Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

"Зупинись, мить, ти прекрасна!"
Розкішний Відень та романтичний Будапешт

Два міста, дві імперії…

Днів: 9
Будапешт – Закрут Дунаю –Відень – Віденський ліс– Прага – долина Вахау - Будапешт
Австрія
Угорщина

(9 днів/8 ночей)

День 1.

Будапешт

 Прибуття в Будапешт.
Трансфер та поселення в готель.
Вільний час. Є можливість самостійно відвідати:

День 1 - Будапешт відпочити в термальних купальнях Сечені (20€/особа, перебування з 09:00 до 18:00)****

Ночівля в готелі (Будапешт).

День 1 - Будапешт День 1 - Будапешт День 1 - Будапешт
День 2.

Вишеград - Сентендре

 Сніданок.
Вільний день в Будапешті. Рекомендуємо факультативно відвідати:
Екскурсія «Закрут Дунаю: Естергом - Вишеград - Сентендре». (63€ дорослий, 45€ дитина). Екскурсія проходить по трьох містах: Естергом-Вишеград-Сентендре. Естергом - католицький центр країни. У під'їжаючих сюди з боку Закруту Дунаю захоплює дух від пишноти, що відкривається перед ними на найбільший угорський католицький собору - Базиліку. Вишеград - центр епохи Ренесансу часів короля Матьяша. Пам'ятки: Вишеградська Фортеця, Палац Матьяша, Вежа Саламона. З верху відкривається чудова панорама на Закрут Дунаю. Сентендре - гарненьке сербське містечко-музей, розташоване в 25 км від Будапешта. Криві звивисті вулички, вежі 7 храмів, насичена колірна палітра будинків, густий середземноморський колорит і пара дюжин музеїв роблять це місто на березі Дунаю самим відвідуваним туристичним центром закруту Дунаю. Повернення в Будапешт.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 2 - Вишеград - Сентендре День 2 - Вишеград - Сентендре День 2 - Вишеград - Сентендре День 2 - Вишеград - Сентендре
День 3.

Будапешт

 Сніданок.
8:00 Оглядова екскурсія «Будапешт - Париж на Дунаї» (у вартості туру) - саме так називають це місто його гості, які отримують таке враження з перших же хвилин перебування тут. А жителі Будапешта скромно звуть його «Серцем Угорщини». Прекрасні ажурні мости, горбиста Буда, метушливий Пешт і Дунай! Тільки Будапешт може сказати про себе, що тут знаходиться найбільший Парламент в Європі, найбільша діюча синагога, перша підземна дорога на континенті. У цьому місті поруч один з одним можна знайти зміцнення і останки будівель періоду Римської Імперії, що знаходяться в користуванні і в даний час, турецькі лазні, пам'ятники стилю готики, бароко і ряд незвичайних пам'яток архітектури інших періодів...
Вільний час.

День 3 - Будапешт Круїз по Дунаю на кораблику з напоями (25€ дорослий, 20€ дитина) - продовжуємо знайомство з Будапештом!

Мости і набережні в прекрасній ілюмінації. незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста, шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО до культурної спадщини людства. Під час поїздки на борту корабля також пропонується вечеря (за дод. плату).
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 3 - Будапешт День 3 - Будапешт День 3 - Будапешт День 3 - Будапешт
День 4.

Відень

 Сніданок.
Виселення з отелю. Трансфер на ж/д вокзал.
Виїзд з Будапешту, прибуття у Відень.
Трансфер и поселення в готель у Відні.

Вільний час. Вільний час у Відні. Є можливість відвідати на вибір:
• один з найкращих музеїв - всесвітньо відома «Альбертіна» (15€)
• музей Сісі в Хофбурзі, присвячений одній з найкрасивіших жінок свого часу баварській принцесі австрійській імператриці Єлизаветі, яку при дворі називали Сісі (15€)
• Скарбниця Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу, вони відображають 1000-літню історію Європи, символізуючи владу правителя (15€)
Рекомендуємо також факультативно відвідати:
Экскурсія «Вечірній Відень» (80€ дорослий, 65€ дитина). Ввечері Вам пропонується відвідати Пратер - знаменитий парк атракціонів та відпочинку і прокататись на унікальному Віденському колесі огляду. Далі, піднявшись на гору Леопольдсберг, насолодіться панорамою вечірнього Відня з висоти пташиного польоту. Потім Вам надасться можливість гідно оцінити якість молодого вина, виробленого австрійськими виноробами. Його Вам подадуть під народну музику, як неотемлемую частина вечері в романтичній атмосфері традиційного віденського хойригерам, в одному з найбільш самобутніх районів Відня. У завершенні екскурсії Вашому погляду постане прикрашений вечірньої ілюмінацією центр міста.
Ночівля в готелі (Відень).

День 4 - Відень День 4 - Відень День 4 - Відень День 4 - Відень
День 5.

Відень

 Сніданок.
Оглядова екскурсія «Столиця Великої імперії». (у вартості туру) Жителі Відня стверджують, що у них все най-най! Тут найтепліші хвилі Дунаю, найсмачніші у світі тістечка, найсексуальніші вальси і найсвіжіші плітки ... Бульварне кільце - Ринг - гордість і парадна вітрина Відня, а в межах колишньої кріпосної стіни кожен будинок має свою неповторну історію. Під час екскурсії ви познайомитеся з деякими найзначнішими архітектурними спорудами Відня: будівлею Опери, зимової резиденції Габсбургів, Музею Історії Мистецтв, Природничо-Історичного Музею, Парламенту, віденського Драматичного театру, Ратуші, і, звичайно, Собору Святого Штефана. Піддайтеся чарівності столиці, дайте волю своїй уяві, і Відень не залишиться в боргу!
Вільний час. Рекомендуємо факультативно відвідати:
Екскурсія «Казки Віденського Лісу» (73€ дорослий, 65€ дитина). Екскурсія по самим загадковим місцям Віденського лісу. У цей день ми побачимо замок Ліхтенштейн, відвідаємо діючий монастир Святого Хреста ордена цістеріанцев (1133г). А після цього, проїхавши повз мальовничих пейзажів долини Хеленталь, потрапимо в Майерлинг - колишній мисливський замок династії Габсбургів, де в 1889 році разом зі своєю коханою покінчив життя самогубством наслідний принц Рудольф. І нарешті, ми відвідаємо чарівний містечко Баден, знаменитий своїми термальними джерелами, а також погуляємо по історичному центру міста де будуть місця, пов'язані з життям і творчістю великих композиторів - Моцарта, який написав тут «Чарівну флейту» і Бетховена, який створив тут же свої найкращі твори ...
Ночівля в готелі (Відень).

День 5 - Відень День 5 - Відень День 5 - Відень День 5 - Відень
День 6.

Відень

 Сніданок.
Вільний час. Рекомендуємо факультативно відвідати:
Екскурсія «Легенди старої Праги» (155€ дорослий, 118€ дитина). Прага - місто з унікальною атмосферою і неповторним шармом. Переконайтеся в цьому самі! Під час пішохідної екскурсії Вас чекають Староміська площа, яка є однією з найкрасивіших в Європі, знамениті празькі куранти, костел Діви Марії перед Тином, храм Святого Миколая, звивисті вулички єврейського кварталу, пронизані древньою легендою про Голема і оспівані в романах Франца Кафки. Ви пройдете по готичному Карловому мосту і побачите костел Святого Мартіна, який зараз вважається своєрідним рубежем між Старим містом і сучасної Прагою. В кінці екскурсії по Празі у Вас буде можливість самостійно оглянути пам'ятки або використовувати вільний час на свій розсуд. У 16:00 від'їзд до Відня.
Ночівля в готелі (Відень).

День 6 - Відень День 6 - Відень День 6 - Відень День 6 - Відень
День 7.

Вахау

 Сніданок.
Вільний час. Рекомендуємо факультативно відвідати:
Екскурсія «Принади і краса долини Вахау» (98€ дорослий, 85€ дитина). Розташована між Мигцем і Кремс (двома найстаршими містами Австрії) долина Дунаю по праву вважається одним із наймальовничіших куточків Європи. Практично за кожним вигином ріки, поточної серед порослих лісами і повитих виноградниками пагорбів, погляду відкриваються численні пам'ятники історії та культури - будь то католицькі монастирі або побудовані на вершинах важкодоступних пагорбів середньовічні замки лицарів-розбійників. Кульмінаційним моментом екскурсії в долину Вахау стане відвідування бенедиктинського монастиря в Мельку - одного з найстаріших монастирів Європи.
Ночівля в готелі (Відень).

День 7 - Вахау День 7 - Вахау День 7 - Вахау День 7 - Вахау
День 8.

Будапешт

 Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер на ж/д вокзал у Відні.
Виїзд з Відня, прибуття в Будапешт.
Трансфер та поселення в готель.
Вільний час. Є можливість самостійно відвідати:

• один з найстаріших зоопарків Європи (6 € / чол)
Екскурсія в будапештський зоопарк буде цікава для всієї родини. Спеціально для дітей працівники зоопарку організують спеціальні покази годування звірів, часто сполучаються з демонстрацією умінь своїх підопічних. Хочемо звернути особливу увагу на години годування тюленів у головному басейні, і проведене двічі на день уявлення «Звірі на показі», під час якого відвідувачі зоопарку можуть побачити зблизька різних екзотичних звірів. На території зоопарку функціонує також міні-зоопарк домашніх тварин, де в загонах можна пограти з вівцями, козами і домашньою птицею, для бажаючих відкрита також невеликий майданчик для ігор.

День 8 - Будапешт відвідування однієї з найкрасивіших купалень Європи - купальня Геллерт (20 € / чол, перебування з 9:00 до 18:00)

Купальний комплекс був споруджений з помпезністю, яка була в старовину. Захоплююче видовище нагадує про стародавні римських предметах: критий комплекс з різнокольоровими стеклами, елегантні басейни, прикрашені колонами. У купальні Геллерт 13 басейнів, серед яких є перлова ванна, термальний, відкритий, сидячий, дитячий басейни, а також басейн з хвилями
• шопінг в столиці Угорщини.
Ночівля в готелі (Будапешт).

День 9.

Будапешт

 Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт. Виліт в Украину.

МІНІМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ТУРУ – 1 особа.

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в Будапешті та Відні, в готелях вибраної категорії, на базі сніданків.
• 2 екскурсії (оглядова по Будапешту, оглядова по Відні).
• проїзд на поїзді Будапешт-Відень-Будапешт
• трансфери:
аеропорт - готель в Будапешті - аеропорт.
готель у Будапешті – ж/д вокзал в Будапешті – готель в Будапешті
ж/д вокзал у Відні - готель у Відні – ж/д вокзал у Відні.
• медична страхівка
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір
• послуги візового центру
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• проїзд в громадському транспорті.
• особисті витрати і сувеніри.
• авіапереліт Київ - Будапешт - Київ

ВАЖЛИВО:
• Замовлення рекомендованих екскурсій може бути здійснений тільки в офісі турагентства в Україні. На місці замовити екскурсії немає можливості.
• Початок екскурсій в Будапешті - біля Muсsarnok (Виставковий зал сучасного мистецтва на пл.Героїв).
• Місце збору на екскурсії у Відні - з рецепції готелю
• У період виставок, конгресів можлива зміна вартості туру чи розміщення в готелях нижчої категорії.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: