Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку
Високо над сім’єю гір, Казбек,
твій царський шатер сяє вічними променями.
(О. С. Пушкін)

Грузія - відпочинок на висоті

Днів: 8
Тбілісі-Мцхета-Боржомі-Бакуріані - Кутаїсі - Местія - Анаклія – Мартвілі - Уплісціхе - Тбілісі
Грузія

8 днів/7 ночей

День 1.

Тбілісі

 Прибуття в Тбілісі. Трансфер в готель.
Розміщення. Вільний час.

День 2.

Тбілісі

 Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Знайомство з Тбілісі. Першим нас зустріне найграндіозніший храм Грузії - Кафедральний собор Самеба, який вражає красою і величчю своєї архітектури, пишністю стилю і зовнішнього декору. Піднімемося на Святу гору Мцатмінда, де знаходиться пантеон відомих грузинських діячів і знаменитий парк «Фунікулер», звідки відкривається вид на весь Тбілісі. Далі відвідаємо стародавню фортецю Нарікала - найвідоміший пам'ятник Тбіліської старовини, городяни кличуть її «душею і серцем міста».
Виїзд на екскурсію в «Мцхета» - найдавніше місто, столиця стародавньої Грузії. Саме тут зберігається одна з головних християнських святинь - Хітон Господній. Завдяки цій святині Мцхета називають «другим Єрусалимом». І саме тут, зберігся головний християнський собор всієї Грузії - Свєтіцховелі. А щоб повністю відчути красу міста, яке називають Другим Єрусалимом, ми піднімемося в монастир Джварі (V ст.), звідки відкривається прекрасна панорама древньої столиці.
Тут Ви відвідаєте винний домашній льох і грузинську селянську гостинну сім'ю, де ми проведемо дегустацію грузинських вин і чачі, уроки грузинської кухні і скуштуємо справжній селянський грузинський смачний обід, який Вам запам'ятається надовго. Дегустація проводиться з глиняних піал і протягом дегустації вони повідають Вам всю історію виноградної культури і виробництва вина в Грузії.
Далі переїзд в місто-курорт Боржомі, який славиться своїми неповторними пейзажами, густими хвойно-листяними лісами і всесвітньо відомими мінеральними водами. Ми обов'язково зупинимося для дегустації мінеральної води «Боржомі» прямо з джерела. А бажаючі можуть провести час в парку «Харагаулі».
Поселення в готель в Бакуріані. Вечеря. Вільний час.

День 2 - Тбилиси День 2 - Тбилиси День 2 - Тбилиси День 2 - Тбилиси
День 3.

Кутаїсі

 Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Переїзд в центр Імереті - Кутаїсі - друге за величиною місто Грузії в її західній частині, яке було засноване приблизно 40 століть назад, колишня столиця західного грузинського королівства Колхіди, з якою пов'язаний міф про Золоте Руно і Аргонавтів.
Далі відвідаємо унікальну природну печеру Сатаплі, неподалік від Кутаїсі. Головні три пам'ятки заповідника - павільйон зі збереженими слідами динозаврів, карстова печера і скляний балкон - оглядовий майданчик на вершині гори Сатаплі (найвища точка заповідника). Сліди динозаврів були знайдені в 30-х роках ХХ століття одним з жителів навколишніх сіл, через декілька років на цьому місці був організований заповідник. Обід з кращими імеретинськими стравами (за дод.плату).
Переїзд в гірський регіон Грузії - Сванетію, центр регіону - Местію.
Поселення в гостинному домі в Местії. Вечеря. Вільний час.

День 3 - Кутаїсі День 3 - Кутаїсі День 3 - Кутаїсі День 3 - Кутаїсі
День 4.

Сванетія

 Сніданок в гостинному домі. У Грузії є свій «Загублений світ». Місце, про яке більшість знає лише з чуток або з телепередач. Місце, яке практично не змінило свій вигляд за останні століття. Місце, в яке важко дістатися навіть в 21 столітті. Це місце - Сванетія. Гори з усіх боків захищають цей куточок Грузії від чужих очей. Навіть зараз до віддалених сіл добираються лише вельми цілеспрямовані люди, а декілька століть назад потрапити до Сванетії було практично неможливо, особливо, якщо цього не бажали самі свани.
Сьогодні ознайомимося з цим загадковим регіоном, відвідаємо старі церкви і археологічний музей Местії, побачимо легендарні Сванські Вежі. Під час воєн з нескінченними ворогами Грузії Сванетія служила своєрідним сейфом. З часів цариці Тамари сюди на час набігів турків, монголів, іранців привозили на збереження державної скарбниці і самі святі реліквії.
Вечеря в гостинному домі. Вільний час.

       
День 5.

 Сніданок в гостинному домі. Вільний час. Факультативно пропонуємо відвідати екскурсії:
(Вартість і точний перелік факультативних екскурсій буде вказано в програмі туру по приїзду):
«Для закоханих в гори» на джипах з супроводом місцевого гіда, туристи підіймаються ще вище в гори. Поїздка до селища Ушгулі - найвисокогірніший населений пункт в Європі (2200м н.р.м.). Знаходиться в списку Юнеско як музей під відкритим небом. По дорозі до Угвірскої ущелини Ви зможете побачити гірські вершини Тетнулді (4852) і Ушба (4 700м.). Далі відвідування Ушгульского етнографічного музею і старовинної церкви Ламарія -IX століття. Відвідаємо села Іфара і Кала. Природа і пейзажі цих місць неймовірні. Навряд чи ще десь Ви зможете спостерігати таку горду і величну красу гір.
Повернення у Месетію. Вечеря в гостинному домі. Вільний час.

       
День 6.

Кутаїсі

 Сніданок в гостинному домі. Звільнення номерів. Виїзд до моря. На шляху ми ще раз зупинимося в Кутаїсі. Для бажаючих смачний обід (за дод. плату). Переїзд в курортне містечко Анаклія. Приємне проведення часу пів дня на березі Чорного моря під теплим сонечком Грузії. Повернення в Кутаїсі.
Поселення в гостинному домі в Кутаїсі. Вечеря. Вільний час.

       
День 7.

 Сніданок в гостинному домі. Звільнення номерів. Переїзд в Тбілісі. По дорозі ми побачимо неймовірно красиві місця і перша зупинка - каньйон Мартвілі, який вразить Вас своєю недоторканою природою, та немов  у казці ховає свій маленький світ - смарагдова вода і могутні стіни каньйону, подарують вам відчуття спокою і райського умиротворення. Далі по Рікотському перевалу ми зупинимося у міста-легенди, титанічної роботи древніх зодчих, міста часів цариці Тамари - Уплісцихе.
Прибуття в Тбілісі. Поселення в готель. Вільний час.

       
День 8.

 Cніданок у готелі. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт Тбілісі.
Завершення обслуговування.

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ

• Групові трансфери з і в аеропорту Тбілісі під всі авіа рейси;
• Трансфер по програмі;
• Проживання в Тбілісі в готелі «Ніцца» 3 * економ на базі сніданків;
• Проживання в гостинних домах рівня 3 * в Бакуріані, Кутаїсі і Местії з дворазовим харчуванням

• Екскурсії по програмі;
• Обслуговування гіда;
• Вхідні квитки;
• Квиток на підйомник в Тбілісі (фортеця Нарікала);
• Обід в Мцхета, з дегустаціями вина і чачі і уроками грузинської кухні.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• авіа переліт Київ-Тбілісі / Батумі-Київ - від 260 $;
• страхівка;
• Додаткові екскурсії;
• Додаткове харчування, особисті витрати, чайові.

Документи:
Дорослі - діючий закордонний паспорт;
Діти (до 16 років), які подорожують з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт одного з батьків (вписаний + вклеєне фото дитини).
• Якщо дитина подорожує з одним з батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною!
• Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника!
Для громадян України віза до Грузії НЕ ПОТРІБНА !!! 

Важно:
• Просимо уточнювати вартість туру, програму і наявність місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Про ранній від'їзд туристів просимо повідомляти при бронюванні туру;
• У разі запізнення туристів на час проведення екскурсій, туристична компанія не несе відповідальності за ненадані послуги.


Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: