Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

До Європи за настроєм. Подорож до Данії

Днів: 12
Львів - Варшава - Копенгаген - Хельсингор - Роскільде - Оденсе - Орхус - Скаген - Колдінг - Копенгаген - Карлскруна - Гдиня - Львів
Данія

Львів - Варшава - Копенгаген - Хельсингор - Роскільде - Оденсе - Орхус -
Скаген - Колдінг - Копенгаген - Карлскруна - Гдиня - Львів

Тривалість маршруту
3215 км по суші
Тривалість поїздки
12 днів / 11 ночей
Відвідувані країни
Польща, Данія
1 день
Львів – Варшава (385 км).
Виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону.
Прибуття у Варшаву.
Розміщення у готелі. Вільний час.
Рекомендуємо прогулятися Королівським трактом та Старим містом, бруківкою вузеньких вуличок та набережною Вісли, на поверхні якої віддзеркалюється ілюмінація вечірнього міста. А також відвідати один з численних ресторанів, у яких готують смачні страви національної кухні.
Ночівля у готелі
2 день
Варшава – Гдиня (398 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Гдиню – вітрильну столицю Польщі. Тут особливо відчувається морській характер міста: найгарніший у світі корабель-музей «Дар Помор’я», Океанаріум з дивовижними рибами тропічних морів, будівлі-човни з щоглами та вікнами у стилі ілюмінаторів, сквер Костюшко на набережній, де б’ється серце Гдині.
По дорозі можна відвідати Гданськ (35 км від Гдині) – «Золоті ворота Польщі»! Старовинна Королівська дорога прикрашена «Золотим будинком», подвір’ям легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Справжній скарб Гданська – базиліка Святої Діви Марії, другий за розміром собор Європи, з башти якого щогодини лунає чаруючий дзвін.
Реєстрація на поромі. Відплиття о 21.00.
Ночівля на поромі
3 день
Карлскруна – Копенгаген (250 км).
Сніданок на поромі. Прибуття у Карлскруну о 7.30.
Переїзд у Копенгаген Ересунським мостом, що з’єднує Данію та Швецію. Його довжина сягає майже 8 км. Навіть світлини не можуть передати того відчуття грандіозності людської інженерної думки, що починає рости з наближенням до мосту.
Розміщення у готелі після 14.00.
Рекомендуємо відвідати:
Парк розваг Тіволі (вхідний квиток для дорослих – 13 євро, дітям до 7 років – безкоштовно). Це один з найстаріших парків розваг у Європі, на його просторій території розташовані численні атракціони, каруселі та ігрові автомати на любий вік та смак. І все це веселе розмаїття доповнюють унікальні, дуже гарні квіти та рослини.
Прогулятися вулицею Строгет – найстарішою та найдовшою пішохідною зоною Європи. Не дивлячись на жваву торгівлю, тут панує романтична атмосфера західноєвропейського містечка з фонтанами та бруківкою, де на кожному кроці зустрічаються продавці квітів та вуличні музиканти!
Прогулятися Новою Гаванню (Нюхавн) – гарною набережною з різнокольоровими будиночками, яку нерідко зображають на листівках. Тут можна купити сувеніри, покуштувати смачного датського пива та насолодитися відмінними стравами місцевої кухні.
Ночівля у готелі.
4 день
Сніданок у готелі. Вільний час у Копенгагені.
Рекомендуємо:
Оглядову автобусну екскурсію Копенгагеном з аудіо-гідом (1 година, дорослі – 17 євро, діти – 7 євро), протягом якої ви побачите найвідоміші пам’ятки міста: Ратушну площу – серце міста; будівлю Ратуші, що складена з бордового каміння та прикрашена позолоченим годинником з різними стрілками та казковими створіннями, які охороняють вхід; палац Розенборг – бувшу королівську резиденцію, а нині музей та скарбницю з багатою колекцією зброї, меблів та прикрас королівської родини; фонтан Гефьйон – одне з чудес міста; палац Амаліенборг – сучасну резиденцію королівської сім’ї, де кожний день о 11.30 відбувається хода гвардійців та зміна караулу; набережну Нюхавн – одну з найбільш романтичних та мальовничих частин Копенгагену; та, звісно ж, головний символ міста – Русалоньку, що сидить на камені біля моря та сумно вдивляється в далечінь...
Покататися на кораблику мальовничими каналами Копенгагену (дві години, квиток для дорослих – 12 євро, для дітей – 7 євро) та відвідати Крістіансборг – комплекс палаців, які оточені каналами. Тут засідає парламент Данії та знаходяться Королівські приймальні, приватна бібліотека королеви, палати для аудієнцій, Королівський та Тронний зали, а також королівський Арсенал.
Ночівля у готелі.
5 день
Копенгаген – Хельсінгор – Роскільде (118 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Хельсінгор – місто-улюбленець короля Еріка Померанського. Перлиною міста є замок Кронборг, що зобов’язаний своєю популярністю Гамлету, адже дія трагедії відбувається саме тут. Щоправда, побудований він був значно пізніше подій, описаних великим Шекспіром. Але все це не заважає презентувати у самому Кронборзі на суд глядачів численні вистави за мотивами відомої п’єси. Замок використовується королівською родиною задля різноманітних заходів. Цікаво, що збереглася давня традиція салютувати гарматами замку, коли у ворота Кронборгу заїжджає королева чи її яхта проходить протокою.
Замок Фредеріксборг, що розкинувся в містечку Хіллерьод на трьох невеличких острівках посеред озера, напевно є найгарнішим з датських замків. Оточений розкішним садом у стилі бароко, він був побудований у якості літньої королівської резиденції, а нині представляє собою Музей національної історії.
Переїзд у Роскільде – стародавню столицю вікінгів.
Розміщення у готелі. Вільний час.
Рекомендуємо прогулянку містом з відвідинами Резиденції єпископа, Королівського палацу, Старого міста та, звичайно ж, головної окраси Роскільде – кафедрального собору, що є усипальницею двадцяти поколінь датських монархів та наочним зображенням по історії столиці Датського королівства. Музей кораблів вікінгів має унікальну колекцію човнів та предметів побуту цього войовничого народу.
Ночівля у готелі.
6 день
Роскільде – Оденсе (133 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Оденсе через міст «Великий Пояс» довжиною 18 км, що з’єднує два датських острова – Зеландія та Фюн.
Прибуття у Оденсе, що сповнений старосвітської привабливості, весь просякнутий атмосферою казок Андерсена, мальовничий та дуже затишний. Тут все як у добрі старі часи, коли на поличках камінів стояли порцелянові пастушки та сажотруси. Все так, але і не так. Тому що неподалік від Старого міста, по вуличкам котрого колись бігав маленький Ганс Крістіан, тепер розкинулося Нове місто, з потужною сучасною інфраструктурою та будівлями зі скла та бетону. Але це вже початок зовсім іншої історії.
Розміщення у готелі після 14.00. Вільний час.
Рекомендуємо прогулятися містом та відвідати Башту Одіна, прекрасний Кафедральний собор, Музей Андерсена, музей «Фюнське селище» та Музей залізниці. Також радимо побачити замок Егесків – унікальну пам’ятку, що приваблює численних туристів. Замок розташований у 30 км від Оденсе та побудований прямо у центрі озера. Фундаментом споруді слугують тисячі дубових стовбурів, що вертикально вбиті у дно. Інтер’єр замка також дуже ефектний. Старовинні меблі, картини, різноманітні мисливські трофеї – все це огорнуто тонкою вуаллю вишуканості та аристократизму. Озеро оточено парком з розкішним ботанічним садом, де розквітає безліч орхідей. У парку влаштований лабіринт з живого бамбуку, що нараховує більш ніж 200 років.
Ночівля у готелі
7 день
Оденсе – Орхус (144 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд на острів Ютландія. Рекомендуємо відвідати Біллунд – столицю «Леголенду». Це провінційне датське містечко в один день перетворилося у популярний центр родинного відпочинку усієї Європи та світу. Сьогодні Біллунд є одним з найбільш відвідуваних місць Данії, а причиною тому став «Леголенд» – цілий світ, створений з конструктора. На сьогоднішній день територія парку складає 100 тис. квадратних метрів. Його серцем є «Мініленд», де відтворений зовнішній вигляд багатьох пам’яток Землі. Також у склад парку входять мініатюрний королівський Палац Тетанії, новітній атракціон «Dive to Atlantis» з зануренням у підводний світ «Лего», «Adventure Land», «Pirate Land» та інші не менш цікаві атракціони…
Переїзд у Орхус – одне з найстаріших міст Данії, столицю Ютландії та друге за розміром місто країни, що має добре збережений історичний центр та прекрасні старовинні церкви. Головна пам’ятка Орхусу – Старе місто (Ден-Гамле-Бю). Цей чудовий музей під відкритим небом має більше 75 відреставрованих старовинних будівель, зібраних зі всієї Данії.
Ночівля у готелі
8 день
Орхус – Скаген (222 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Скаген – місто, де зустрічаються два моря. Це один з найбільш модних морських курортів Данії, дивовижно мальовниче місто, усіяне низькими жовтими будиночками з черепичними дахами. Тут порослі вересом піщані дюни перетворюються у багатокілометрові білі пляжі. Візитною карткою Скагену є «Похована церква», що не змогла витримати боротьби з постійно наступаючим піском. Сьогодні башта церкви, що зуміла зберегтися до наших днів, слугує орієнтиром рибалкам та морякам. Обов’язково відвідайте старий маяк, розташований на мисі Гренен. Звідси можна спостерігати приголомшливі пейзажі, особливо на заході сонця.
Розміщення у готелі після 14.00. Вільний час.
Рекомендуємо скуштувати страви з найсвіжіших морепродуктів в одному з численних рибних ресторанів міста.
Ночівля у готелі.
9 день
Скаген – Колдінг (312 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Колдінг – невеличке провінційне містечко, яке при цьому може похвалитися справжнім королівським замком, який був закладений на пагорбі біля озера королем Еріком у середині XIII століття. Багато років фортеця грала роль центра, де проводилися важливі церемонії, де король вів розмови зі своєю знаттю. У наступні століття інші правителі добудовували та переробляли цитадель, поки на цьому місці не виріс красень-замок. У середині XVI століття тут була закладена каплиця, у котрій й сьогодні зберігається найстаріша Біблія. У центрі міста, на бувшій ярмарковій площі, височіє Ратуша, поряд з якою знаходиться старовинна церква Святого Миколая. Зараз на її дзвіниці 48 дзвонів, деякі з них відлиті ще у XIV столітті. Miniby – своєрідний музей, що зображає Колдінг XIX століття у мініатюрі, та довершує відчуття реального подиху історії.
Розміщення у готелі після 14.00. Вільний час.
Ночівля у готелі.
10 день
Колдінг – Копенгаген (228 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
Переїзд у Копенгаген. Розміщення у готелі після 14.00. Вільний час.
Ночівля у готелі.
11 день
Копенгаген – Карлскруна (250 км).
Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Вільний час.
Переїзд до Швеції Ересунським мостом.
Пропонуємо прогулянку шведським містом Мальме – третім за розміром містом країни. Старий центр Мальме оточений каналами, що колись слугували глибокими ровами біля стін фортеці. Зараз на місці фортеці знаходиться велика площа з ринком та ратушею. До наших днів площа зберегла дивовижне покриття у вигляді квадратних кам’яних плит, зі всіх сторін вона оточена старовинними будинками з чудернацькими баштами. Не варто обходити увагою і палац Мальмехус – гарний замок, побудований на місці бувшої королівської резиденції, а також церкву Святого Петра, яка є найстарішою пам’яткою міста.
Переїзд у Карлскруну. Реєстрація на поромі.
Відплиття о 21.00.
Ночівля на поромі.
12 день
Гдиня – Львів (780 км).
Сніданок на поромі.
Прибуття у Гдиню о 9.00.
Виїзд до Львова. Перетин полько-українського кордону.
Пізнє прибуття у Львів
Вартість проживання:
Готель
½ DBL
SNGL
Ex.Bed
По маршруту
1128 €
1781 €
1023 €

ВАЖЛИВО:

Вартість включає:
Вартість не включає:

• Проживання в готелі 3 * та 4 * по маршруту (9 ночей) і 2 ночі на поромі;
• внутрішні 1, 2 і 4-місні каюти;
• сніданки;
• поромні переправи: Гдиня-Карлскруна-Гдиня;
• перевезення автомобіля на поромі (висота максимум 2м, довжина до 6 м);
• паливні збори на поромі;
• медична страховка;
• візова підтримка 

• факультативні екскурсії;
• оплату доріг, мостів;
• переїзд по Ересуннскому мосту (Данія-Швеція) - машина до 6м - 43 євро, переїзд по мосту Великий Пояс - машини 3-6м - 32 євро;
• доплата за зовнішню каюту з вікном - 65 євро на особу (за 2 пароми);
• доплата за вечерю на поромі - 28-40 євро на особу;
• вхідні квитки, не входять у вартість екскурсій;
• проїзд в громадському транспорті, особисті витрати і сувеніри;
• консульський збір - 35 € (крім пенсіонерів та дітей до 18 років).

За бажанням можна забронювати нічліг на території Польщі на зворотній дорозі.

Увага! Ця програма можлива під авіапереліт Київ-Копенгаген-Київ (від 290 USD) + оренда автомобіля на території Данії (50-70 євро/день, протяжність маршруту 1157 км)

Вартість туру на особу в даблі
- 738 євро, вартість за одномісне розміщення - 1161 євро, вартість за дод.місце - 668 євро

Важливо:
• компанія залишає за собою право змінювати порядок екскурсій та відвідування об'єктів, зберігаючи їх кількість, а також змінювати попередньо заявлені в турі готелі на рівноцінні або вищої категорії;
• просимо уточнювати ціни та наявність номерів перед бронюванням туру.

Польща 
У Польщі передбачена плата за використання автомобільних доріг в залежності від пройденого відстані. Пункти оплати на самій автомагістралі знаходяться тільки на початку і в кінці платного ділянки.
Обмеження швидкості: на автобані - до 140 км/ год, на інших дорогах - до 90-120 км/год. У населених пунктах діє ліміт в 50 км/год. Ближнє світло обов'язкове 24 години на добу цілий рік.
Шипована гума в Польщі заборонена.
Алкоголь - 0,2 проміле.
Корисні телефони: європейський екстрений номер - 112, поліція - 997, швидка медична допомога - 999.
Данія
Оплата доріг - не потрібно.
Ересуннскій міст - оплату можна провести карткою (синя смуга) або готівкою (жовта смуга.)
Обмеження швидкості: у місті - 50 км / год, за містом - 80 км / ч, автомобільні дороги, швидкісні дороги та автостради - 110-130 км / ч.
Ближнє світло обов'язковий 24 години на добу круглий рік ..
Алкоголь - 0,5 проміле.
Діти до 3 років можуть подорожувати тільки при використанні відповідних дитячих утримуючих систем, що відповідають їх вазі.
Забороняється користуватися під час руху транспортного засобу апаратом телефонного зв'язку, не обладнаним технічним пристроєм, що дозволяє вести переговори без використання рук.
Корисні телефони: європейський екстрений номер - 112.
Швеція
Оплата доріг - не потрібно.
Ересуннскій міст - оплату можна провести карткою (синя смуга) або готівкою (жовта смуга.)
Обмеження швидкості: у житловій зоні - 20 км / ч, в населеному пункті - 50 км / год, поза населеним пунктом - 70 км / год, на автомагістралях, автобанах, автострадах - 110 км / ч.
Їзда дозволений тільки з включеним ближнім світлом фар 24 години на добу.
Алкоголь - 0,2 проміле.
Діти молодше 15 років і зростанням менше 135 см можуть подорожувати тільки при використанні відповідних дитячих утримуючих систем, що відповідають їх вазі.
Обов'язково потрібно мати: з 1.12 по 31.03 зимові шини, хв. малюнок протектора 3 мм. Шиповані шини не рекомендуються.
Корисні телефони: європейський екстрений номер - 112.

Основні вимоги для поїздки за кордон на власному автомобілі:

Вимоги до автомобіля і його оснащення:

• Аптечка (не старше півроку)
• Вогнегасник (не старше півроку)
• Знак аварійної зупинки
• Трос буксирний
• Набір запасних лампочок для фар і фону рей
• Накачана запаска
• Знак UA стандартних розмірів
• Однакові покришки на всіх 4-х колесах
• Глибина протектора - не менше 4 мм
• Відсутність тріщин на стеклах
• Відсутність механічних пошкоджень кузова
• Страхування цивільної відповідальності ("зелена карта")

Основні документи
Для більшості наших співгромадян, якщо вони не є дипломатами, особами, що виїжджають з України на постійне місце проживання або в закордонне відрядження на службовому автомобілі, вимоги такі:
• машина повинна бути постійно зареєстрована в органах ДАІ МВС України, мати сучасні номерні знаки;
• відповідальність водія в обов'язковому порядку повинна бути застрахована (поліс «Зелена карта»).

додаткові документи
Якщо фізична особа, резидент або нерезидент Україні управляє автомобілем, постійно зареєстрованим в нашій країні, за дорученням, він може оформити в ДАІ свідоцтво про реєстрацію на своє ім'я (тимчасовий техпаспорт).
Якщо автомобіль, на якому людина вирушає у відрядження за кордон, належить юридичній особі, то для виїзду необхідно мати:
• техпаспорт на автомобіль,
• подорожній лист на автомобіль,
• страховку «Зелена карта»,
• посвідчення про відрядження.
Раніше процедура оформлення виїзду службового авто передбачала обов'язкове оформлення вантажної митної декларації на ТЗ, але в минулому році ця вимога була скасована.
На «кредитне» авто перед поїздкою варто отримати лист від банку-кредитора про те, що він не проти виїзду вашого автомобіля за кордон.

Страхування
Для поїздки за кордон необхідно застрахувати свою відповідальність перед третіми особами - оформити поліс «Зелена карта». Він являє собою аналог нашого обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦПВ), але діє виключно за кордоном. «Зелену карту» має право пропонувати тільки страхові компанії - члени МТСБУ (див. список). Поліс буває декількох видів в залежності від тривалості поїздки - на термін від 15 днів до 1 року.

Валюта
Восени минулого року норми вивозу валюти були збільшені (постанова НБУ № 289). Тепер як резидент, так і нерезидент можуть вивозити з країни до 10 тис. гривень і до 10 тис. доларів США або еквівалент цієї суми в будь-який інший валюті. Причому за умови усного декларування можна вивозити по 3 тис. - гривень і доларів.
Більші суми і монети з дорогоцінних металів потрібно декларувати письмово. При провезенні іноземної валюти, що підлягає письмовому декларуванню, документи, що підтверджують купівлю цієї валюти, не потрібні, якщо її вивозить громадянин - резидент України. Громадяни-нерезиденти можуть вивозити валюту, в еквіваленті перевищує 3 тис. доларів, на підставі довідки банку за формою 01.

вивезення товарів
Як товар (його теж вносять до декларації лише на вимогу митників) може бути оцінена будь-яка «продукція, призначена для відчуження, що переміщується через митні кордони України і не може бути віднесена до особистих речей, транспортних засобів або окремих номерних вузлів до них». За чинним законодавством, таких товарів (наприклад, подарунків), можна вивозити з Україною з розрахунку не більш ніж 200 євро на людину. Причому навіть якщо ви купили подарунок зі знижкою, то митниця (відділ контролю митної вартості) має право оцінити цей товар за його номінальної вартості і заборонити його вивезення, якщо ціна перевищить 200 євро (дорожчі товари можуть вивозити лише суб'єкти підприємницької діяльності з оформленням вантажної митної декларації , реєстрацією в митниці, сплатою податків і т. д.). В даний час Держмитслужба працює над спрощенням порядку вивезення товарів фізособами.

Алкоголь, табак
Пасажири можуть ввозити або вивозити в Україну без оформлення і сплати податків для власного споживання 1 літр алкогольних напоїв і 40 грам тютюнових виробів на добу на одну людину.

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: