Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

«Якби весь світ був однією державою,
то його столицею став би Стамбул »
Наполеон Бонапарт

Секрет райської насолоди...
Відпочинок на Середземноморському узбережжі Туреччини

Днів: 11
Одеса – Бухарест (1 ніч) – Бургас (1 ніч) – Стамбул (1 ніч) – Анкара – Каппадокія (1 ніч) – Аланія (3 ночі на морі) – Паммукале – Кушадаси (1 ніч) – Ефес – Пергам – Чанаккале (1 ніч) – Троя – Велико Тирново – Русе (1 ніч) – Одеса
Болгарія
Румунія
Туреччина
Назад

Квітень '19

  11 06:18

Травень '19

МП 2 04:30   22 04:30

Червень '19

  15 06:18

Липень '19

  20 06:18

Серпень '19

  14 06:18

Вересень '19

  14 04:30   24 06:18

Жовтень '19

  19 04:30

Листопад '19

  7 06:18
Вперед
МП−Травневі свята

У вартості туру екскурсії: по Бухаресту, Стамбулу, Анкарі, Каппадокії, Памаккуле, Пергаму...

Є змога відвідати: найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest, Великий базар в Стамбулі, Зелений каньйон в Аланії, басейни Клеопатри в Паммукале, будинок Діви Марії в Ефесі, Трою, Арбанаси та інші цікаві місця...

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

День 1.

Одеса - Бухарест

 Виїзд з Одеси. Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Одеса - Бухарест День 1 - Одеса - Бухарест День 1 - Одеса - Бухарест  
День 2.

Бухарест - Бургас

 Сніданок. Виселення з готелю. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, Парламентський палац, занесений у Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону, площа Революції, монумент Відродження та палац румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв…
Вільний час. Всім бажаючих пропонуємо відвідати:
Палац Парламенту (18€/16€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску занесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тон, або 5 - ти тонна люстра.
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаці Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Окрім цього, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати.
Переїзд в Болгарію. Поселення в готелі. Вільний час. 
Усіх бажаючих запрошуємо у «Болгарське селище» (36€/21€). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково потрібно розпочинати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд, розповідають про працелюбство, здоров'я, почуття прекрасного і про прагнення творити добро… Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Бухарест - Бургас День 2 - Бухарест - Бургас День 2 - Бухарест - Бургас День 2 - Бухарест - Бургас
День 3.

Стамбул

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Сьогодні нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо на оглядовому майданчику в азіатській частині міста.
Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та ринками… Під час оглядової екскурсії у нас буде чудова можливість придбати не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачено відвідування шкіряного торгівельного центру).
Поселення в готель. Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
Морська прогулянка на кораблику Босфором (30€/21€). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найкрасивішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, будинки-острови, палаци султанів та візантійські фортеці.
Для всіх бажаючих Турецька ніч (48€/38€). Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, Ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними і безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей чудовий вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул День 3 - Стамбул
День 4.

Стамбул - Анкара - Каппадокія

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час для покупки сувенірів і подарунків. За покупками!!! Стамбул як ніяке інше місто в світі славиться безліччю магазинів, торгових центрів і, звичайно ж, східних ринків... Великий Базар або Критий ринок (Kapali Carsi, Капали Чарши) - найзнаменитіший з турецьких ринків, на його території розташовано близько 4000 магазинів, а різноманітність товарів, що представлені тут - неповторна. Також у вільний час пропонуємо відвідати:
Айя-Софія та Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, вкриті красивою мозаїкою, барвистим камінням та чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток). – одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом чотирьох століть палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу. Переїзд в Анкару.
Нас чекає екскурсія по столиці Туреччини – Анкарі. У місті чудово поєднується архітектура різних епох і стилів... Найстарші пам'ятки віднесуть нас до римських часів - варті уваги Римська лазня, колона Юліана і Римський храм. З візантійського періоду особливо цікава цитадель Хізар. Сельджуки подарували Анкарі мечеть Аладіна, а османський період - мечеть Хаджі Байрам і ринок Махмуд Паші. Великою повагою у всій Туреччині користується мовзолейний комплекс Ататюрка, першого президента Туреччини, який і у нас буде чудова можливість відвідати. Переїзд в Каппадокію. Поселення в готель.
 Ночівля.

День 4 - Стамбул - Анкара - Каппадокія День 4 - Стамбул - Анкара - Каппадокія День 4 - Стамбул - Анкара - Каппадокія День 4 - Стамбул - Анкара - Каппадокія
День 5.

Каппадокія - Аланія

 До сніданку за бажанням - екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі (160€/138€).
Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає подорож у минуле, в загублений світ зі своїм укладом життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть тому. Знайомтесь - Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі та церкви, подихати найчистішим повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць. 
Музей під відкритим небом Гереме (21€/13€+вх. квиток) – найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди, побудовані в візантійському стилі - з арками, колонами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов'язковим для відвідування.
Підземне місто Каймакли (36€/21€+вх. киток) - найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують на те,що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з'ясовані остаточно.
Переїзд в Аланію. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 5 - Каппадокія - Аланія День 5 - Каппадокія - Аланія День 5 - Каппадокія - Аланія День 5 - Каппадокія - Аланія
День 6 - 7.

Відпочинок на Середземноморському узбережжі

 Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії (оплачуються додатково):
• Зелений каньйон  (48€/30€). Ця подорож неодмінно подарує нам спокій, радість і впевненість. Ми відвідаємо особливе місце, прогулянка по якому перенесе нас в казкову країну з дивовижними ландшафтами та дедоторканою природою.
• Пікнік на яхті (30€/23€) – це чудова можливість побувати у відкритому морі, скупатися у кришталево чистій воді, пообідати в хорошій компанії на палубі та просто гарно відпочити.
• Середземноморська столиця Туреччини – Анталія (21€/18€). Природа подарувала цьому місту ідеальний клімат та мальовничі пейзажі: численні бульвари з турботливо прикрашеними пальмами та субтропічними рослинами, гарно доглянуті парки та сквери, білосніжні готелі, чудову гавань зі Старим містом. В Анталії багато троянд, великі насадження цих квітів всюди, вони додають особливу красу місту, і не дивуйтеся – для турків це шанована у ісламі квітка. 

День 6 - 7 - Відпочинок на Середземноморському узбережжі День 6 - 7 - Відпочинок на Середземноморському узбережжі День 6 - 7 - Відпочинок на Середземноморському узбережжі День 6 - 7 - Відпочинок на Середземноморському узбережжі

 

День 8.

Аланія - Памуккале - Кушадаси

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Памуккале. Природа створює дива, що не під силу створити смертним. Більше двох тисяч років численні термальні струмки стікають по білосніжному плато, формуючи у м’якій породі терасні басейни та сталактити, котрі й отримали назву «Бавовняний замок» (так перекладається з турецької Памуккале). Памуккале (вх. квиток оплачується додатково) це дійсно одне з найвідоміших місць не тільки Туреччини, але й усього світу. Відомо воно завдяки двом речам: розкопкам античного Хієраполіса («Священного міста»), знайденого поблизу, та унікальному природному феномену – лікувальним джерелам, що багаті мінеральними солями. Доповнить відвідини Памуккале купання у головному термальному джерелі цього регіону – басейні Клеопатри (вх. квиток оплачується додатково). Купання у цьому джерелі доставить вам відчуття справжньої насолоди. Гаряча вода покриває тіло сотнями бульбашок, які при різкому русі жвавою юрбою злітають на поверхню. Дивовижно, але факт – в людей, що купалися у басейні, покращується самопочуття, розгладжується шкіра та колір лиця стає свіжішим.
Переїзд в Кушадаси. Кушадаси – один з найкращих курортів Туреччини. Золотисті піщані пляжі, чарівне бірюзове море та чудові можливості для активного відпочинку, а на додаток – типовий середземноморський клімат зі спекотним літом та м’якою зимою. Це справжній рай для тих, хто насамперед цінує засмагу та купання. Сподобаються Кушадаси і тим, хто цікавиться історичними пам’ятками. Справа у тому, що курорт дуже зручно розташований відносно таких всесвітньовідомих туристичних центрів Туреччини, як Мілет, Дідім, Памуккале та Ефес. У Кушадасах кожен відпочиваючий знайде заняття до душі: дорослих приваблять елегантні крамниці та галасливий східний ринок, нічні клуби та дискотеки, що ніколи не сплять, а дітлахам, без сумніву, сподобаються місцеві аквапарки та атракціони. Крім того, недалеко від міста знаходиться півострів Ділек, де розташований чудовий національний парк. Там панують такі жаданні тиша та самітність, котрі потішать батьків, що втомилися від міської метушні, а діти з цікавістю познайомляться з багатим природним світом Анатолії. Поселення у готель. Вільний час. 

День 8 - Аланія - Памуккале - Кушадаси День 8 - Аланія - Памуккале - Кушадаси День 8 - Аланія - Памуккале - Кушадаси День 8 - Аланія - Памуккале - Кушадаси
День 9.

Кушадаси - Ефес - Пергам - Чанаккале

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Селчук. Сьогодні нас чекає друге за значенням після Риму місто античності – Ефес (33€/30€+вх. квиток). Ще у сиву давнину він вважався одним з найкрасивіших міст Малої Азії. Саме тут знаходився відомий храм Артеміди, що у свій час був зарахований до числа семи «Чудес світу». Також Ефес є одним з найважливіших міст в історії християнської релігії, тому що саме тут провели свої останні роки Свята Богородиця та апостол Іоанн. Під час екскурсії ми зможемо пройтися стародавніми вуличками, побачимо бібліотеку Цельсіуса, одеон, римські лазні, руїни акрополя, акведук, фонтан імператора Адріана, «Будинок кохання», амфітеатр на 24 тисячі глядачів, мечеть Ісабея, фортецю сельджуків, церкву Святого Іоанна та, звісно ж, храм Артеміди.
Також ми зможемо відвідати будинок Діви Марії (16€/10€+вх. квиток), де Богородиця після страти Ісуса Христа ховалася з Іоанном Богословом від переслідувань римлян. Це маленький цегляний будиночок на Солов’їній горі з доглянутою територією та дивовижним краєвидом на море. Атмосфера спокою тут панує у самому повітрі, ніби ми торкаємося до чогось справді святого… Варто тільки на хвилинку уявити собі всю велич цього місця, і наша підсвідомість несе нас у події двох тисячолітньої давнини. Повернення у Селчук. Переїзд в Пергам.
Нас зустрічає одне з найдавніших міст, розташованих в Малій Азії. Пергам (підйомник і вхідний квиток оплачується додатково) зобов'язаний своєю назвою героям «Іліади» - поеми геніального сліпого поета Гомера. Згідно давньогрецької міфології, Пергам був заснований сином Андромахи і Гелена. Новонародженого нарекли Пергамом в пам'ять про Троянської цитаделі, яка називалася Пергам. Найбільшим надбанням античного міста була багата бібліотека, в якій зберігалися десятки тисяч папірусних сувоїв. Це друга за значенням бібліотека стародавнього світу, після Олександрійської. Вільний час. Переїзд в Чанаккале. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 9 - Кушадаси - Ефес - Пергам - Чанаккале День 9 - Кушадаси - Ефес - Пергам - Чанаккале День 9 - Кушадаси - Ефес - Пергам - Чанаккале День 9 - Кушадаси - Ефес - Пергам - Чанаккале
День 10.

Чанаккале - Троя - Велико-Тирново - Арбанаси - Русе

 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Для усіх бажаючих факультативна екскурсія у Стародавню Трою (23€/18€+вх. квиток). Нас чекає цікава подорож у прадавній світ. Руїни славного міста по сьогоднішній день приваблюють численних мандрівників та поціновувачів історії. При вході у археологічну зону нас зустрічає славнозвісний Троянський кінь, що в точності відповідає опису Гомера. Колись він послугував хитромудрим грекам при осаді міста, зараз же його копія слугує оригінальним оглядовим майданчиком. Від античності у сьогоденній Трої залишилося не так вже і багато, але навіть ці камені заслуговують на окрему подорож сюди. Побачене доповнить цікава розповідь місцевого екскурсовода, який із задоволенням розкриє усі таємниці легендарної Трої. Переїзд до південного узбережжя Мармурового моря, до протоки Дарданелли, поромна переправа Лапсеки - Геліболу, переїзд у Велико-Тирново. Вільний час.
В вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати вечірню екскурсію по Велико-Тирново і Арбанасам (23€/18€). Велико-Тирново є одним з найдавніших міст країни, столицею Другого Болгарського царства, колискою болгарської архітектури, живопису та літератури. Велико-Тирново побудоване на трьох пагорбах – Царевец, Трапезіца та Свето Гора, у 1393 році місто вщент було спалене турецькими військами, але у короткий час відбудоване заново. Зараз одними з головних пам’яток, що збереглися у місті, є палаци короля та патріарха на пагорбі Царевец. Переїзд в селище Арбанаси, яке колись було набагато більшим поселенням. У 1530 воно був звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Містечко відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеним в XVI-XVII століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином. Переїзд в Русе. Поселення в готелі. Ночівля в готелі.

День 10 - Чанаккале - Троя - Велико-Тирново - Арбанаси - Русе День 10 - Чанаккале - Троя - Велико-Тирново - Арбанаси - Русе День 10 - Чанаккале - Троя - Велико-Тирново - Арбанаси - Русе  
День 11.

Русе - Одеса

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Одесу.
Орієнтовне прибуття (залежить від проходження кордону) в Одесу 23:50.

До нових зустрічей!

 
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Поромна переправа: Лапсеки-Геліболу
(Мармурове море, протока Дарданелли, час в дорозі приблизно 30- хвилин);
Вільний час на поромі, відвідування кафе, фтопауза.
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелях 3* на базі сніданків;
• у випадку коли вік туриста сягає більше 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• шість екскурсій згідно програми туру.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• для громадян України:
консульський збір Болгарії - 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років, студенти денної форми навчання до 21 року... згідно договору про спрощення візового режиму).

 

ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається;
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Знижка для дітей (дивимося таблицю з цінами) діє за умови, що два спальних місця оплачуються за тарифом для дорослих, дитина до 12 років розміщується на додатковому ліжку;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко – додаткове, або диван;
• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць;
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Мінімальна кількість для виконання факультативу – 30 осіб.
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
• Під час поромної переправи на Північний Кіпр і назад пасажири можуть привезти лише 2 валізи і 1 багаж ручної поклажі. Пасажири самостійно несуть відповідальність за свій багажу під час поромної переправи.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: