Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Відпочинок на озерах в Австрії: озеро Оссіахерзее

Днів: 1
озеро Оссіахерзее
Австрія

Ми давно звикли вважати Австрію гірськолижною країною. Чудові траси і гірські вершини приваблюють туристів всіх країн на зимові курорти альпійського регіону. Хто б міг подумати, що в цій зимовій країні знаходиться такий літній регіон, як Каринтія?! Якщо Ви хотіли поплавати у питній воді в озері, облямованому альпійськими сніговими вершинами, половити форель в гірській річці і покататися на водних лижах, то більш підходящого місця для літнього відпочинку Вам просто не знайти. Ви приїхали за адресою!
Оссіахерзее, третє за величиною купальне озеро Каринтії (11 км в довжину і 1,6 км завширшки), розташоване в самому її серці, де гори і озера злилися воєдино. Вода в озері має питну якість і прогрівається влітку до +25°С. Тут Вас чекає повноцінний відпочинок для всієї родини. За Вашим бажанням і настроєм Ви зможете вибрати будь-який вид водного спорту. Крім цього. Ви зможете навчитися або просто спробувати свої сили в тенісі, верховій їзді, гірських велосипедах, міні-гольфі, спортивному кегельбані.

Ласкаво просимо у казку!

 

Важливо:
• Ціни на готелі не вказані в даній пропозиції - ПІД ЗАПИТ.
• При замовленні готелю - наявність місць, вартість, прохання уточнювати.
• Оплата здійснюється у гривнях за фіксованим комерційним курсом.
• Консульський збір 35 євро, оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається!
Послуги з відкриття візи + страхівка - оплачуються обов'язково!


Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: