Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Нет, не забыть тебя, Мадрид,
Великий город очаровывает, манит…

Хіт в Мадрид

Днів: 5
Мадрид
Іспанія

День 0 -

5 днів/4 ночі
Вильоти з Києва
(вильоти з інших
міст під запит)
День 0 -
День 1.

Мадрид

 СУБОТА
Виліт в Мадрид. Прибуття в Мадрид. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Мадриді. Вільний час.
Мадрид - королівське місто, одне з найкрасивіших і найвідоміших міст світу. Мадрид, немов найяскравіше свято, манить до себе тисячі туристів. Це одне з найбільш відвідуваних міст світу, це чудова столиця Іспанії!
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 1 - Мадрид
День 2.

Мадрид

 НЕДІЛЯ
Сніданок. Запрошуємо Всіх на оглядову екскурсію «Мадрид - серце Іспанії» (у вартості туру). Вже з самого ранку святковий Мадрид відкриває свої двері для улюблених і таких бажаних туристів! Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по великій столиці Іспанії - Мадриду .
Стрімкий розвиток міста припав на правління короля Феліппе II, який перевів у Мадрид королівський двір і зробив його столицею своєї «імперії, в якій ніколи не заходить сонце». Дуже скоро Мадрид перетворився на сучасне місто з широкими проспектами і зеленими бульварами. Таким ми бачимо його сьогодні. Вас чекають сучасні і старовинні райони Мадриду, дивовижний Королівський палац, тріумфальна арка Пуерта де Алкала, пл. Кастілья з «падаючими вежами», відомий вокзал Аточа, храм Дебот, площа для бою биків Пласа де Торрос, велична будівля Опери, площа Колумба і ще дуже багато цікавого.
... Продовжимо наше знайомство з столицею Кастилії і запрошуємо на екскурсію «Скарби Мадриду» (у вартості туру). Ви відвідаєте один з найбільш відвідуваних музеїв світу - музей Прадо (вх. квитки включені), а також Національний музей Королеви Софії (вх. квитки включені). Перед Вами постануть найвідоміші творіння представників іспанського авангарду: Жоана Міро, Хуана Гріса, Пабло Пікассо, Сальвадора Далі, Ель Греко, а також роботи відомих світових майстрів: Ботічеллі, Рафаеля, Тиціана, Рубенса (огляд експозиції без гіда ) .
Вільний час в Мадриді.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 2 - Мадрид День 2 - Мадрид День 2 - Мадрид
День 3.

Мадрид

 ПОНЕДІЛОК
Сніданок. Запрошуємо на екскурсію «Таємниці Мадридського двору» (у вартості туру). Нас запрошує Королівський Палац. Внутрішнє оздоблення палацу вражає своєю розкішшю: мармур, стіни, оббиті шовком з декором із срібла, червоне дерево, порцеляна, кришталь створюють атмосферу імперської величі. Ми зможемо насолодитися красою королівських апартаментів і привідкрити завісу секретів та інтриг іспанського двору... Далі нас чекає відвідування Кафедрального Собору Альмудена - одного із символів королівського міста, на будівництво якого пішло більше 100 років! Назва в перекладі з арабської означає «фортеця» або «плацдарм», так як, за переказами, фігурка Діви Марії була знайдена в стіні старовинної арабської фортеці.
Вільний час в Мадриді.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 3 - Мадрид День 3 - Мадрид День 3 - Мадрид День 3 - Мадрид
День 4.

Мадрид

 ВІВТОРОК
Сніданок . Вільний день в Мадриді.
Пропонуємо Вашій увазі додаткову екскурсію «Ескоріал: Монотонна симфонія в камені» ( 70 €, оплач. додатково).
Сьогодні ми побачимо "восьме чудо світу", заміський палац - монастир короля Іспанії Філіпа II. На згадку про святого мученика Лаврентія, Ескоріал виконаний у формі решітки. Філіп II відрізнявся заглибленістю в себе, глибокою релігійністю і слабким здоров'ям. Він шукав місце, де міг би відпочити від турбот короля наймогутнішої імперії світу. За задумом Філіпа II, Ескоріал будувався як "палац для Бога і келія для короля". Споруджений зі світлого пісковику в ясних і строгих формах, він височіє на тлі гірської зелені спокійно і впевнено. Відповідність форми кожної зі споруд своєму призначенню: простота королівських покоїв, світлий і високий інтер'єр церкви, легкий лад аркад в бібліотеці і похмура пишність усипальні.
Вільний час в Мадриді.
Ночівля в готелі в Мадриді.

День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид День 4 - Мадрид
День 5.

Мадрид

 СЕРЕДА
Сніданок. Виселення з готелю в Мадриді.
Трансфер в аеропорт. Виліт з Мадриду.

 


Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проживання в готелі 3 * на базі сніданків
• екскурсії згідно програми туру
• Медичне страхування
• трансфери згідно програми туруа
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• консульський збір 60 €
• курортний збір оплачується напряму в готелі
• авіапереліт від 300 €.
• трансфер в нічний час:
на приліт 22:00-08:00
на виліт 24:00-09:30
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. (Виняток для іменинників, у яких в подорожі День народження - втрати покриває Акорд Тур).
• вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати і сувеніри

Важливо
• в період виставок, конгресів, інших важливих подій в Мадриді проживання може бути надано у нецентральних частинах міста
• підселення по туру не пропонується
• можливий варіант програми БЕЗ екскурсій
• в програмі можливі зміни порядку проведення екскурсій та їх часу початку.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: