Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Грона ягід на ліанах лоза
Нас зустрічають в теплих країнах.
Ягоди подовгасті, з шкіркою зеленуватою.
Смак їх - просто насолода,
Солодше меду та варення.
Це соковитий виноград, пригостити нас він радий.

«Вигадливо солодкий Узбекистан»

Днів: 8
Ташкент – Бухара – Самарканд – Чарвакське водосховище – Чимганські гори – Ташкент
збірний тур
Узбекистан

Виноградний тур

День 1.
13:00 виліт з Києва, 10:30 із Сімферополя
19:15 приліт з Києва, 17:05 із Сімферополя.
Зустріч в аеропорту дівчатами в національних костюмах з великими коржиками, на яких будуть головні ласощі даного туру - виноград.
Трансфер в аеропорт.
Розміщення в готелі.
Вільний час.

День 2.
Сніданок. Екскурсія «Це дивне місто» - втілення тієї самої сучасної елегантності, яка притаманна багатьом столицям світу, але при цьому, будучи містом східним, Ташкент має свій неповторний колорит. Площа Хаст Імам - релігійний центр Ташкента, медресе Барак хана - сховище Корану халіфа Османа, мавзолей Кафа-аль-Шаші Мазар, медресе Кукельдаш, найстаріший базар Ташкента - Чорсу, площа Незалежності - місце проведення урочистих заходів у дні свят, сквер Аміра Темура. Трансфер на вокзал.
20:10 Нічний потяг до Бухари.

День 3.
Раннє прибуття в Бухару. Трансфер в готель. Сніданок. Екскурсія «Священна Бухара». Давнє повір'я говорить: на всі мусульманські міста з неба сходить благодатне світло, і тільки над Бухарою воно піднімається до неба. Місто не дарма зветься «опорою ісламу». Тут зосереджено небувала кількість мечетей, а також знаходяться усипальниці багатьох ісламських святих. Тут легенди витають над зигзагами вуличних стрічок, тут в вертикалях мінаретів - політ людського генія, і кожен камінь у мереживі кам'яної кладки покритий пилом вічності. Місто поезії та казки - мавзолей Саманідів, усипальниця Чашма Аюб, комплекс Боло хауз, старовинна фортеця Арк, комплекс Співай - Калян, медресе Абдулазіз - Хана, медресе Улугбека. Також відвідаємо ансамбль Лябі - Хауз - найбільша штучна водойма середньовічної Бухари, медресе Кукельдаш, де навчався один з найвідоміших середньоазіатських письменників Садраддін Айни, медресе Надіра Діванбегі - місце проживання і медитацій суфіїв. Переїзд на виноградні плантації, де вирощують знамениті бухарські сорти винограду, дегустація винограду. Повернення в Бухару. Вільний час.

День 4.
Сніданок. Переїзд в Самарканд. По дорозі відвідаємо виноградне господарство Гуля-Кандоз. Екскурсія по плантаціям, участь у зборі самих солодких сортів винограду - «Баян - широчіні», «Сапераві», «Ок-мукалас», «Кизил-мукалас», «Опорто», «Каберне», «Ок-Кішіма». Дегустація винограду. Прибуття в Самарканд. Розміщення в готелі.

День 5.
Сніданок. Екскурсія «Сад душі Самарканд». Оцінити всю його красу і багатство в словах, мабуть, неможливо. Можна лише на власні очі насолодитися всім його блиском і пишністю. Мавзолей Гур- Емір - усипальниця Великого Тамерлана, мавзолей Рухабад, площа Регістан - найвідоміша площа Центральної Азії. Також відвідаємо мечеть Бібі - ханум - споруда, від якої неможливо відірвати очей, так вона притягує. Чого тільки варті купол мечеті, порівнюваний в давнину з небесами і арка порталу, яку називали не як інакше, - Чумацьким Шляхом, архітектурний ансамбль Шахи- Зінда, обсерваторія Улугбека. Дегустація самаркандських вин в будинку-музеї Філатова. Повернення в готель.

 

День 6.
Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд до Чарвакського водосховища, яке розташоване в горах західного Тянь-Шаню. Відвідування приватного виноградного господарства з дегустацією домашнього вина. У нас буде незабутня зупинка на оглядовому майданчику Чарвакського водосховища. Прибуття та розміщення в готелі.

 

День 7.
Сніданок. Цей день ми присвятимо горам. Чимган - як багато в цьому звуці, для серця туристського сплелося ... Дійсно - Чимган є одним з унікальних і найкрасивіших куточків не лише всього Узбекистану, а й, мабуть, усього Західного Тянь-Шаню. Саме слово «Чимган» можна перекласти як «Зелена м'яка трава». Переїзд в Ташкент. Розміщення в готелі.

День 8.
Сніданок.
Трансфер в аеропорт.
8:50 виліт до Києва, 11:00 в Сімферополь
11:30 приліт в Київ, 17:05 в Сімферополь

 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Трансфер аеропорт - готель - аеропорт
• Транспортне обслуговування згідно з програмою
• Проживання Samir Hotel 3 * Ташкент, Arba Hotel 3 * Самарканд, Siyavush hotel 3 * Бухара, Avenue Park hotel 3 * Чарвак, ВВ
• Екскурсійне обслуговування згідно програми
• Нічний потяг Ташкент-Бухара (квитки СВ класу)
• Пікнік в Гимганских горах
• Виноградне асорті на кожен день
• Страхівка на час туру
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• авіа переліт до Ташкента і назад (UZ airways) - від 640 $;
• Додаткові екскурсії;
• Додаткове харчування;
• Особисті витрати.

Документи:
• Дорослі - діючий закордонний паспорт;
• Діти (до 16 років) подорожують з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини).
• Якщо дитина подорожує з одним із батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною!
• Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівник!

Для громадян України віза в Узбекистан НЕ ПОТРІБНА!

Важливо:
• Просимо уточнювати вартість туру, програму і наявність місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• При більш ранньому від'їзді туристів просимо повідомляти при бронюванні туру;
• У разі запізнення туристів на час проведення екскурсій, туристична компанія не несе відповідальності за ненадані послуги.

Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ.
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.


Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: