Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Друг в друге растворившись до конца,
Мы чувствуем: предел здесь и начало
Желаний наших, чувств и бытия…
Швейцария - прекрасная романтиков страна.

Країна романтиків - Швейцарія

Днів: 7
Київ – Цюріх – Люцерн – Берн – Лозанна – Веве – Монтре – Шільон – Женева – Івердон - Київ
Швейцарія
7 днів/6 ночей
Швейцарія фантастично красива і володіє чарівною привабливістю. Ця країна представляє собою гармонійне поєднання міста та незайманої природи. Різноманітність мікроклімату, чудова сонячна погода навесні і восени, кришталево чисте альпійське повітря, краса пейзажів, неквапливий ритм життя, порядок і спокій перетворили її на край романтиків.

День 1.
Виліт з Києва.
Прибуття в Цюріх. Трансфер в готель.
Ночівля в готелі.

День 2.
Сніданок.
Оглядова екскурсія «Цюріх - унікальне місто!» (У вартості туру) Це найбільше і одне з найкрасивіших міст країни. Його живописні вузькі провулочки з чарівними будиночками в готичному стилі, в яких розташовані булочні, кондитерські, антикварні магазинчики зачарують вас назавжди. Вечорами тут грають вуличні музиканти, тече рікою пиво і вино, тут співають і танцюють до півночі.
Вільний час.
Ночівля в готелі.

День 3.
Сніданок.
Вільний час в Цюріху.
Рекомендуємо екскурсію «Люцерн - незабутнє враження!» (дод. оплачується) . Романтичний Люцерн, оспіваний Гете і Толстим, одне з найкрасивіших міст країни. Тут проходять барвисті весняні та зимові карнавали і маскаради. А діти і підлітки у захваті від Музею Транспорту , де експонуються всі відомі у світі засоби пересування. Це серце Швейцарії, одне з наймальовничіших її міст. Розташований в центрі країни, на березі великого озера, Люцерн оточений горами, серед яких велично підносяться снігові вершини Пилатуса і Риги. Прогулянка по старому місту перенесе Вас в сиве середньовіччя: пишні химерні фасади старовинних будинків, барвистий розпис, башточки, герби, еркери нагадують то казкову театральну декорацію, то шматочок Венеції, то сліпучу південну Рів'єру. Історія тут невіддільна від наших днів: старовинний дерев'яний міст 14 століття через річку Ройс Капельбрюке веде до нового вокзалу і ультрасучасного Палацу конгресів і мистецтв, прецікавий Музей історії транспорту і вишукані камерні інтер'єри католицької церкви Ордена Єзуїтів, сумний пам'ятник загиблим найманцям - «Помираючий лев» і музей « Льодовиковий Сад» . Романтика і старомодний шарм Гранд Готелів на набережній, які нагадують про колись проживаючих в них аристократах і знаменитих письменників прекрасно уживаються з ультрасучасною інфраструктурою банків і страхових компаній.
Ночівля в готелі.

День 4.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берн.
Оглядова екскурсія «Берн - місто ведмедів, квітів і фонтанів » (у вартості туру). Берн істинно швейцарське місто, яке володіє своєрідним діалектом і специфічним характером бернців. Головний девіз жителів Берна - не поспішати і ще раз не поспішати. Ритм Берна спокійний і розмірений, немов Берн не сучасне місто, а справжнє місто з середньовічних часів. Місто унікальне тим, що його вигляд практично не змінився за час своєї багатовікової історії. У його старій частині можна і сьогодні побачити будівлі з пісковику, унікальні фонтани та історичні вежі. Завдяки наявності незліченної кількості найцінніших пам'яток середньовічної архітектури місто Берн внесений до списку Місць Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО. Це не просто столиця, це серце Швейцарії!
А далі нас чекає «Подорож для задоволення: Лозанна - Веве - Монтре - Шільон ». Його придумали англійці років двісті тому. У кращих традиціях романтичного туризму і проходить поїздка по Швейцарській Рів'єрі: Лозанна, Веве, Монтре, Шільон. Краєвиди, що відкриваються не просто радують око - дух захоплює від панорами Женевського озера. Спостерігати «безтурботність» як фізичне явище можливо тільки на набережній Веве. А в двох кроках від неї, у фірмовій кондитерській, шедеври з шоколаду порадують навіть найвимогливіших гурманів. Шильонський замок – найбільша туристична пам'ятка на узбережжі Женевського озера. Легенди і страшні історії в древніх стінах замку звучать особливо проникливо. І діти, і дорослі з ентузіазмом досліджують підземелля, таємні проходи і вежі середньовічної споруди. Джазовий фестиваль або Різдвяний базар, найрізноманітніші ресторани і стильні магазинчики - в будь-який час року Монтре привабливий для туристів.
Переїзд до Женеви. Поселення в готель. Ночівля в готелі .

День 5.
Сніданок.
Оглядова екскурсія « Женева - столиця світу!» (У вартості туру). Це місто, оточене мальовничими горами, має свій символ - фонтан, веселкові струмені якого втілюють прагнення вгору, в небо, в царство духу. Женева - справжнє перехрестя людської думки і життя - місце, відвідуване багатьма великими людьми, починаючи з Юлія Цезаря, який заснував на місці сучасного міста прикордонний пост імперії в 58 році до н.е. Любителі історії та архітектури побачать у Женеві безліч чудових пам'яток старовини, а вздовж Женевського озера розташувалися чудові парки. Близько тридцяти музеїв Женеви зберігають найцінніші колекції , що відображають культурний розвиток міста протягом століть, а відвідування старого міста з його вузькими вуличками і історичними соборами привнесуть у Ваше життя частинку Женевського колориту.
Вільний час. Ночівля в готелі.

День 6.
Сніданок.
Вільний час.
Рекомендуємо поїздку на термальні джерела Івердон (дод. оплачується). Івердон - це відомий термальний курорт, розташований в центрі французької частини Швейцарії, на березі одного з найкрасивіших озер - Нешеталь на висоті 450 м над рівнем моря. Курорт відомий своїми сірчаними і магнієвими термальними водами.
Температура води на виході - 29 ° С, глибина артезіанського колодязя - 598,5 м. Івердон - єдиний в Швейцарії озерний курорт, що має природний піщаний пляж.
Повернення до Женеви.
Ночівля в готелі.

       

День 7.
Сніданок.
Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт Женеви.
Виліт до Києва.

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ
• Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
• Проживання в готелі 3 *
• Сніданки
• Оглядові екскурсії: Цюріх, Берн, Лозанна, Веве, Монтре, Шільон, Женева
• Послуги з відкриття візи.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Авіапереліт Київ-Женева-Київ від 2500 грн. / квиток
• Віза:
- 60 € - дорослий
- 36 € - діти від 6до 12 років
• Вартість візового центру - 20 євро/особа
• Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти.
• Факультативні екскурсії.
• Проїзд в громадському транспорті.
• Особисті витрати і сувеніри.

Важливо: 
• Мінімальна кількість учасників туру - 2 особи.
• Замовлення екскурсійної програми може бути здійснений тільки в офісі тур агенції в Україні . На місці замовити екскурсії немає можливості .
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення/відмову від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються)
• Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій.
• Туристи можуть бути об'єднані в групи до 10 осіб без зміни вартості!
• У разі відмови - вартість візи НЕ повертається!
• У період конгресів і виставок вартість під запит.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: