, історія якого починалася з величезного бажання коронного гетьмана Станіслава Жолкевського - побудувати «ідеальне місто». Серцем міста став замок, - який служив багато років резиденцією самому С. Жолкевському, потім сім'ї Собеських, а на початку 18 століття - навіть самому Петру I. Доповнюють ансамбль міста - в'їзні брами, костел св. Лаврентія 17 в, в якому збереглися надгробні пам'ятники Жолкевських і Собеських, Домініканський монастир, Троїцька церква і синагога в стилі ренесансу. Крехів - старовинний монастир о. Василіан, розташований на схилах Розточчя . Вважається, що засновниками монастиря були ченці Києво-Печерської Лаври Іоїм та Сильвестр, які залишили після себе скельний монастир, з келіями і цілющим джерелом. Пізніше були побудовані будівлі з каменя. Сам монастир відвідував Б.Хмельницький, а рівно півстоліття по тому тут побував російський імператор Петро I. Архітектурний комплекс доповнює дерев'яна церква. Прибуття до Львова.
Вільний час у Львові. Пропонуємо відвідати:
• Квест-екскурсія «Знайди свого Лева» (100 грн.)У Львові можна побачити близько 3500 різних левів, і їх кількість постійно зростає. Ми пропонуємо учасникам зловити в об'єктив свого фотоапарата або мобільного телефону найвідоміших і найцікавіших львівських левів: «лева під бріоліном», «п'яного лева», «кавового лева» ... По дорозі шукаючи ту чи іншу фігуру, в ігровій формі ми відкриємо для себе місто по-новому. Старт квесту від Порохової Вежі й двох сплячих левів, яких розбудить тільки той, хто збере повну «карту левів»! Вдалого полювання!
• Екскурсія «Нічна варта Львова» (210 грн.): Коли сонце ховається за обрій, охороняти наш спокій на вулиці Львова виходить Нічний Бургомістр. А у нас буде можливість допомогти йому в цій не легкій справі, а також дізнатися всі секрети нічного міста. Хто як не він, який живе не одне століття, знає все про давнє місто... Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці і темні закутки - все це чекає нас під час нічної прогулянки Львовом! А за хорошу роботу, пан Бургомістр найактивніших посвятить в « Почесних вартових міста ». (Початок екскурсії - 21:00)

День 2 - День 2 - День 2 - День 2 -
День 3.

 Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер на вокзал. Речі залишаються в камері схову вокзалу.
Екскурсія «Місто Великих князів » - подорож найстарішими вулицями міста, де ми зможемо повністю відчути атмосферу древнього міста. Нас чекають маленькі вулички, затишні дворики і найбільш затишні куточки, які дихають давньою історією. Церква св. Миколая - одна з найстаріших, яка служила не тільки придворною княжою святинею - але й усипальницею. Монастир і церква св. Онуфрія, побудовані князем Костянтином Островським, окрім головного призначення, мали й оборонний характер. Тут ми побачимо могилу Івана Федорова - першодрукаря Львова. Недалеко від монастиря знаходиться церква св. Параскеви - яка відома своїм багатоповерховим іконостасом - 70 ікон, які ще старіші ніж сама церква. Далі вирушаємо на Старий Ринок, де обов'язково відвідаємо костел Івана Хрестителя. За легендою він був побудований для дружини князя Лева Даниловича - Констанції, доньки угорського короля. Також ми побачимо костел Марії Сніжної, з яким пов'язано безліч цікавих фактів і легенд. Високий замок - колиска Львова , одна з найвищих точок міста. Високий замок
століттями був найважливішим оборонним форпостом міста. Ми побачимо місто з висоти «пташиного польоту». Самостійний доїзд до залізничного вокзалу.
У вільний час пропонуємо:
«Таємниці львівської аптеки» (50 грн. ) - якщо Ви думаєте , що побували у всіх найцікавіших місцях древнього Львова, то хочемо Вас порадувати, що ні! Існує чарівне і загадкове місце, про яке Ви навіть не чули. Пропонуємо відвідати підземелля старої угорської аптеки, вхід в яке виявили тільки нещодавно під час реставраційних робіт . Найбільший її секрет охороняє єдиний у світі Лев-аптекар . У своїй аптечній ступі він зітре всі Ваші турботи! Загадкова атмосфера аптеки і безліч цікавих і повчальних історій перетворять проведений тут час в незабутню пригоду.

День 3 - День 3 - День 3 - День 3 -
 
сезонна доплата з особи за тур - 280 грн. (на період 30.12-10.01.18)

Вартість тура з ос. **:
Ціна
При групі 6+1
2610 грн.
При групі 10+1
2010 грн.
При групі 16+1
1630 грн.
При групі 24+2
1550 грн.
При групі 33+3
1460 грн.
При групі 44+4
1350 грн.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі туристичного класу/хостел (виселення до 12:00 останнього дня, речі залишають в камері схову залізничного вокзалу), сніданки;
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Екскурсійне обслуговування згідно програми;
• Трансфер вокзал – готель – вокзал.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми;
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати;
• 2 обіди – від 180 грн. з ос.;
• 2 вечері – від 180 грн. з ос.

Важливо:
• Поселення в готелі/хостелі згідно правил здійснюється після 14:00, виселення до 12:00 ;
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 10 осіб;
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобусу;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.


Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: