UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1179
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

380
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 29.06.22
1€ = 37.66 грн.
1$ = 35.66 грн.
1€ = 1.12 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

6926
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 

Блиск і краса, казка і реальність ... Він і Вона…

Зоряне королівство

Днів: 8, без нічних переїздів
Львів - Краків - Прага - Відень - Закопане - Львів
Австрія
Німеччина
Польща
Словаччина
Чехія

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

• У вартості туру: Краків, Прага, Відень і Закопане!
• Ночівля у Відні
• Можливість відвідати Карлові Вари і Дрезден!!! 

День 1.

Львів

 СУБОТА. 
09.30 Збір на екскурсію на Львівському ж.д. вокзалі .
10:00 Автобусна екскурсія по Львову «Тільки у Львові ...». Ми побачимо і зупинимося на фото паузу біля Церкви Святого Юра , проїдемо по вуличках Старого Львова , зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру стародавнього граду , під'їдемо до Високому замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
14.00 Для туристів , НЕ бажаючих відвідувати екскурсію збір на Львівському залізничному вокзалі . Трансфер на Термінал « А».
15:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал « А». Переїзд до Польщі. Переїзд до Кракова. Розміщення в готелі . Ночівля.

День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів
День 2.

Краків - Величка

 НЕДІЛЯ. Сніданок.
Екскурсія по Кракову. Місто – дивовижне, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами, і звичайно ж, з милими польськими жартами. Тут порібно зупинитись, і затриматись на момент… Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати трубача в Маріацькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніце. Вільний час. Рекомендуємо відвідати "Польський Акрополь" - Вавельський замок (дорослі-18€, діти до 12 років-16€)- кращий пам'ятник культури ренесансу, створений відомими европейськими майстрами.
«Соляні копальні Велічки» (дорослі 30€ /діти до 12 років 18€). Це місце цікаве і тим, що тут все зроблено із солі: маленькі каплички і великі зали, підземні озера, які зачаровують погляд, всеможливі скульптури – ціле підземнне місто!
Для бажаючих відвідини Парка Водного - одного з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, гвинтові гірки, джакузі, сауна, солярій, фітнес-клуб. А ще є Водний бар, де можна відпочити, випити каву або просто скуштувати десерт. (Вхідний квиток дорослі 10 € / діти до 12 років 8 €). Ночівля.

День 2 - Краків - Величка День 2 - Краків - Величка День 2 - Краків - Величка День 2 - Краків - Величка
День 3.

Прага

 ПОНЕДІЛОК. Ранній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу.
Пішохідна екскурсія “Тайни, які повідала Прага…”. Все починається з відомого Страговського монастиря… Далі нас чекає зовнішній огляд Пражської Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна караулу в Парадних воротах Пражського граду - резиденції чеських князів і королів.
Для всіх бажаючих прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослі 30€/діти до 12 років 18€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода… Ось вони незабутні моменти в житті…
Прага театральна. Празький ексклюзив – синтез традиційного чеського театру з мюзиклом, танцем і пантомімою, середньовічною алхімією і містикою. Вистави Чорного театру – суміш фантастичного і реального, коли світ предметів прокидається в житті… (Дорослі вх.квиток - 550 крон, діти до 12 років 480 крон, 1 евро приблизно 26 крон). Поселення в готель. Ночівля.

День 3 - Прага День 3 - Прага День 3 - Прага День 3 - Прага
День 4.

Дрезден

 ВІВТОРОК. Сніданок. Вільний час в Празі.
Пропонуємо факультативну поїздку в древню столицю Саксонії – Дрезден (Дорослі 38€/діти до 12 років 30€). Протягом семи століть Дрезден був резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, безцінними скарбами музеїв, колекціями живопису і чудовою панорамою берегів Ельби. Тут був винайдений перший європейський фарфор і перша оригінальна система європейських гімназій. Екскурсія Старим містом – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні своріння Цвінгера, Резиденція правлячої династії Веттінів, «Балкон Європи»- тераса Брюля…. Вільний час. Можна відвідати Дрезденську картинну галерею. (Дорослі 1 23€, діти до 12 років 6€). По-німецьки галерея називається «Старі майстри» тут знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля, багатющі зібрання полотен Рембрандта, італійців, малих голландців... Повернення в Прагу.
Для всіх бажаючих Вечеря в сереньовічній корчмі з розважальною програмою (990 крон, діти до 12 років 490 крон. 1 євро=біля 26 крон). Вас чекає вечір в корчмі, яка перенесе Вас на сотні років назад… в справжнє середньовіччя! Ночівля.  

  День 4 - Дрезден День 4 - Дрезден День 4 - Дрезден
День 5.

Карлові Вари

 СЕРЕДА. Сніданок. Вільний час в Празі.
Пропонуємо екскурсію “Місто живої води - Карлові Вари” (Дорослі 30€/ діти до 12 років 18€). Заїзд на королівський пивоварний завод “Крушовіце” для купівлі пива. Далі дорога лежить в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари… Це царство мінеральних вод, лікеру Бехеровки, шкла і фарфору. Місто з чарівною архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель і романтичною музикою курортних оркестрів.... Не забудьте взяти з собою купальники! Вхід в басейн оплачується додатково (100 крон біля 4€). Вільний час для відпочинку, купання в термальних джерелах і покупки подарунків.. Пора повертатися до Праги. Ночівля в Празі.

День 5 - Карлові Вари День 5 - Карлові Вари День 5 - Карлові Вари
День 6.

Відень

 ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю. Перїезд в Австрію.
Екскурсія в відоме місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина… Вас запрошує Відень… - Пішохідна оглядова екскурсія. Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро- Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом ... Це надзвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички , широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня : площа Марії Терезії , імперський Хофбург, Кертнер , Грабен , собор святого Стефана і витончена Альбертіна ! Вільний час. Відвідання Скарбниці Габсбургів, де зберігається безцінні предмети найвищого рангу. (Дорослі 30 € /діти до 12 років 18€).
Музика живе усюди" (дорослі - 23 € / діти до 12 років - 18 €). Відень по праву вважається музикальною столицею Европи. Тут жили і творили Моцарт, Бетховен, Штраус, Гайдн, Шуберт, Брамс і багато інших геніальних композиторів. Ніде більше ніж у Відні не побачите стільки концертних і оперних залів.
Поселення у готель в Австрії. Нічліг.

День 6 - Відень День 6 - Відень День 6 - Відень День 6 - Відень
День 7.

Закопане

 П'ЯТНИЦЯ. Сніданок. Переїзд в столицю польських Татр - Закопане.
Закопане - надзвичайна природа, колорит гуральского фолькльору і широкий вибір розваг!!! Центр Закопане - вулиця Крупувки (Krupowki) – все обертається навколо неї: колоритні ресторанчики – колиби, палатки з сувенірами, брички запряжені конями, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев'яною архітектурою міста. Рекомендуємо відвідати ідеальне місце для відпочинку – водний комплекс Терма Буковина Татранська (23Є): дитячі площадки, гірки, сауни, парні і 12 басейнів з хвилями і течіями - наповнені водою з термальних джерел, температура, якої 28-36°С. Бажаючі зможуть познайомитись з гуральськими традиціями і скуштувати частинку культури поляків – «Гуральський вечір»! "Бундз" – чудовий сир, "осципек" – солоней овечий сир, "москол", свинина, ягня, баранина, "квашніца" и, звичайно ж, чай – всесвітньо відомий "гжанєц". Під гуральські акорди вечеря в національній гуральській колибі. (Дорослі-30€, діти до 12 років-18€). Поселення в пансіонат/готель. Ночівля.

День 7 - Закопане День 7 - Закопане День 7 - Закопане День 7 - Закопане
День 8.

Львів

 СУБОТА. Сніданок. Повернення в Україну.
Час прибуття до Львова орієнтовно 17:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал.
До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. місці) – НЕ діє!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Страховка (групова).
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелях 2- 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів
• Факультативні екскурсії
• Рекомендовані програми
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Консульський збір + візовий центр =35€+22€. Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульського збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонарі до 21р.
Візовий центр сплачують всі.
СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Шановні туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі Закордонний паспорт і Український паспорт, або копії цих документів.

Документи:

Перелік та необхідні вимоги до документів тут:
https://www.akkord-tour.com.ua/index.php/id/380

Важливо!
Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.
ОБОВ'ЯЗКОВИМ є наявність чіткої ПРОПИСКИ В український паспорт.
Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть. Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети - це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.

Важливо:
• Доплата за одномісне розміщення
Стандартні дати + 108 евро /тур
Святкові дати Різдво, травневі свята + 138 евро/тур

• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
• При замовленні тримісного номера, для туристів, які подорожують у складі трьох осіб: розміщення може бути два основні місця і третє - додаткове ліжко або диван!!
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.


Туристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2022