Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

... У самому серці Європи старовинної,
Два міста на берегах однієї річки,
Вражають гармонією чудовою,
І в душі породжують вірші...

На берегах чарівних подружок…

Днів: 6
Будапешт - Відень - Віденський ліс - Будапешт
Австрія
Угорщина

(6 днів/5 ночей)

День 1.

Будапешт

 Прибуття в Будапешт.
Трансфер в готель. Поселення в готель.
Вільний час. Є можливість відвідати:
• один із найдавніших зоопарків Європи (6€)

День 1 - Будапешт відпочити в термальних купальнях Сечені (20€/особа, перебування з 09:00 до 18:00)

Ночівля в готелі.

День 2.

Будапешт

 Сніданок.
8:00 – Оглядова екскурсія «Будапешт - Париж на Дунаї» (у вартості туру) - саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщини». Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам'яток архітектури інших періодів.
Вільний час.

День 2 - Будапешт Прогулянака по Дунаю на кораблику з напоями (25€ дорослий, 20€ дитина)

Прогулянака по Дунаю на кораблику з вечерею та живою музикою (50€ дорослий, 45€ дитина) - продовжуємо знайомство з Будапештом! Мости і набережні в прекрасній ілюмінації. незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста, шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО до культурної спадщини людства.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт День 2 - Будапешт
День 3.

Відень

 Сніданок.
Виселення з готелю.
09:00 - Трансфер Будапешт - Відень.
Поселення в готель.
Оглядова екскурсія «Столиця Великої імперії» (у вартості туру). Віденці стверджують, що у них все саме-саме! Тут найтепліші хвилі Дунаю, найсмачніші у світі тістечка, най вальси і найсвіжіші плітки... Бульварне кільце - Ринг - гордість і парадна вітрина Відня, а в межах колишньої фортечної стіни кожен будинок має свою неповторну історію. Під час екскурсії ви познайомитеся з деякими найзначнішими архітектурними спорудами Відня: будівлею Опери, зимової резиденції Габсбургів, Музею Історії Мистецтв, Природно-Історичного Музею, Парламенту, віденського Драматичного театру, Ратуші, і, звичайно, Собору Святого Стефана. Піддайтеся чарівності столиці, дайте волю своїй уяві, і Відень не залишиться в боргу!
Вільний час.
Ночівля в готелі.

День 3 - Відень День 3 - Відень День 3 - Відень День 3 - Відень
День 4.

Вахау

 Сніданок. Вільне день у Відні.
Рекомендуємо екскурсію «Долина Вахау і музей вина LOISIUM» (дорослий 114€). Екскурсія проходить через долину Вахау - одну з наймальовничіших винних долин Європи, серед схилів пагорбів, посипаних виноградниками. Ви побачите містечко Дюрнштайн, руїни однойменного замку Дюрнштайн, з яким пов'язана захоплююча легенда про полонення короля Англії - Річарда Левове Серце. У програму включено відвідування бенедектинського монастиря Мельк, занесеного до списку всесвітньої спадщини «Юнеско».
На закінчення екскурсія по музею вина LOISIUM. Починається з відвідин його підвалів - 900-річний, містичний, загадковий лабіринт старовинного винного підвалу запрошує здійснити незвичайну прогулянку, супроводжувану цікавими історіями про вино.
Додатково оплачуються : квиток в монастир Мельк (11,50€).
Повернення до Відня. Вільний час.
Ночівля в готелі.

День 4 - Вахау День 4 - Вахау День 4 - Вахау  
День 5.

Відень - Будапешт

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер на автовокзал у Відні.
11:55 Виїзд з Відня, 14:40 прибуття в Будапешт.
Трансфер та поселення в готель.
Вільний час. Є можливість самостійно відвідати:
• один з найстаріших зоопарків Європи (6 € / чол)
Екскурсія в будапештський зоопарк буде цікава для всієї родини. Спеціально для дітей працівники зоопарку організують спеціальні покази годування звірів, часто сполучаються з демонстрацією умінь своїх підопічних. Хочемо звернути особливу увагу на години годування тюленів у головному басейні, і проведене двічі на день уявлення «Звірі на показі», під час якого відвідувачі зоопарку можуть побачити зблизька різних екзотичних звірів. На території зоопарку функціонує також міні-зоопарк домашніх тварин, де в загонах можна пограти з вівцями, козами і домашньою птицею, для бажаючих відкрита також невеликий майданчик для ігор.

День 5 - Відень - Будапешт відвідування однієї з найкрасивіших купалень Європи - купальня Геллерт (20 € / чол, перебування з 9:00 до 18:00)

Купальний комплекс був споруджений з помпезністю, яка була в старовину. Захоплююче видовище нагадує про стародавні римських предметах: критий комплекс з різнокольоровими стеклами, елегантні басейни, прикрашені колонами. У купальні Геллерт 13 басейнів, серед яких є перлова ванна, термальний, відкритий, сидячий, дитячий басейни, а також басейн з хвилями
• шопінг в столиці Угорщини.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 5 - Відень - Будапешт День 5 - Відень - Будапешт День 5 - Відень - Будапешт День 5 - Відень - Будапешт
День 6.

Будапешт

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт

ВАЖЛИВО: 
• Збір групи на ВСЕ екскурсії в Будапешті - біля Műсsarnok (Виставковий зал сучасного мистецтва на Площі Героїв, 1146 Budapest Dózsa György út 37);
• Місце збору на екскурсії у Відні - площа Марії-Терезії!
• Замовлення рекомендованих екскурсій може бути здійснено тільки в офісі турагентства в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.
• У період проведення виставок і конгресів можливо змінити вартість туру.
Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг

МІНІМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСТНИКІВ ТУРА – 2 чол.

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ
• проживання в Будапешті та Відні, в готелях вибраної категорії, на базі сніданків.
• 2 екскурсії (оглядова по Будапешту, оглядова по Відні).
• медична страховка
• трансфери:
аеропорт - готель в Будапешті - аеропорт.
Будапешт - Відень - Будапешт.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно договору про спрощення візового режиму).
• В разі відмови Консульський збір та Візовий центр НЕ повертається. (Виключення для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриє Аккорд Тур).
• Послуги візового центрі
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• проїзд в громадському транспорті.
• особисті витрати і сувеніри.
• авіапереліт Київ - Будапешт - Київ

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: