Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Ой, Карпати, гори зелені й такі рідні,
Шалено чудернацькі, радують мої очі
Як згадаю полонину і гірські водоспади,
Не забуду ніколи Вас, рідні Карпати!

«Карпатський тандем» …або відпустка для активних

Днів: 7
Львів – Івано-Франківськ – Яремче – Ясіня – Верховина – Косів – Шешори – Вижниця – Львів
Україна
Назад

Квітень '19

МП 27 09:30

Травень '19

  18 11:30

Червень '19

  28 08:30

Липень '19

  28 08:30

Серпень '19

ДН 19 08:30

Вересень '19

  21 11:30
Вперед
МП−Травневі свята
ДН−День Незалежності

7 днів/6 ночей

День 1.

ЛьвівІвано-ФранківськЯремче

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А».
Пивными дорогами Праги
Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Ідеальне місто Ренесансу

(вх. квиток)
Гарне, неповторне, трішки загадкове та по королівському вільне місто, одне з небагатьох, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом, сусідня площа Ринок, єзуїтський костел у стилі бароко, вірменська церква, діюча синагога та старі будинки, у більшості схожі на іграшкові замки. 
Екскурсія

Казкове Яремче

(входить у вартість туру)
Сьогодні на нас чекають Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Ми оглянемо унікальну дерев’яну церкву Святого Михайла. Головна місцева пам’ятка – Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів. 
Поселення в готель. Вільний час.
День 1 - Львів – Івано-Франківськ – Яремче
День 1 - Львів – Івано-Франківськ – Яремче
День 1 - Львів – Івано-Франківськ – Яремче
День 1 - Львів – Івано-Франківськ – Яремче
День 2.

СвидовецьЯблуницький перевалгора Близниця

Сніданок.

Свидовець – країна озер та полонин

(вх. квиток)
Ми побачимо Яблунецький перевал – гарне та мальовниче місце, що розділяє Івано-Франківську та Закарпатську області. Дорога через цей перевал, висота якого – 931 метр над рівнем моря, занесена в Українську книгу рекордів як найвища високогірна траса країни. З селища Ясіня ми відправляємося у цікаву подорож долиною Драгобрат та гірським масивом Свидовець (транспорт підвищеної прохідності оплачується додатково). На нас чекає відпочинок серед первісної природи, де можна сховатися від галасливих мегаполісів, цілюще повітря та гірські озера. Усі охочі зможуть піднятися на мальовничу і найвищу вершину Свидовця – гору Близницю (1883 м).
Повернення в готель. Ночівля.
День 2 - Свидовець – Яблуницький перевал – гора Близниця
День 2 - Свидовець – Яблуницький перевал – гора Близниця
День 2 - Свидовець – Яблуницький перевал – гора Близниця
День 2 - Свидовець – Яблуницький перевал – гора Близниця
День 3.

Яремчесплав / рафтингдегустація Карпатських настоянок

Сніданок. Вільний час в Яремче. Запрошуємо відвідати екскурсії та програми:

Світ водних пригод. Рафтинг в Карпатах

(Дорослий: 560грн. / Діти: 500грн.)
Бажаєте трошки драйву? Тоді усі з нами на карпатський рафтинг. На вас чекають гострі відчуття, швидкість гірської ріки та просто гарна природа. Сплав відбувається на сучасному обладнанні у супроводі кваліфікованих інструкторів. Ви отримаєте море адреналіну від проходження гірських порогів, зможете насолодитися краєвидами мальовничих берегів та вкритих лісами гірських схилів. Це прекрасна можливість покращити здоров’я, набратися сил та гарного настрою.

Дегустація ексклюзивних карпатських настойок

(Дорослий: 150грн. / Діти: 150грн.)
Приємні на смак, створюють настрій, мають цілющі властивості, підсилюють любов до рідних Карпат. Запрошуємо на 5 видів наливок, 4 з яких міцні. Медівка, калганівка, карпатське віскі та інші смачні напої з закусками у товаристві справжніх гуцулів. І звичайно це все в супроводі історій про виробництво та зі справжніми тостами.
Повернення в готель.
День 3 - Яремче – сплав / рафтинг – дегустація Карпатських настоянок
День 3 - Яремче – сплав / рафтинг – дегустація Карпатських настоянок
День 4.

ВерховинаЯремчеЧорногорський хребет (Черногора)

Сніданок. Вільний час в Яремче. Запрошуємо на екскурсію.

Там, де сховані скарби карпатських полонин

(Дорослий: 380грн. / Діти: 360грн.)
Сьогодні ми вирушаємо у казкове місце – до справжньої полонини. Це килим з соковитих трав, який вкриває вершини карпатських хребтів і, на якому пасуться отари овець та стада корів. На полонинах ставлять колиби, у яких літом живуть та працюють місцеві гуцули. В нас буде можливість побувати саме в такому місці, ми побачимо де і як роблять бринзу та будз, які ми обов’язково скуштуємо. Крім того, перед нами відкриється чудова панорама на Чорногору – найбільший хребет східних Карпат.
Поселення в готель. Ночівля.
День 4 - Верховина – Яремче – Чорногорський хребет (Черногора)
День 4 - Верховина – Яремче – Чорногорський хребет (Черногора)
День 4 - Верховина – Яремче – Чорногорський хребет (Черногора)
День 4 - Верховина – Яремче – Чорногорський хребет (Черногора)
День 5.

Терношорське святилищеКосів

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону Буковецького перевалу, який знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря і є кордоном Верховини.
Екскурсія

Терношорське святилище - народження нації

(входить у вартість туру)
У нас буде можливість побувати в місці, де 40 тис. до н.е сформувалася Біла раса! Так, це відбувалося в нашій країні - Україні, яка тоді називалася - Боріэю або «Землею Вепра». Головна визначна пам'ятка, яка залишилася з того часу - Терношорська Лада - рукотворна кам'яна статуя Богині Лади, Велика Мати Білої раси, заввишки 10,4 метра! З давніх часів люди поклонялися цій богині. У кожному будинку зберігалася маленька статуетка Великої Матері, яка охороняла будинок від усього поганого, приносила щастя, а головне – сприяла продовженню роду!
Переїзд в район Косова. Поселення в готель.
День 6.

КосівШешориЯворів (Косівський район)перевал Німчич

Сніданок. Вільний час в Косові. Запрошуємо на екскурсію.

Таємничою стежиною, між гір Буковини

(Дорослий: 180грн. / Діти: 160грн.)
В оточені гір, там, де бурхливий Черемош залишає ущелину та несе свої води у широку долину, розташоване село Вижниця, яке вважається воротами Буковинських Карпат. Свій шлях ми починаємо з перевалу Німчич (586 м) – одного з найбільш мальовничих у цих місцях. Далі направляємося до дивовижного місця, відомого як «Протяті камені» – це природні скелясті утворення з розбитих пластів піщаника, які пронизані зсередини різноманітними отворами та ходами. Скелі висотою 40-50 м вражають своєю величчю, вони чимось подібні на велетенські криголами, що пробивають шлях у морі дерев. Особливу увагу привертає на себе «Соколине око» – кам’яна арка, яка нагадує око птаха. 

Там, де чути голос трембіти

(входить у вартість + вх. квиток)
Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах (усі охочі зможуть лишитися тут на відпочинок та купання). Переїзд у село Яворів, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства. Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам'ять. Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів. Ми ознайомимося з деякими промислами, відвідавши приватні музеї та майстерні місцевих ремісників. 
Повернення в готель.
День 6 - Косів – Шешори – Яворів (Косівський район) – перевал Німчич
День 6 - Косів – Шешори – Яворів (Косівський район) – перевал Німчич
День 6 - Косів – Шешори – Яворів (Косівський район) – перевал Німчич
День 6 - Косів – Шешори – Яворів (Косівський район) – перевал Німчич
День 7.

КосівЛьвів

Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія

Відвідини етнографічного сувенірного ринку у Косові

(входить у вартість туру)
Відвідини етнографічного сувенірного ринку у Косові – найбільшого та найвідомішого у Карпатах. Тут можна купити усе: від ковдри з овечої шерсті, різних скриньок та вишиванок до фігурок з сиру, прикрас з бісеру та металу, кожухів, поясів та кераміки. Навіть самі гуцули шуткують: «Тут і чорта можна купити»…
16:00 – Орієнтовний час повернення до Львова. Місце прибуття у Львів – Комплекс Термінал «А» 17:00 – орієнтований час трансферу від комплексу Термінал «А» на залізничний вокзал.
День 7 - Косів – Львів
День 7 - Косів – Львів
День 7 - Косів – Львів
День 7 - Косів – Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.

Важливо:
• Туристи, котрі подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко може бути додаткове ліжко-диван або євророзкладачка;
• Туристам, які виявляють бажання подорожувати на місцях в останньому ряді автобуса (спинка сидіння не відкидається), надається знижка - 3%. Кількість місць обмежена (4-5місць), їх нумерація може мінятися залежно від конфігурації автобусу.
• Мінімальна кількість для проведення факультативної екскурсії – 30 осіб;
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення заявок і вказуються у підтвердженні. Посадка в автобус відбувається згідно підтверджених місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобусу;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ОБОВ'ЯЗКОВО!
Мати з собою зручне взуття спортивного типу, теплий одяг, рукавички, шапку та захист від дощу (дощовик).

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАПЛЬНОСТІ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс – оплачується додатково);
• в разі, коли вік туриста до 5 років і більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу
• проживання в готелі зі сніданком
• проїзд автобусом туркласу
• супровід гіда-керівника по маршруту
• екскурсії вказані в програмі
Додатково оплачується:
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: