Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

"Греція – це єдине місце на Землі,
де я був по-справжньому щасливий", – Лорд Байрон

Греція на 11 з плюсом (Для школярів)

Днів: 8
Львів-Белград-Метеори-Афіни-Салоніки-Тімішоара-Львів
Греція
Румунія
Сербія

В програмі:
5 пізнавальних екскурсій у вартості;
Безліч атракціонів у парку розваг Allou Fan Park;

День 1.

Львів

  Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Перетин кордону. Переїзд по території Угорщини.
Поселення в транзитний готель. Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Ночівля.

День 2.

Белград

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Сербію
Запрошуємо на пішохідну екскурсію «столиця Сербії - Белград». Це одне з найстаріших європейських міст. Химерна суміш східної і західної культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград - це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград - це нерозгадана таємниця в серце Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний - все це він, великий і стародавній Белград ...
У вільний час рекомендуємо:
• Відвідування «Парку доброї надії» (вх. квиток оплачується дод.) - шматочка сафарі в цивілізації. Белградський зоопарк розташований в дивовижному місці на території старовинної фортеці Калемагдан, побудованої ще римлянами більш 2 тис років тому. Але його унікальність не тільки в тому, що деякі вольєри і загороди знаходяться в фортечних мурах, але і в тому, що це один з небагатьох міських зоопарків, в якому тварини, що не несуть небезпеку людям, вільно розгулюють поза клітками разом з відвідувачами. Тому не дивуйтеся, якщо несподівано підійде павич і спробує з'ясувати, чи немає у Вас чогось смачненького в сумці або кишені ...
Обід * ("Дод. харчування-Напівпансіон"). Нічний переїзд до Греції.

День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград День 2 - Белград
День 3.

Метеори

 Сьогодні ми починаємо знайомство з давньою Грецією.
Перші враження від країни міфів і богів нам подарує екскурсія «Між небом і землею». Над Фессалійською долиною, покритої садами і гаями, зметнулися вгору величезні кам'яні брили. Це унікальна пам'ятка Візантійської епохи - Святі Метеори. Промениста монастирська держава, побудована на гігантських обривистих скелях, велично спрямованих в небо до Творця .... Круті стежки ведуть на вершини скель, звідки відкриваються захоплюючі види на долину річки Піньос і виникає непередаване відчуття, що сполучає в собі страх і захоплення .... Відвідування одного з монастирів, де Ми побачимо чудові фрески, старовинні ікони і святі реліквії. Тут - серце і душа Греції. Монастирі Метеори - фантастичне видовище, яке просто неможливо забути (вх. квиток оплачується. дод.) ....
Поселення в готелі. Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Ночівля

День 3 - Метеори День 3 - Метеори День 3 - Метеори День 3 - Метеори
День 4.

Афіни

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Афіни.
Запрошуємо на екскурсію «Мудрість Афіни». Дивовижне місто, з яким пов'язана доля Греції. Греція переживала періоди розквіту і занепаду, величі і приниження, але святі гори і круті схили, древні храми і амфітеатри зберегли ту первозданну красу, яка залишилась недоторканою багато століть. Напевно, грецька богиня Афіна все ще зберігає своє місто ... Продовжиться наше знайомство з Афінами оглядом древнього Акрополя (вх. квиток оплачується дод.). Це один з видатних пам'яток мистецтва. Парфенон, колонада Пропилей, храм богині Ніки, Ерехтейон ... Поселення в готелі. У вільний час рекомендуємо:
• Відвідування новітнього і найбільшого парку розваг в Греції - Allou Fun Park (вх. квитки за дод. оплату). Нас чекає безліч пригод, конкурси на спритність і вміння, а також незабутні пригоди. «Вежа Шоку» скидає візитерів з 450-метрової висоти, в той час, як «панорама» - найбільше колесо огляду на Балканах, дозволить насолодитися прекрасним видом на місто. Американські гірки, бампер-машини, рафтинг та багато іншого ми знайдемо в цьому «казковому світі». Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Ночівля.

День 4 - Афіни День 4 - Афіни День 4 - Афіни День 4 - Афіни
День 5.

Дельфи

 Сніданок. Виселення з готелю. У вільний час пропонуємо екскурсію
«Дельфи - центр світу еллінів» (38 € + вх. квиток). На схилі гори Парнас є святилище бога Апполона - Великі Дельфи. Дельфійський оракул, загадкова жриця Піфія, від імені Апполона провіщала тут долі багатьом. У нас буде можливість доторкнутися до "Пупа Землі", побачити скарбницю, прогулятись по стадіону, де в давні часи відбувались театральні вистави, скуштувати воду з Кастальського Джерела, яка, за легендою, має омолоджуючий ефект .... У Дельфах розміщується найбагатший археологічний музей Греції, де зберігаються справжні шедеври.
Переїзд в м Салоніки. Поселення в готелі. Вечеря * ("Дод. харчування - Напівпансіон"). Ночівля.

День 5 - Дельфи День 5 - Дельфи День 5 - Дельфи День 5 - Дельфи
День 6.

Салоніки

 Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо на екскурсію «Наречена Півночі - Салоніки». Запрошуємо ознайомитись з містом, де життя б'є ключем протягом усього року. Це місто трьох цивілізацій - Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя безлічі торговельних шляхів. Нас чекають основні визначні пам'ятки Салонік: «Біла вежа», що стала символом міста, Ротонда і Тріумфальна арка, Храм Святого Димитрія, покровителя міста, пам'ятник Олександра Македонського ... Ми побуваємо в мальовничому районі старого міста, побачимо візантійські фортечні стіни ... Вільний час. Обід * ("Доп. Харчування - Напівпансіон").
Переїзд до Сербії. Розміщення в транзитному готелі. Ночівл

День 6 - Салоніки День 6 - Салоніки День 6 - Салоніки День 6 - Салоніки
День 7.

Тімішоара

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Румунії.
Сьогодні нас зустрічає тихе невелике містечко з багатою історіей- Тімішоара. Чарівність цього міста, розташованого на північному березі річки Бега, полягає в особливому характері його архітектури і яскравістю культурного життя. Тімішоару часто називають «маленьким Віднем» через велику кількості старовинних будівель в стилі бароко. Цілий рік в місті проходять музичні та театральні вистави. Нас чекають центральна площа - Пяца Унірій, Кафедральний католицький собор, Сербський православний храм, бруковані вулиці з будинками, збудованими в 16 столітті, численні вежі в міських стінах ... Обід * ("Дод. харчування - Напівпансіон").
Тепер готуйтеся до сюрпризу !!! Нас чекає вікторина, в ході якої дітки зможуть перевірити свої знання і те, як засвоїли новий матеріал по Греції. Нічний переїзд на Україну.

День 7 - Тімішоара День 7 - Тімішоара День 7 - Тімішоара День 7 - Тімішоара
День 8.

Львів

 Час прибуття до Львова орієнтовно 10:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на потяги на залізничний вокзал орієнтовно 11:00.

 
Бонусы
Тури для школярів (організованих груп)Бонуси для вчителя (старшого групи)
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ розповсюджується.

ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ:
• 
Безкоштовна вартість путівки
• Безкоштовне харчування при замовленні всієї групи
• Безкоштовні екскурсії при замовленні всієї групи
• Премія в размірі 10 € / дитина до 18 років.

Що таке
Турпакет?
Турпакет – це доплата до вартості туру у вигляді суми, на яку можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру. Турпакет НЕ поширюється на вартість вхідних квитків, навушників і проїзд в транспорті (громадському і спеціалізованому)
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У випадку, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу
• Супровід гіда-керівника
по всьому маршруту
• Проживання по маршруту
готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Консульський збір 35 €.
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору, згідно договору про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року. Сплачується при кожній подачі.
• Візовий центр 25 €.
Візовий центр оплачують всі, хто звертається за візою.
• У разі відмови Консульський збір і Візовий центр НЕ повертаються. .
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Дод. харчування: 7 обідо-вечерь= 118 € - замовлення та оплата лише до виїзду
• Факультативні екскурсії
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

Бонуси для Організатора (вчителя)
• Безкоштовно вартість поїздки
• Безкоштовно КЗ +колцентр
• Безкоштовно харчування при замовленні всією групою
• Безкоштовно екскурсії при замовленні всією групою
• Премія в розмірі 10Є/дитина до 18 років

ВАЖЛИВО:
• Доплата за одномісне розміщення + 80€.
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом (поправочний коефіцієнт включений). При кожному замовленні курс уточняти!
• Туристи, що подорожують наодинці, можуть бути розміщені в трьохмісному номері, де третє ліжко це додаткове ліжко або диван.
• Місця у автобусі розподіляються автоматично, по мірі поступлення замовлень, та вказуються у підтвердженні. Посадка у автобус проводиться згідно отриманих місць.
• Термін прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення
• Оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або міняти їх на рівноцінні.
• Просимо звернути увагу: в автобусі гарячі напої готуватися не будуть. Під час переїзду кожні 3 – 3,5 години робиться санітарна зупинка, під час якої є змога придбати каву та чай у кафе, автоматах та на заправках.
• Туристи несе фінансову відповідальність за пошкодження майна у готелі та автобусі.
• Мінімальна кількість чоловік для здійснення факультативної екскурсії – 30
• У вільний час автобусне обслуговування не передбачене
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
88 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
160 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: