Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Гори. Світ, який проникає в тебе і назавжди змінює...
Сон наяву, відчуття нескінченності часу і миті існування...
Інший світ, інша планета - світ, де все постійно змінюється і незмінне століттями...

Подорож в Трансільванію…

Днів: 5
Львів – Мукачево - Бая-Маре (1 ніч) – Сігішоара – Сібіу (1 ніч) – Алба Юлія – Хунедоара – Бухарест (1 ніч) – Сіная – Бран – Брашов – Онешті (1 ніч) – Чернівці – Тернопіль – Львів
Румунія
Назад

Липень '19

  21 08:30   30 06:30

Серпень '19

  16 08:30   30 06:30

Вересень '19

  8 06:30   22 06:30

Жовтень '19

  5 08:30 HW 28 09:30

Листопад '19

  17 09:30   27 09:30

Грудень '19

  8 06:30   18 09:30
Вперед
HW−Хелловін

!!! Тур без нічних переїздів !!!

!!! У вартості туру екскурсії "Перлиною Трансільванії" - містом Сігішоара, столицею Румунії - Бухарестом і „Румунським Зальцбургом” – містом Брашов!!!

Можливо відвідати: соляну шахту в Турді, першу столицю Трансільванії місто Сібіу, фортецю Алба Юлія і замок Корвінів, найбільший термальний комплекс у Європі – Therme Bucurest, замок „Графа Дракули і палац «Пелеш»

День 1.

Львів - Бая-Маре

 Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал - трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Переїзд в Бая-Маре. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.

День 1 - Львів - Бая-Маре День 1 - Львів - Бая-Маре День 1 - Львів - Бая-Маре
День 2.

Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - Сібіу

 Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування соляної шахти Турда (трансфер 13€+вх. квиток). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.
Переїзд в Сігішоару. В долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.
Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є на що подивитися поціновувачам старовини і любителям легенд. Вільний час.
Переїзд в Сібіу. Поселення в готель. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
Вечірня екскурсія першою столицею Трансільванії – містом Сібіу (18€/16€). Місто просто створене для пішоходів, вся його територія поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, і Нижнє місто, в якому уздовж вулиць, мощених бруківкою, Ви побачите барвисті будинки, огороджені значними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кибіна.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - Сібіу День 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - Сібіу День 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - Сібіу День 2 - Клуж-Напока - Турда - Сігішоара - Сібіу
День 3.

Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Бухарест

 Сніданок. Вільний час в Сібіу. У першій половині дня усім бажаючим пропонуємо відвідати факультативну екскурсію до фортеці Алба Юлія і замку Корвінів (36€/21€+вх. квиток). Алба Юлія – одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3-х фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудованого під час Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових главам про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Повернення в Сібіу. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.
Сьогодні нас чекає екскурсія столицею Румунії – містом Бухарест. Розташоване на Валашському плоскогір'ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Поселення в готелі. Вільний час.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі є 8-м басейнів з термальною водою багатою мінеральними солями, 3-и ароматерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Бухарест День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Бухарест День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Бухарест День 3 - Сібіу - Алба-Юлія - Хунедоара - Бухарест
День 4.

Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок Пелеш

 Сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо відвідати Палац Парламенту (18€ /16€ + вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколая Чаушеску внесено до Книгу рекордів Гіннеса як найбільшу адміністративну будівлю в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тонн, або 5-ти тонна люстра.
Переїзд в місто Сіная. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії. Нас чекає відвідування одного із найбільш неповторних музеїв Європи - замку «Пелеш» (16€/13 €+вх. квиток), шедевру архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку ...
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок "Графа Дракули" (18€/16€+вх. квиток). Тут є все - серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв ... Страшну казку про графа Дракулу було відзнято саме тут... Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна ... І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов'язані закінчуватися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує "Кімната Страху" - моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами ...
Переїзд в Брашов. На десерт – екскурсія "Румунським Зальцбургом" – містом Брашов. Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилю, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. Вільний час. Переїзд в Онешті. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок Пелеш День 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок Пелеш День 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок Пелеш День 4 - Бран - Брашов - Бухарест - Онешті - Синая - Замок Пелеш
День 5.

Онешті - Чернівці - Тернопіль - Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовно прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці - 15:00, в Тернопіль - 19:00, до Львова - 22:00. Місце прибуття у Львові - Термінал «А». Трансфер до Львівського залізничного вокзалу орієнтовно в 23:00.
До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд по маршруту автобусом (мікроавтобусом) туристичного класу;
• проживання по маршруту в готелі на базі сніданків;
• супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• три екскурсії, вказані у програмі.
Додатково оплачується:
• проїзд в громадському транспорті;
• рекомендовані програми;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Для громадян України:
консульський збір 45$ ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. В РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ (крім категорії громадян, звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років згідно договору про спрощення візового режиму).

Важливо:
• Місця посадки і висадки туристів по маршруту:
Львів - головний залізничний вокзал (пл. Двірцева, 1, паркінг справа від головного входу, за сквером), Термінал «А» (вул. Северина Наливайка, Львів - Рясне Руська);
Стрий – заправка OKKO (вул. Галицька, 10);
Мукачево – заправка OKKO (вул. Лавківська, 1-В);
Чернівці – головний залізничний вокзал (вул. Гагаріна, 38, площа перед входом в вокзал);
Тернопіль (висадка) – головний залізничний вокзал (пл. Привокзальна, 1).
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі та в автобусі.
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови.

Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: