Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Неаполь, помимо прекрасных сооружений, обладает также множеством историй,
страшных и загадочных, веселых и печальных, о которых жители любят рассказывать
или предпочитают держать язык за зубами.

«Любовна пригода в Неаполітанії»

Днів: 9
Київ – Будапешт – Неаполь - Будапешт – Київ
Італія
Австрія
Угорщина

9 днів/8 ночей

День 1.

Будапешт

 Прибуття в Будапешт.
Трансфер в готель. Поселення в готель.
Вільний час. Рекомендуємо:

День 1 - Будапешт відпочити в термальних купальнях Сечені (20€/особа, перебування з 09:00 до 18:00)

Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2.

Будапешт

 Сніданок.
8:00 Оглядова екскурсія «Будапешт - Париж на Дунаї» (у вартості туру) - саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщини». Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам'яток архітектури інших періодів...
Вільний час.
17:00 Круїз з дегустацією вина (у вартості туру) - продовжуємо знайомство з Будапештом!
Під час поїздки ви зможете продегустувати до семи різних угорських вин з виноробні Szajki Tier або до шести токайських вин! Круїз триває 1:00, бар відкритий для придбання й інших угорських вин і напоїв.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт
День 3.

Будапешт - Неаполь

 Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Виліт з Будапешта.
Прибуття в Неаполь. Трансфер та поселення в готель.
Ночівля в готелі (Неаполь).

День 4.

Неаполь

 Сніданок в готелі.
Самостійне знайомство з Неаполем:
Неаполь - самий суперечливе місто Італії: його або люблять, або ненавидять. Життя в Неаполі протікає більш шумно, інтенсивно, яскраво і просто, ніж в інших містах. Сонячний клімат, багатство історичними видами і гостинне населення роблять місто привабливим для туристів. У наш час Неаполь відомий своєю найбільшою культурною спадщиною і самою смачною піццою у всій Італії! Ці дві складові, мабуть, найкраще характеризують атмосферу і характер міста. Маршрути, якими ходять туристи з наявністю великої кількості пам'яток перемежовуються вузькими вуличками, де панує звичайне буденне життя, де господині вивішують сушитися білизну на мотузки, натягнуті між будинками і де витає запах свіжоспечених круасанів. Неаполь - незвичайне, живе і яскраве місто, кожен квартал в ньому - окреме село, кожна вулиця - декорація до вуличного шоу, і все навколо здається начерками до ще не створеної опери. Кажуть, що навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух справжньої, колишньої Італії!
Вільний час.
Ночівля в готелі (Неаполь).

День 4 - Неаполь День 4 - Неаполь День 4 - Неаполь
День 5.

Неаполь

 Сніданок.
Вільний день в Неаполі.
Рекомендуємо відвідати:
- Королівський палац у Неаполі змінив немало власників. Спочатку в ролі господарів виступали віце-королі Іспанії, потім це були австрійські правителі, і останніми займали Палаццо Реалі Бурбони. Кожен із господарів вносив свою лепту в оздоблення споруди. Помітну розкіш палац набув завдяки Ірахіму Мюрату і Кароліні Бонапарт, які використовували Палаццо Реалі в якості резиденції в період завоювання Італії Францією.
- Собор святого Януарія - кафедральний собор Неаполя, присвячений небесному покровителю міста, святому Януарію. Його головна реліквія, шанована з часів Середньовіччя - посудина з кров'ю св.Януарія. Двічі на рік, в першу суботу травня і 19 вересня, його демонструють віруючим, і кров нез'ясовним чином закипає, заповнюючи всю посудину. Якщо дива не трапляється, неаполітанці вважають це передвістям біди.
- середньовічний замок Кастель Сант-Ельмо, який стоїть на однойменному пагорбі, був побудований в 14 столітті для захисту Неаполя з боку моря і прийняв рішучу участь в усіх історичних подіях міста. Зараз тут розташовується музей історії мистецтв «Bruno Molajoli», проводяться історичні та художні виставки.
- Всесвітньо відомий Палаццо ді Каподімонте, колишній палац і літня резиденція Бурбонів, в якому сьогодні експонуються колекції зброї, вироби з бронзи та інші предмети мистецтва, зокрема картини відомих італійських майстрів: Боттічеллі, Белліні, Мікеланджело, Рафаеля, Тиціана. Під палацом знаходяться катакомби, що датуються 2 століттям, в яких поховано тіло святого Януарія.
- Національний археологічний музей Неаполя - тут Вам не доведеться нудьгувати! Саме в ньому «осідають» більшість археологічних знахідок з Помпей і Геркуланума, тут же знаходиться кілька експозицій, якІ реконструюють ті чи інші будови античних міст.
- Галерея Умберто - навпроти театру Сан-Карло розташувалася Галерея Умберто I. Цей пасаж, виконаний у кінці 19 століття в стилі неокласицизму, крім торгових цілей переслідував і соціальні: на місці Галереї раніше знаходилася мережа глухих провулків між театром і вулицею Толедо, які мали погану славу.
У круглому залі в центрі пасажу підлога викладена візерунком, що зображує знаки Зодіаку. Багато туристів прагнуть постояти, а то й посидіти або полежати на своєму знаку - вважається, що це приносить успіх у справах.
Ночівля в готелі (Неаполь).

День 5 - Неаполь День 5 - Неаполь День 5 - Неаполь
День 6.

Помпеї

 Сніданок.
Вільний день в Неаполі.
Рекомендуємо відвідати факультативну поїздку в Помпеї:
У II столітті до н.е. місто Помпеї було одним з найбільш процвітаючих міст імперії. Тут будувалися прекрасні споруди, а рівень образотворчого мистецтва в Помпеях, що співвідноситься з високим рівнем наукових досягнень Епохи Відродження. Але всьому цьому поклало кінець виверження Везувію. Місто зникло під шаром попелу, товщина якого сягала 3 метрів. Понад півтори тисячі років Помпеї залишалося похованими під шаром вулканічної лави і попелу.
Везувій сьогодні поводиться тихо і спокійно. На його вершину дуже легко потрапити, подолавши більшу частину шляху з Геркуланума на автобусі. Незабутня краса Неаполітанської затоки, острова Капрі, Неаполя і околиць Везувію, що відкривається з вершини вулкана, - нагорода за пройдений шлях. Всюди простежуються потоки лави різних вивержень. Перекриваючи один одного, вони утворюють подобу панцира, який обороняє схили. А на півдні видно Помпеї, який відродився з багатовікового небуття...
Ночівля в готелі ( Неаполь).

День 6 - Помпеї День 6 - Помпеї День 6 - Помпеї
День 7.

Будапешт

 Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Переліт в Будапешт.
Трансфер в готель. Поселення. Вільний час.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 8.

Відень

 Сніданок.
08:00 - Рекомендуємо факультативну екскурсію «Відень - столиця Габсбургів» (77€ дорослий/65€ дитина) - місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою... Це незвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі... Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно - собор святого Стефана - духовного символу історії та долі Австрії.
Вільний час у Відні. Є можливість відвідати на вибір:
• міський парк "Пратер" з величезною кількістю атракціонів (від 5 €/за атракціон)
• один з найкращих музеїв - всесвітньо відома «Альбертіна» (9 €)
• музей Сісі в Хофбурзі, присвячений одній з найкрасивіших жінок свого часу баварській принцесі австрійській імператриці Єлизаветі, яку при дворі називали Сісі (10 €)
• Скарбниця Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу, вони відображають 1000-літню історію Європи, символізуючи владу правителя (10 €)
• Міський парк Відня, в якому знаходяться лідер за кількістю зроблених фотографій - позолочений пам'ятник «королю вальсів» - Йогану Штраусу
• Віденський будинок мистецтва - Хундертвасер
• А для шопінгу пропонуємо відвідати найдовшу вулицю Відня - Марія-Хільфер-штрассе... від супермаркетів і шикарних магазинів до витончених бутіків для любителів мистецтва і краси.
17:00 - Повернення в Будапешт.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 8 - Відень День 8 - Відень День 8 - Відень День 8 - Відень
День 9.

Відень

 Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Виліт в Україну.

 
Вартість тура ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в Будапешті та Неаполі, в готелях 3*, на базі сніданків.
Оглядова екскурсія по Будапешту, екскурсія на кораблику по Дунаю з коктейлем
• медична страхівка
трансфери:
аеропорт - готель в Будапешті - аеропорт.
аеропорт - готель в Неаполь - аеропорт.
Додатково оплачується:
• консульський збір 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, згідно договору про спрощення візового режиму).
послуги візового центру
• В разі відмови Консульський збір та Візовий центр НЕ повертається. (Виключення для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриє Аккорд Тур).
вхідні квитки на екскурсійні об'єкти:
• проїзд в громадському транспорті.
• особисті витрати і сувеніри.
авіапереліт Київ - Будапешт - Неаполь - Будапешт - Київ

Важливо:
• Збір групи на ВСІ екскурсії в Будапешті - біля Műсsarnok (Виставковий зал сучасного мистецтва на Площі Героїв, 1146 Budapest Dózsa György út 37);
• Замовлення рекомендованих екскурсій може бути здійснений тільки в офісі турагенції в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• У період виставок і конгресів вартість програми може змінюватися.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: