Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Красиво жити не заборониш!
Для тих, хто хоче - все можливо!
Тут і Варшава ... і Париж ...
Ех... відмовитися дуже складно!

З Варшавою кружляти - в Парижі літати!

Днів: 9
Варшава – Париж – Варшава
Польща
Франція

Варшава – Париж – Варшава

(9 днів/8 ночей)

День 1.

Варшава

 Виліт з Києва. Прибуття до Варшави.
Зустріч в аеропорту та трансфер в готель. Поселення.
Вільний час.
Ночівля в готелі.

День 2.

Варшава

 Сніданок.
Пішохідна екскурсія по Варшаві «Благородні царі і справжні королі» (у вартості туру).
Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! "Старе Място" зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом, суворо-величними костелами, на чолі з найдревнішим з них - костелом святого Яна, і колоною Сигізмунда ІІІ Вази. Вся ця краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці - Варшавська Сирена... (вхідні квитки оплачуються додатково). Вільний час у Варшаві.
Рекомендуємо самостійно відвідати один з кращих торговий центрів міста - Злоте Тараси.
Ночівля в готелі.

День 2 - Варшава День 2 - Варшава День 2 - Варшава День 2 - Варшава
День 3.

Париж

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт. Виліт в Париж.
Прибуття в Париж.
І ось Вона... довгоочікувана Франція - країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, гарних жінок, великих художників і безлічі таємниць... Ви в самому серці цієї загадки - чарівному Парижі... Вільний час в Парижі.
Трансфер в готель. Розміщення. Вільний час.
Ночівля в готелі..

День 3 - Париж День 3 - Париж День 3 - Париж День 3 - Париж
День 4.

Париж

 Сніданок. Вільний час в Парижі.
Пропонуємо екскурсію в королівську резиденцію - Версаль (оплачується додатково 65 €). Запрошуємо на свято розкоші, в царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль - символ влади короля Сонця і обличчя Франції. «...Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі... ». Повернення в Париж.
«Два символи Парижа: Єлисейські Поля і Ейфелева Вежа» (оплачується додатково 20 €). Єлисейські Поля (Champs - Elysees) - одна з головних магістралей Парижа. У 1616 році за вказівкою Марії Медічі тут були прокладені три алеї з в'язами, а в 1667 році під керівництвом пейзажного архітектора Ленотра влаштована прогулянкова зона, що продовжувала Тюільрійский сад. Сюди стікаються натовпи парижан, коли настає момент «національного тріумфу» - так було, наприклад 14 липня 1989 року, в день святкування 200-річчя Великої французької революції. Далі Нас чекає Тріумфальна арка - найбільша у світі. На створення монумента, який за задумом Наполеона мав символізувати силу імператорської армії і влади, пішло більше 10 млн. франків і 30 років роботи: будівництво завершили тільки в 1836 році, коли замовник вже лежав під каменем важким на острові Святої Олени. Арку варто обійти по колу: із зовнішнього боку її прикрашають скульптури, а з внутрішнього - вибиті назви місць боїв та імена генералів.
Ейфелева вежа, безумовно, найбільш відвідуваний туристами об'єкт в Парижі (квитки на підйом на вежу оплачуються додатково на місці). Вона була побудована в 1889 році до Всесвітньої Виставки, в пам'ять до сторічної річниці Революції і до спорудження будівлі Крайслера в Манхеттені Ейфелева вежа була найвищою будівлею в світі (320 м). Зараз неможливо собі уявити Париж без цієї металевої конструкції, яка стала самим пізнаваним брендом Парижа.
І, звичайно, Марсове поле. Саме тут була урочисто принесена присяга першої французької конституції 14 липня 1790 р., тут відбувалися події народного повстання 17 липня 1791 р. У 1783 році фізики Шарль і брати Робер проводили на Марсовому полі перші досліди по аеростатиці. У 1874 році один з піонерів повітроплавання Бланшар вперше здійснив керований політ на повітряній кулі.
Вільний час в Парижі.
Ночівля в готелі.

День 4 - Париж День 4 - Париж День 4 - Париж
День 5.

Париж

 Сніданок.
Запрошуємо всіх на оглядову екскурсію по Парижу (у вартості туру). Це місто зачаровує своєю красою. Блиск вогнів, романтика, яка витає в повітрі, роблять зустріч більш бажаною. Нас очікують: площа Згоди, церква Сен Мадлен, витончена Ейфелева вежа, яка переливається вогнями, велична Тріумфальна арка, Єлисейські поля... Гранд Опера - один з найкрасивіших театрів світу і гордість Парижу...
Далі запрошуємо Вас відвідати світ запахів і насолоди... музей парфумів - Фрагонар (у вартості туру). Першою законодавицею мод в парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи пізніше в невеликому будиночку в центрі Парижа був створений музей парфумів - парфумерна фабрика Фрагонар. Вас обов'язково зачарує цей чарівний світ ароматів.
У другій половині дня запрошуємо всіх на екскурсію «Легендарний Монмартр» (у вартості туру). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати... Площа Тертр, з сотнями мольбертів, радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижу, відбитий на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого...
Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж" (оплачується додатково: час 21:00-110 €/23:00-100 €) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан...
Ночівля в готелі.

День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж День 5 - Париж
День 6.

Париж

 Сніданок. Вільний день в Парижі.
Пропонуємо факультативно відвідати:
Запрошуємо на екскурсію по Латинському кварталу (оплачується додатково 20 €).
Все почнеться зі знаменитого Собору Паризької Богоматері - свідка легендарних подій французької історії. У цьому соборі служили месу з нагоди одруження королеви Марго з майбутнім королем Франції Генріхом IV. У ньому ж три сторіччя потому коронували Наполеона Бонапарта.
Пройшовши по вузьких середньовічних вуличках, повз книжкові крамниці, кафе і ресторанчики, ви опинитеся перед огорожею колишнього монастиря Клюні - одного з найбільших релігійних і духовних центрів минулого. Останнім етапом вашої екскурсії стане університет Сорбонна, з якого свого часу почалася історія Латинського кварталу. Тут зароджувалося все студентське життя Парижу. З тієї пори і до наших днів у Латинському кварталі панує неповторна атмосфера веселощів і юності, яка нікого не залишить байдужим. Вечір. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Магія Парижа» з прогулянкою на кораблику по Сені (оплачується додатково 45 €). Нас чекає захоплююча подорож найгарнішими місцями Парижа. Острів Сіте - його називають «початком початків» - колискою Парижа. Нас чекає Перлина Парижу - Нотр Дамм, який зберігає безліч таємниць і історій... А далі... прогулянка по таємничій Сені. Краса мостів, велич будівель, Нотр Дам... (під час екскурсії використовується аудіо гід).
Ночівля в готелі в Парижі.

День 6 - Париж День 6 - Париж День 6 - Париж День 6 - Париж
День 7.

Варшава

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт. Виліт до Варшави.
Прибуття до Варшави. Трансфер в готель.
Ночівля в готелі.

День 8.

Варшава

 Сніданок. Вільний день у Варшаві.
Факультативно пропонуємо екскурсію «Королівські Лазенки і Палац на воді» (68 €, оплачується додатково). Старовинний парк з його численними пам'ятками історії та культури називають Варшавськими або Королівськими Лазенками. Сигізмунд III Ваза в 1623 р. побудував тут розкішний палац - Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково, звідси красиво виглядає закрут Вісли. Пізніше навколо замку був розбитий надзвичайної краси парк. Нинішні Лазенки - особливий куточок столиці. Тут багато чого заборонено - наприклад, шуміти, займатися спортом, засмагати. Буває, що в парку можна зустріти дам в старовинних сукнях і одягнених у фраки кавалерів. Це означає, що в Лазенках знімають фільм про давно минулі часи. Вхідні квитки оплачуються додатково на місці (близько 25 злотих/15 злотих). Вільний час.
Ночівля в готелі.

День 8 - Варшава День 8 - Варшава День 8 - Варшава День 8 - Варшава
День 9.

Варшава

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Варшаві
Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.
Прибуття до Києва.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ
• Розміщення в готелях 3 * по маршруту
• Сніданки в готелях
• Екскурсії по програмі (Оглядова по Варшаві, Оглядова по Парижу з відвідуванням фабрики парфумів Фрагонар, «Легендарний Монмартр»))
• Вхідні квитки (крім зазначених додатково)
• Всі трансфери аеропорт-готель-аеропорт за програмою
• Візова підтримка
• страховка
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• авіапереліт Київ - Варшава - Париж - Варшава - Київ
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати і сувеніри
• Послуги візового центру.
Консульський збір - 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 21 року ... згідно договору про спрощення візового режиму)

Важливо!
• Ваучер і програма туру висилається за 3 дні до заїзду туристів
• Вартість недійсна в період салонних дат в Парижі
• Наявність місць та ціни підлягають уточненню на момент бронювання
• У святкові заїзди можливі зміни за програмою
• До місця проведення екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення/відмову від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються)
Факультативні екскурсії замовляються та сплачуються наперед в офісі тур агентства в Україні!


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: