Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Курорти півострова Істрія

Днів: від 1
Хорватія

   Півострів Істрія є найбільшим півостровом Хорватії, а також найпопулярнішим туристичним регіоном. Сприятливий клімат півострова, обумовлений поєднанням хвойних і листяних дерев, прекрасно підійде для людей, які страждають захворюваннями дихальної системи. А некваплива і розмірена атмосфера допомагає розслабитися і відпочити від щоденної суєти мегаполісів.
   Саме на півострові Істрія в печері Sandalj (недалеко від міста Пула) були знайдені перші сліди людського існування, які датуються мільйоном років до н.е. Ця земля рясніє слідами багатьох цивілізацій, які послідовно населяли її в продовж багатьох століть. Цим обумовлена особлива атмосфера цього дивовижного регіону Хорватії. У кожному її місті можна знайти унікальні історичні пам'ятники. Найвідомішими материковими містами є Мотовун і Грожнян - особлива гордість півострова. На території Істрії знаходиться і найменше місто світу, занесений до книги рекордів Гінесса - Хум.
   Природа півострова Істрія відрізняється незвичайною красою. Мальовничі пагорби, ліси, скелясте узбережжя не можуть не захоплювати гостей. Пам'ятками півострова Істрія є Національний парк Бріуні, що складається з двох великих і дванадцяти дрібних островів, і, Лімська затока, що проникла на кілька кілометрів у глиб суші, в якій вирощують устриць, омарів і каракатиць.
   На півострові добре розвинена туристична індустрія. Тут можна знайти і п'ятизіркові готелі і готелі «економ - класу». Пляжі в основному кам'яні, але зустрічаються і галькові, завдяки чому море тут прозоре і чисте. Чи варто дивуватися, що родзинкою тутешньої національної кухні є делікатеси з морепродуктів. Гурмани радять спробувати, наприклад, різотто з каракатицями, кальмарів, смажених на грилі, та інші страви з омарів, молюсків і різних видів риби. Чудове вино з нескінченних виноградників, налитих сонцем, можна покуштувати в ресторанах або придбати у винних крамницях. Для любителів екскурсій пропонується різноманітна програма поїздок і відвідувань. Можна з'їздити до Венеції, Трієст, подивитися Альпи - звідси до них рукою подати.
   Півострів Істрія з його неймовірним змішанням культур, унікальним кліматом і неквапливою чарівністю подарує незабутні відчуття від відпочинку.

 

Готелі не зазначені в даній пропозиції - під запит!

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання, вказане в таблиці.
• Харчування, вказане в таблиці..
Вартість туру для автомобілістів НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Консульсьский збір Республіки УГОРЩИНА - 35 євро /особа
• Консульсьский збір Республіки ХОРВАТІЯ - 35 євро /особа
• Послуги про відкриттю візи+страхівка – 35 євро /особа
Вартість туру для авіатуристів НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Консульсьский збір Республіки ХОРВАТІЯ - 35 євро /особа
• Послуги про відкриттю візи+страхівка – 25 євро /особа

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: