Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Відпочинок на озерах в Австрії: озеро Вьортерзее

Днів: 1
озеро Вьортерзее
Австрія

Оточене пишністю альпійських вершин озеро Вьортерзее радо зустрічає численних гостей з різних куточків Європи, зачаровуючи їх дивовижною панорамою, гостинними пляжами, безтурботним спокоєм прозорих вод, що розрізають верткими катерами і урочистими вітрильниками, і, звичайно ж, абсолютно особливим шармом повної романтики полонини, захоплює своєю казковою красою і розвиненою інфраструктурою. Одне з найбільш популярних місць відпочинку в Австрії знаходиться на висоті 485 метрів над рівнем моря в центрі казкової країни в яку ви закохаєтесь з першого погляду!
На берегах озера в затишних бухтах розташована ціла розсип цікавих курортних містечок, кожен з яких порадує гостей чудовою панорамою природи і багатим вибором розваг. Тут і Кейтшах, де знаходиться більшість чудових місць для кемпінгу, заспокійливий Крумпендорф, Маріа Верт, відома своїми спа-центрами, що ідеально підходить для активного відпочинку Моосбург і романтичний Шіфлінг. Фельден також може похвалитися прекрасною архітектурою: символами містечка є прославлені на весь світ вілли Баумгартнер і палац Фельден - це містечко втілює собою ідеальне місце для любителів активного відпочинку та насиченої нічної програми.
Лежачий на північному березі озера Пертшах також славен своєю багатющою історією, висхідній ще до часів римської імперії. Однак, перш за все, містечко знамените різноманітними культурними заходами: концертами класичної та популярної музики (особливо популярний фестиваль Starnacht am Wörtersee, що проводиться тут щоліта), художніми виставками і літературними вечорами.

Ласкаво просимо в казку!

 

Важливо:
• Ціни на готелі не вказівками в даній пропозиції - ПІД ЗАПИТ.
• При замовленні готелю - наявність місць, вартість, прохання уточнювати.
• Оплата здійснюється у гривнях за фіксованим комерційним курсом.
• Консульський збір 35 євро, оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається!
Послуги з відкриття візи + страхівка - оплачуються обов'язково!!
!


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: