Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Східне побачення Вірменії з Грузією

Днів: 6
Єреван - Севан - Діліжан - Тбілісі - Мцхета - Кахетія (Сігнагі, Бодбе) – Тбілісі
Вірменія
Грузія

6 днів / 5 ночей

День 1.

Єреван

 Прибуття в Єреван. Трансфер в готель.
Розміщення. Вільний час.

День 1 - Єреван День 1 - Єреван День 1 - Єреван День 1 - Єреван
День 2.

Єреван

 Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія «Місто рожевого туфу». Нас очікують самі приголомшливі місця столиці Вірменії - площа Республіки, всі будівлі на якій облицьовані фельзитовим туфом рожевого і білого відтінків, що надає площі дуже ошатного вигляду. Увечері нас будуть розважати співочі фонтани. Відвідування Плато Ціцернакаберд - меморіальний комплекс, присвяченого пам'яті жертв Геноциду вірмен. 12 бетонних плит позначають втрачені області Західної Вірменії. Далі в парку Перемоги ми насолодимося панорамним видом на весь центр Єревану. Побачимо всі цікаві місця столиці, включаючи Кафедральний Собор Святого Григорія Просвітителя, проспект Маршала Баграмяна.
Вільний час в Єревані.

День 2 - Єреван День 2 - Єреван День 2 - Єреван День 2 - Єреван
День 3.

Тбілісі

 Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Екскурсія «Райський шматочок землі». Озеро Севан або Гегамський море - одне з найбільших високогірних прісних озер Землі. Озеро оточують Гегамські, Арегунійські, Севанскі і Варденіські гори з різних сторін. Таке відчуття, ніби Севан - це шматочок неба на землі. Далі ми відвідаємо монастир Севанаванк - шлях має бути не легкий, монастир розташований на вершині пагорба, так що підніматися високо, але, повірте, це того варте! Так що запасіться терпінням, і вперед! Тим більше, що у міру підйому види будуть один іншого красивіше. Місто Діліжан - вірменський Боржомі, тут оздоровимося цілющою водою і наберемося сил на подальшу подорож. А нас чекають унікальні монастирі Ахпат і Санаїн, які занесені в список ЮНЕСКО.
Трансфер до вірмено-грузинського кордону. Переїзд в Тбілісі без гіда.
Прибуття в Тбілісі - це тихе чарівність «кривих» тбіліських вуличок, тераси будинків, повиті виноградною лозою, старовинні церкви з черепичними куполами, руїни древніх монастирів, традиційні грузинські дворики з химерними різьбленими верандами.
Трансфер в готель. Розміщення. Вільний час.

День 3 - Тбілісі День 3 - Тбілісі День 3 - Тбілісі День 3 - Тбілісі
День 4.

Тбілісі - Мцхета

 Сніданок у готелі. Знайомство з Тбілісі. Першим нас зустріне, красивий і гордий символ міста, храм Метехі, що стоїть біля самого краю кам'янистого берега Кури і колишній в минулому фортецею і резиденцією грузинських царів.
Стародавня фортеця Нарікала - найвідоміший і древній пам'ятник Тбіліської старовини, городяни звуть її «душею і серцем міста». І, звичайно ж, відвідаємо сучасний міст, якому було дано назвe Міст Миру президентом країни. Міст є другим у світі за складністю архітектури. Так само ми прогуляємося парком Ріке. Далі ми побачимо на лівому березі моста храм Сіоні знаменитий своїми чудотворними іконами.
Вільний час. Факультативно пропонуємо відвідати:
Завод шампанських вин «Багратіоні +1882» (опл.дод. на місці 35 дол./oc): де ознайомимося з історією заводу і в дегустаційному залі продегустуємо 12 видів ігристого вина, під закуску з фруктів, сиру і грузинського хліба.
Виїзд в Мцхета. Факультативно пропонуємо відвідати:
Дегустація з уроками грузинської кухні (опл.дод. на місці 25 дол./oc) де історик-винороб протягом дегустації повідає Вам всю історію виноградної культури і виробництва вина в Грузії. Обід тут же з уроками грузинської національної кухні.
Екскурсія в «Мцхета» - найдавніше місто, столиця стародавньої Грузії. Саме тут зберігається одна з головних християнських святинь - Хітон Господній. І саме тут, зберігся головний християнський собор всієї Грузії - Светіцховелі а щоб повністю відчути красу міста, який називають - Другий Єрусалим. Ми піднімемося в монастир Джварі (V в), звідки відкривається прекрасна панорама древньої столиці.
Повернення в Тбілісі. Вільний час. Трансфер на вечерю в один з кращих ресторанів Тбілісі, де Вас чекає національна смачна вечеря і знамените грузинське вино, і все це в музичному і танцювальному супроводі. (При бажанні, вечеря можна перенести на інший день, тільки вже трансфер входити не буде).

День 4 - Тбілісі - Мцхета День 4 - Тбілісі - Мцхета День 4 - Тбілісі - Мцхета День 4 - Тбілісі - Мцхета
День 5.

Кахетія - Сігнагі

 Сніданок у готелі. Вільний день в Тбілісі. Факультативно пропонуємо відвідати (вартість і точний перелік факультативних екскурсій буде вказано в програмі туру по приїзду):
• Екскурсія до Кахетії - край лози і батьківщина виноробства, адже саме тут росте 500 сортів винограду, з 2000 року які існують в світі. Уявімо собі величезну гору, яка самотньо стоїть в центрі величезної долини. На горі - місто фортеця, звідки відкривається дивовижний вид на Алазанську долину, одну з найкрасивіших на Кавказі, а вдалині - Головний кавказький хребет із засніженими вершинами. Так, це «Сігнагі» - маленьке і дуже гарне містечко на сході Кахетії. Його називають містом любові, адже саме тут палац одружень працює цілодобово! Далі отримаємо позитивний заряд енергії відвідавши «Бодбе» - монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія. Тут розташована Базиліка Святої Ніно, а спустившись до її чудотворних джерел, можете загадати бажання, яке обов'язково здійсниться (піша прогулянка 30 хв).
Факультативно пропонуємо відвідати Винні погреби (опл.дод. на місці 10 дол. /ос.), де нас чекає дегустація різних сортів вина і чачі.
Повернення в Тбілісі.

День 5 - Кахетія - Сігнагі День 5 - Кахетія - Сігнагі День 5 - Кахетія - Сігнагі День 5 - Кахетія - Сігнагі
День 6.

Тбілісі

 Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
Трансфер в аеропорт Тбілісі.
Завершення обслуговування.

 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Трансфер з аеропорту Єревана в готель (під всі авіа рейси);
• Трансфер в аеропорт Тбілісі (під всі авіа рейси в дати туру);
• Транспортне обслуговування згідно з програмою;
• Зустріч на кордоні Вірменія - Грузія і трансфер в готель Тбілісі
• Екскурсії по програмі;
• Обслуговування кваліфікованого гіда;
• Проживання у вибраній Вами категорії готелів в Єревані (2 ночі) і в Тбілісі (3 ночі);
• Вхідні білети;
• Вечеря в ресторані національної кухні з шоу програмою і вином в Тбілісі.
Додатково оплачується:
• Авіа переліт Київ-Єреван/Тбілісі-Київ - від 190 $;
• Додаткові екскурсії;
• Додаткове харчування, особисті витрати;
• Страховка;
Додаткова ніч у Тбілісі після туру:
• в готелях 3 * економ: сингл 58долл, дабл 78долл, тріпл 91долл
• в готелях 3 *: сингл 72долл, дабл 91долл, тріпл 118долл
• в готелях 4 * ек: сингл 98 дол, дабл 104долл, тріпл 143долл
• в готелях 4 *: сингл 130 дол, дабл 156долл, тріпл 208долл
• в готелях 4 * +: сингл 163, дабл 175, тріпл 241долл

Документи:
Дорослі - діючий закордонний паспорт;
Діти (до 16 років) подорожують з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт одного з батьків (вписаний + вклеєне фото дитини).
• Якщо дитина подорожує з одним з батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною!
• Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівник!

Для громадян України віза до Грузії НЕ ПОТРІБНА !!!

Важливо:
• Просимо уточнювати вартість туру, програму і наявність місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Про ранішній від'їзд туристів просимо повідомляти при бронюванні туру;
• У разі запізнення туристів на час проведення екскурсій, туристична компанія не несе відповідальності за ненадані послуги.


Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: