Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Замки Луары загадочным сном
Спят уже много-много столетий.
Иван Мамонтов

Французький десерт + найкраще в Парижі

Днів: 13
Париж – Пікардія – Нормандія – Бретань – Долина Луари – Аквітанія – Південь Піренеї – Лангедок – Прованс – Лазурний берег – Париж
Франція

Париж – Пікардія – Нормандія – Бретань – Долина Луари – Аквітанія – Південь Піренеї – Лангедок – Прованс – Лазурний берег – Париж

13 днів/12 ночей

День 1.
Виліт з України.
Прибуття в Париж. Самостійне поселення в готелі недалеко від аеропорту Шарль де Голль. Вільний час.
Ночівля в готелі.

День 2.
Сніданок. Виселення з готелю.
Париж – Санліс – Руан
09:30 - Збір групи в аеропорту Руассі – Шарль-де-Голль. Зустріч з гідом. Переїзд в комфортному автобусі в Пікардію, на північний-схід Франції. Поїздка в Пікардію – це унікальна можливість долучитися до початків Франкського королівства і зазирнути в епоху легендарних королів Меровінгів.
Древній Санліс (Senlis) – столиця франкського королівства, місто готичних соборів, чиї шпилі домінують над старовинними, вимощеними світлою бруківкою вуличкою і мальовничими кам’яними середньовічними будиночками. В ході екскурсії по історичному центрі Санлісу передбачено відвідання Кафедрального собору і зовнішній огляд монастиря, основаного в XII століття дочкою Ярослава Мудрого Анною Ярославною, яка стала дружиною французького короля Генріха I.
Переїзд в місто Руан (Rouen) – місто вікінгів, древню столицю Нормандії і сучасну столицю регіону Верхня Нормандія. Руан - один з найбільших, найстаріших і найкрасивіших міст Франції. В Руані передбачена піша екскурсія з оглядом величного Руанського Кафедрального собору, а також прогулянка по площі Старого ринку, зв’язаного з історією Жанни Д’Арк, і по вулиці Грос-Орлож з її старовинним годинником на вежі..
Ночівля в готелі 3* Руана або на околиці.

День 3.
Сніданок. Виселення з готелю.
Фекам – Етрета – Довіль
Ми прямуємо в Фекам (Fécamp) – чудове нормандське містечко на узбережжі, відоме своїм древнім абатством і знаменитим лікером «Бенедектин», який багато століть тому був виготовлений тут місцевими монахами. В ході відвідання за додаткову плату - дегустація фірмового лікеру в замку Palais Bénédictine.
Переїзд в Етрета (Etretat) – найкрасивіше місце «Алебастрового берегу» Ла-Манша, яке отримало свою назву через крейдяні гори і білі води, характерні для цієї частини Нормандії. Прогулянка по фахверкових вуличках і узбережжю, звідки відкривається захоплюючий вид на відомі стрімкі крейдові скали «Голка» і «Трійна арка», які так любили зображати на своїх полотнах Клод Моне, Ежен Делакруа, Каміль Коро, Ежен Буден.
Подорож в Довіль (Deauville) – розкішний курорт на березі Ла-Манша з найширшим піщаним пляжем і відомим дощатим променадом з «іменними» кінематографічними кабінками. Місто аристократів, казино і романтичних історій, навіянних культовим фільмом Клода Лелуша «Мужчина і жінка».
Ночівля в готелі 3 * м. Авранш або абатства Мон-Сен-Мішель.

День 4.
Сніданок. Виселення з готелю.
Мон-Сен-Мішель – Сен-Мало – Анжер.
Початок дня в Мон-Сен-Мішель (Le Mont-Saint-Michel). Абатство Мон-Сен-Мішель – справжня перлина середньовічної готики, острів – абатство, острів – міраж на гранітній скалі серед сипучих пісків, стрімких приливів і відливів, одна з паломницьких святинь християнського світу. Мон-Сен-Мішель занесений в списки об’єктів ЮНЕСКО і не має аналогів у світі по поєднанню архітектурних чеснот, містичної історії і природної унікальності. Абатство, посвячене Михайлу Архангелу, височіє на горі з VII століття і всі ці століття притягує до себе допитливих, стражденних і віруючих. Сьогодні Мон-Сен-Мішель є другим за відвідуваністю після Парижу місцем у Франції.
Переїзд в Сен-Мало (Saint-Malo) - місто – фортеця, вічний суперник нормандського Мон-Сен-Мішеля, притулок грізних корсарів, місце найпотужніших в Європі приливів і відливів, родина першовідкривача Канади Жака Картьє. Програмою передбачена піша екскурсія по Intra Muros - старовинному місту, охопленому в кільце фортечних стін, з яких відкривається прекрасна морська панорама і вгляд на старовинні форти. Після екскурсії в магазинчиках міста можна придбати справжні бретонські сувеніри і ласощі.
Переїзд в Анжер (Angers), піша екскурсія по історичному центрі майже англійського міста Франції, який став колискою і «другою столицею» англійської королівської династії Плантагенетів. Над містом і річкою багато століть височіє велична фортеця з 15-ма грізними бастіонами, основу якої заложив в IX столітті, захищаючись від набігів норманів, войовничий і жорстокий господар цих місць - Фульк Нерра, граф Анжуйський. Місто у всі часи опинялось на перехрестях війн від доримської епохи до Другої світової війни, чудом зберігши місто.
Ночівля в готелі 3* в Анжері.

День 5.
Сніданок. Виселення з готелю.
Юссе – Азе-льо-Рідо – Вілландрі
Переїзд в замок Юссе (Château d'Ussé) – один з великих замків Долини Луари. Своєю містичною красою замок надихнув казкаря Шарля Перро на створення «Сплячої красуні», поєднуючи міць середньовічної фортеці X століття і ажурну романтику Ренесансу. В часи Жанни Д’Арк він був власністю Агнес Сорель, першої офіціальної фаворитки короля в історії Франції. В замку є чудова і дуже цінна колекція меблів. Королівські кімнати зберігають образ XVIII століття. В замку представлена багата колекція зброї, прекрасних старовинних фламандських гобеленів і картин роботи італійський майстрів епохи Відродження. В ході відвідин передбачена екскурсія по замку і самостійна прогулянка по його відомому парку.
Переїзд в замок Азе-льо-Рідо (Azay-le-Rideau), шедевр раннього ренесансу, споруджений на острові посеред Ендра на вбитих в дно ріки палях. За процесом будівництва стежила Філіппа Лебаї, дружина Жіля Бертло, скарбника короля Франциска I. Скоріш за все, саме її смаку замок зобов’язаний витонченими зовнішніми вежами, які звужуються доверху, і елегантними сходами, площадки якої прикрашені парними італійськими вікнами-лоджіями. Відвідання замку..
Елегантний замок Вілландрі (Villandry), якиї відноситься до Епохи Відродження, височіє недалеко від Луари. Сади Вілландрі являються яскравим прикладом французького паркового мистецтва. Вони розташовані на трьох рівнях, які піднімаються один над другим. Верхній рівень являє собою водне дзеркало. Середня тераса «Сад кохання» розміщена на одному рівні з залами першого поверху, а нижня тераса занята стилізованим городом. Програмою туру передбачена прогулянка по садах Вілландрі.
Ночівля в готелі 3* в Турі.

День 6.
Сніданок. Виселення з готелю.
Пуатьє – Коньяк – Бордо
Ми відправляємось на південь. Піша екскурсія по старовинному центру Пуатьє (Poitiers), зв’язаному з іменами великих франкських королів Хлодвіга і Карла Мартелла і англійського таємничого Чорного Принца.
Переїзд в місто Коньяк (Cognac), батьківщину одноіменнного напою. Відвідання замку Chateau de Cognac, де народився Франциск Ангулемський. Відвідання виробництва коньяку Baron Otard, розташованого в замку. Дегустація коньяку.
Бордо (Bordeaux) – столиця Аквітанії, одного з наймогутніших королівств середньовічної Європи. Аквітанія - земля середньовічних замків і дивовижних бордоських вин, талановитих менестрелів і відважних лицарів. Батьківщина Алієнори Аквітанської, королеви Франції, королеви Англії, матері Річарда Львине Серце. В ході екскурсії передбачено відвідання Кафедрального Собору Святого Андрія XI, зовнішній огляд Палацу герцогів Роганів, ранньохристиянського святилища St-Seurin, величних руїн римського амфітеатру III століття, а також архітектурного ансамблю площа Біржі, Пей Берлан і Комедії, які внесені в списки ЮНЕСКО.
Ніч в готелі 3* або на околиці Бордо.

День 7.
Сніданок. Виселення з готелю.
Тулуза – Каркассон
Наша дорога пролягає в Тулузу (Toulouse) – столицю середньовічного Графства Тулузького і сучасного регіону Південні-Піренеі. Вічно юна і водночас древня «Дама Тулуза», як називали її захопленні менестрелі чарівної країни Оксітанії… Родове гніздо графів Тулузьких, які перевершували в Середні Віки багатством і впливом французьких королів. В Тулузі передбачена піша екскурсія по історичному центрі з відвіданням найбільшої в Європі романської Базиліки Сен-Сернен, що стояла на дорозі в Сантьяго-де-Компостела. В ході екскурсії передбачений огляд місцевого Капітолія, Ратуші, Домініканської церкви, де знайшов останній притулок Святий Фома Аквінский, і собору Notre-Dame-de-la-Daurade.
Переїзд в Каркассон (Carcassonne) – найкрасивішу і найвідомішу середньовічну фортецю Франції. Гордість Лангедоку і чарівної древньої країни Окситанії. Справжній казковий замок, цитадель катарів знаходиться під охороною ЮНЕСКО і буквально дихає історією. Каркассон дійшов до нас з XIII століття практично в незміненому вигляді. Піша екскурсія по Cite medievale передбачає відвідання Графського замку XI – XIII століття, огляд Будинку інквізитора, старовинних соборів і площ.
Ночівля в готелі 3* в Каркассоні.

День 8.
Сніданок. Виселення з готелю.
Пон-дю-Гар – Авиньон - Арль
Подорож до Пон-дю-Гар (Pont du Gard) – унікальному давньоримському акведуку, який і сьогодні являється найвищим серед своїх побратимів (висота 50 м). До середини XVIII століття цей триярусний шедевр римської архітектури забезпечував водою Нім. Сьогодні використовується як шляхопровід. Огляд знаменитого акведуку.
Переїзд в Авіньон (Avignon) - одну з перлин сонячного Провансу, наповненого ароматами і фарбами півдня. Авіньон, чий історичний центр знаходиться під охороною ЮНЕСКО, – це місто знаменитого Міжнародного Театрального фестивалю церков, органів, дзвонів і величезної кількості історичних пам’ятників. Авіньон відомий як «Папське місто», в якому з 14 століття, з часу владарювання «французьких» римських пап зберігся розкішний, помпезний, блискучий Папський Палац (Palais des Papes) – найбільшу готичну споруду в Європі (15 000 кв. м). В Авіньоні передбачені піша екскурсія по історичному центрі міста і по бажанню - відвідання Папського Палацу.
Відвідання міста Арль (Arles), колишньої столиці одної з давньоримських провінцій. В місті зберігся римський амфітеатр, побудований в 46 р. до н. е., церква Сен-Трофім XI століття. Арль також відомий як місто, в якому жив і творив великий Ван Гог. Прогулянка по місту.
Ночівля в готелі 3* на околиці Марселя

День 9.
Сніданок. Виселення з готелю.
Канни - Ніцца
Лазурний берег. Піша прогулянка по Каннах (Cannes) – столиці всесвітньо відомого кінофестивалю, справжнього голлівудського шику і європейського гламуру. Гостей міста чекають захоплююче прекрасне Середземномор’я, розкішна набережна Круазетт, «Алея зірок», Канські сходи…
Ніцца (Nice) – негласна столиця і не титулована королева Лазурного Берегу. Місто, про яке сказані тисячі захоплених слів, зустрічає подорожуючих шелестом морських хвиль, вишуканою красою старовинних кварталів, привабливими запахами знаменитої провансальської кухні. В ході відвідання передбачена піша екскурсія по історичному центрі Ніцци.
Ночівля в готелі 3* в Ніцці.

День 10.
Сніданок. Виселення з готелю.
Ніцца - Париж
Трансфер на залізничний вокзал Ніцци. Переїзд на швидкісному поїзді TGV. Прибуття в Париж. Трансфер в готель. Поселення в готелі в Парижі. Вільний час в Парижі.
Ночівля в готелі в Парижі.

День 11.
Сніданок
Париж
Сніданок. Запрошуємо всіх на оглядову екскурсію по Парижу (у вартості туру). Це місто зачаровує своєю. Блиск вогнів, романтика, вируюча в повітрі, роблять зустріч більш бажаною. Нас очікують: площа Згоди, церква Сен Мадлен, витончена Ейфелева Вежа, яка переливається вогнями, велична Тріумфальна Арка, Єлисейські поля… Гранд Опера – дуже красивий театр миру і гордість Парижу…
Далі, ми відвідаєм світ ароматів і насолоди… музей парфумів – Фрагонар (у вартості туру). Першої законодавиці мод в парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи згодом в невеликому будиночку в центрі Парижу був створенний музей парфумів - парфюмерна фабрика Фрагонар. Вас обов’язково зачарує цей чудовий світ ароматів.
Вільний час в Парижі. Можливість придбати додаткові екскурсії.
Ночівля в готелі в Парижі.День 12.
Сніданок.
Париж
Вільний час в Парижі. Можливість придбати додаткові екскурсії.
Запрошуємо Вас на захоплюючу прогулянку на кораблику по Сені (у вартості туру).
Ночівля в готелі в Парижі.День 13.
Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.
Виліт з Парижа. Прибуття в Україну.

Передбачені готелі по програмі:
Мон-Сен-Мішель: Le Domaine du Mont 3*

Графічний маршрут програми:


Переглянути більшу мапу
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Розміщення в готелі вибраної категорії в Парижі і в готелях категорії 3 * або 3 * + по маршруту на базі сніданків
• Екскурсії за програмою з російськомовними гідами , керівник групи за маршрутом
• Трансфер аеропорт - готель ( шатл надається готелем , де буде розміщена група )
• Трансфер готель - аеропорт в Парижі на рейс PS 128 ( для всіх інших рейсів - доплата за трансфер 260 грн / чол )
• Ж.д. квиток на швидкісний поїзд TGV за маршрутом : Ніцца- Париж ( 2 клас )
• Транспортне обслуговування по програмі
• Послуги з відкриття візи
• страховка
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Переліт Київ - Париж - Київ від 3389 грн ( прямі рейси )
від 2600 грн ( пересадочні рейси )
• Консульський збір 65 € ( пільгові категорії 30 €)
• Вхідні квитки в замки та музеї за програмою оплачуються туристами на місці приблизно: 70 €
• Дегустації за програмою оплачуються на місці , приблизно: 10 €

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: