Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Там повітря міста паморочить і п'янить -
Просякнуте воно солоним вітром моря,
Теплом домів і запахом вабить
Зайти в таверну, з негодою сперечаючись.

Сонце в Амстердамі!!! (Фестиваль квітів)

Днів: 7
Амстердам
Нідерланди

У ВАРТОСТІ ТУРУ:
Денна оглядова екскурсія по Амстердаму з катанням на кораблику по річці Амстел, екскурсія по Нічному Амстердаму, відвідування сирного аукціону в Алмкаре, відвідування Державного музею і пивоварні Heineken!!!
Трансфер аеропорт-готель-аеропорт під будь-який з обраних авіарейсів…

МОЖЛИВО ВІДВІДАТИ:
Парк тюльпанів Кейкенхоф, Парад тюльпанів, Волендам і Заансе Сханс, Гітхорн…

День 1.

Амстердам

 Виліт з Києва. Прибуття в Амстердам, зустріч, трансфер в готель, поселення в готелі (після 14:00). Вільний час.
Амстердам - місце, куди люди їдуть, щоб спробувати те, що заборонено практично скрізь. Столиця Нідерландів славиться не лише своєю історією, каналами, будівлями з вузькими фасадами, тюльпанами, пивом, але й неймовірною свободою. Ви знайдете на Землі інше місце, де дозволені легкі наркотики, одностатеві шлюби і вільна любов? А поруч з усім таким дозволеним і незрозумілим - земна краса: будинки, які погойдуються на воді, затишні канали, безліч велосипедів і тюльпанів. В Амстердамі є де погуляти і відпочити. Тут все до цього надихає! Цей день можна просто присвятити знайомству з містом і приділити час собі любимому. Вільний час... Ночівля в готелі.
Ввечері пропонуємо екскурсію Нічний Амстердам (38 €). Ніч в Амстердамі не створена для сну - це час для прогулянок і розваг. Як магніт притягують нас заповітні вулиці, овіяні туманами століть і легендами. На вузьких вуличках в червоних відблисках ліхтарів вітрини переповнені живими ляльками Барбі - красунями з різних куточків земної кулі... Після екскурсії можна відвідати один з еротичних театрів (вхідний квиток оплачується. дод.). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам День 1 - Амстердам
День 2.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

 Сніданок. Запрошуємо всіх на пішохідну екскурсію по Амстердаму. Сьогодні нас буде дивувати та спокушати незвичне місто. А ще… тут є те, що люблять всі жінки - діаманти. У нас є можливість відкрити завісу обробки діамантів на Алмазній фабриці, де ювеліри з покоління в покоління передають свої секрети (ми отримаємо можливість придбати вподобані нами вироби).. Також нас чекає чарівна прогулянка на кораблику каналами Амстердаму. Вздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, шикарні особняки з гербами їхніх колишніх власників, будинки, побудовані на палях. З борту катера місто виглядає ще загадковіше… Вільний час.
Після обіду пропонуємо відвідати «Тиху Голандію” (факультативна екскурсія 60 €) . Ми відвідаємо два чарівних містечка на півночі Голландії: Заансе Сханс і Волендам. Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжнє голландське місто. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен куточок в будинку дихає народним духом голландських промислів. В зелених дерев'яних будиночках нас познайомлять з секретами виготовлення твердого сиру і традиційних дерев'яних черевиків - кломпів. Тиша, чистота, краса і запах свіжоспеченого хліба … Згодом наш маршрут проляже в бік моря, в рибальське містечко Волендам. Вже при під'їзді до нього перед нами відкриється дивовижної краси бухта з десятками білосніжних та червоних вітрил. Але чим славиться Волендам - так це, безсумнівно, знаменитим оселедцем, приготовленим за старовинним рецептом, який ми обов'язково повинні спробувати. Повернення в Амстердам. Ночівля в готелі

День 2 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 2 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 2 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам День 2 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам
День 3.

Амстердам - Кекенхоф

 Сніданок. Вранці нас чекає екскурсія в Rijksmuseum (вх. квиток оплачується. додатково) - величезний комплекс, в якому виставлені унікальні шедеври: роботи Вермеєра і Франца Хальса. Самий безцінний скарб Райксмузеум - "Нічна варта" Рембрандта.
В другій половині дня усіх бажаючих запрошуємо в Весняний Парк - Кейкенхоф (факультативна екскурсія 60€ + вх. квиток опл. дод.). По всьому світу вважають що, Нідерланди і тюльпани невіддільні. Парк займає більше 32 гектарів і має чудову експозицією з 7 мільйонів тюльпанів, гіацинтів і нарцисів. Сезон триває всього 9 тижнів на рік. І кожного тижня експозиція оновлюється. Чудові клумби, килими криваво-червоних, червоних, золотих, блідо-рожевих, білих, лимонних, винно-лілових, пронизливо-синіх і ніжно-рожевих відтінків, острови тюльпанів і гіацинтів з запаморочливим ароматом. Все це в обрамленні зелених величезних дерев і мальовничих водойм, квітучих рододендрон і сакури, одним словом - красота!!! Повернення в Амстердам. Вільний час… Ночівля в готелі.

День 3 - Амстердам - Кекенхоф День 3 - Амстердам - Кекенхоф День 3 - Амстердам - Кекенхоф День 3 - Амстердам - Кекенхоф
День 4.

Амстердам

 Сніданок. Нідерланди добре відомі своїми сирами, вони є найбільшим експортером сиру в світі! Сьогодні ми відвідаємо екскурсію «Сирний аукціон». Нас чекає переїзд в Алкмар, на площу сирного ринку. Тут нам належить побачити захоплююче театральне дійство, в якому у нас буде можливість не тільки взяти участь, а й покуштувати смачний сир і поторгуватися згідно місцевих традицій. Про початок дійства, як і багато століть до сьогодні, сповіщають дзвони. Повернення в Амстердам. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 5.

Амстердам

 Сніданок. Вільний день. Цей день можна присвятити прогулянці по милим сувенірним лавкам Амстердама, відпочинку чи просто насолодись тією атмосферою, що дарує це прекрасне міст... Також в цей день всім бажаючим пропонуємо відвідати Парад квітів (60€). Повернення в Амстердам. Ночівля в готелі.

День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам День 5 - Амстердам
День 6.

 Сніданок. Вільний день. Сьогодні на нас чекає відвідування Голландської Венеції – Giethoorn (факультативна екскурсія 100 € / вх. квиток оплачується. додатково). Село Гітхорн однt з найкрасивіших сіл в Нідерландах, так як розташувалось воно на водних каналах, загальною протяжністю близько 7.5 км. Основним транспортом є веслові човни і катери на електричних двигунах, які працюють абсолютно безшумно і не порушують мир і спокій в цьому мальовничому селі. В основному будинки розташовані на острівцях і з'єднані дерев'яними мостами (по всьому селу їх більше 50 штук). Тут практично немає звичайних доріг і стежок, для пересування по селі є велосипедна доріжка і численні водні канали. Повернення в Амстердам. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 7.

Амстердам

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Трансфер в аеропорт Амстердама. Виліт в Київ.

 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі вибраної категорії на базі сніданків;
• Трансфер а / п Амстердам (Схіпхол)-готель Амстердам
а / п Амстердам (Схіпхол);
• Супровід гіда під час екскурсій;
• Страхування.
Додатково оплачується:
• Проїзд в громадському транспорті..
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Прямий переліт Київ - Амстердам - Київ від 380евро
• Переліт з пересадками від 260евро
• Факультативні екскурсії.
Консульський збір + Візового Центру 60 € (крім категорії громадян, які звільняються від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)

Важливо
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточнювати!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За програмою туру розміщення в готелях зазначених в таблиці з цінами.
• На місце збору на екскурсії туристи добираються самостійно (за запізнення / відмова від екскурсій туроператор відповідальності не несе і гроші за екскурсії не повертаються);
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: