Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Версія для
друку

Вікенд у Мінську

Днів: 3
Мінськ – Дудутки – Мир – Несвіж - Мінськ
Білорусь

Гарантовані дні заїздів на 2017 рік:
Кожну п'ятницю


3 дні/2 ночі

День 1.

Мінськ

 Прибуття в Мінськ потягом. Зустріч з гідом біля 7-го вагону вашого поїзда.
(Для виконання програми в повному обсязі рекомендований час прибуття в Мінськ до 7:30).
Трансфер в готель, раннє заселення. Сніданок.
10:00 початок оглядової автобусної-пішохідної екскурсії «А тим часом в Мінську». Місто має багату історію, традиції, це скарбниця старих церков і соборів. Ми відвідаємо найбільш цінні пам'ятки міста: Троїцьке передмістя, старе місто, площа ратуші, православний і католицький собори, хокейна арена, проспекти, площі та обеліски білоруської столиці. І також дізнаємося про найважливіші історичні події з життя міста: битва на річці Немизі, наділення міста правом на самоврядування, війни XVII і XVIII ст., Героїчне підпілля в роки Великої Вітчизняної та багато іншого.
Обід. Вільний час. Факультативно пропонуємо відвідати:
• Екскурсія «Хатинь - Курган Слави» (15долл.). В історії людства є ряд трагічних подій, пам'ять про яких повинна жити вічно, щоб служити повчанням наступним поколінням. Трагедія білоруського села Хатинь якраз відноситься до подібних похмурим, але повчальним моментів в історії. Приклад цього села послужив приводом для створення меморіального комплексу, що зібрав в собі все людське горе, які втратили в роки Великої Вітчизняної війни понад чверть своїх дітей. Меморіал виробляє неймовірно сильне психологічне враження на кожного, ступив на його посипану попелом землю. Пройшовши по бетонним стежками загиблого села, почувши траурний звук дзвонів, побачивши силуети труб спалених хат ... Під час екскурсії Ви не тільки дізнаєтеся історію окупаційних років, почуєте про кількість знищених сіл і розмірах концентраційних таборів, але відчуєте небувалу енергетику цього скорботного місця і розмір трагедії, спіткала звичайних людей. Хатинь стала ім'ям прозивним - символом людської жорстокості і божевілля, яке більш не повинно повториться. На зворотному шляху відвідування Кургану Слави. Повернення до Мінська.
Ніч в готелі.

День 1 - Мінськ День 1 - Мінськ День 1 - Мінськ День 1 - Мінськ
День 2.

Мінськ - Дудутки

 Сніданок. Вільний час. Факультативно пропонуємо відвідати:
• Екскурсія «БелАЗ: в світі гігантів» (19 дол). Хочете поринути в світ гігантської техніки, побачити машини, від звуку двигунів, яких здригається земля в кар'єрах найсуворіших і віддалених точок планети, спробувати дотягнутися до середини колеса найбільшого в історії самоскида, і, нарешті, піднятися до кабіни легендарного БілАЗа? Тоді пропонуємо вам доторкнутися до легенди і заглянути в майбутнє в рамках захоплюючої екскурсії на завод кар'єрних самоскидів в Жодіно! Повернення до Мінська.
Обід. Далі подорож в «Дудутки», музей старовинних ремесел і технологій, - живий дотик до культури і секретів стародавнього ремесла білоруської землі. Безліч ремесел і промислів знайшло своє друге народження в руках дудутківських майстрів - хранителів древніх білоруських традицій. Тут ми зануримося в атмосферу білоруського провінційного побуту дев'ятнадцятого століття, побачимо уклад життя садиби в Білорусі, осягнемо сенс народних звичаїв і таємниці древніх ремесел. У пекарні музею познайомимося з технологією випікання хліба за древнім білоруським рецептом. Ви зможете покуштувати свіжий домашній хліб з сільським маслом і трав'яним чаєм у пекаря і мельника, спробувати мед у бортника, на броварні вас чекає шляхетська горілка і традиційна закуска, і, звичайно ж, знамените білоруське сало з капустою! Майстри з обробки дерева, гончар і коваль поділяться секретами своєї майстерності і проведуть справжні майстер-класи. В кінці всі бажаючі зможуть покататися в бричці.
Повернення до Мінська. Ночівля в готелі.

День 2 - Мінськ - Дудутки День 2 - Мінськ - Дудутки День 2 - Мінськ - Дудутки День 2 - Мінськ - Дудутки
День 3.

Несвіж - Мінськ

 Сніданок. Виселення з готелю. Заміська екскурсія «Спадщина князів - Світ і Несвіж». Величний середньовічний Мирський замок - об'єкт, включений до скарбниці ЮНЕСКО, сміливо можна назвати туристичною Меккою Білорусі. Вдале поєднання архітектурних стилів готики, бароко та ренесансу робить його одним з найбільш вражаючих замків в Європі. Неправильний чотирикутник - так виглядає замок здалеку. Раніше він був неприступною фортецею - стіни товщиною 4,5 метрів, вежі, лише одна з яких служила входом в замок і складні механізми (підйомний міст, падаюча решітка). Кажуть, що в новорічну ніч в Мирському замку чутні удари мечів, а деякі стверджують, що під землею є тунель, що зв'язує Мир з Несвіжем. Обід по маршруту. Несвижский замок - блискучий палацовий комплекс XVI-XIX ст., Старовинне гніздо могутніх князів Радзивіллів, про багатство яких ходили легенди. Хоча кажуть, що в Несвіжі і досі лежать скарби, які поки що залишаються незнайденими. Старий Несвіж з його парками, насипними бастіонами, могутнім замком-палацом, бароковими костелами сам є справжнім скарбом Білорусі.
Повернення до Мінська. Трансфер на зал. вокзал. Відправлення до Києва вечірнім поїздом.

День 3 - Несвіж - Мінськ День 3 - Несвіж - Мінськ День 3 - Несвіж - Мінськ День 3 - Несвіж - Мінськ
 
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Зустріч на зал. вокзалі;
• Трансфер зал. вокзал - готель // готель – зал. вокзал;
• Раннє заселення в готель;
• Проживання в готелі Ювілейний 3*, 2 ночі;
• Харчування: 3 сніданки (ШС), 3 обіди;
• Екскурсійне обслуговування згідно з програмою;
• Транспортне обслуговування згідно з програмою;
• Вхідні квитки в Несвіжський палацово-парковий ансамбль і музей «Дудутки»;
• 4 дегустації в «Дудутки»: на винокурні у самогонного апарату, в хлібопекарні, на млині, у бортника;
• Катання на бричці в «Дудутки»;
• Карта Мінська і довідкові матеріали.
Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• Самостійний переїзд / переліт до Мінська;
• Додаткові екскурсії;
• Додаткове харчування, особисті витрати
Додаткова ніч в Мінську до / після туру:
в готелях по туру (під запит):
1-місний 51 дол / без харчування, 71 дол / с сніданком
2-місний 61 дол / без харчування, 95 дол / с сніданком
Індивідуальний трансфер а/п Мінськ - готелі в Мінську 35 дол / машина (1-3 чол.) / Одна сторона;
Індивідуальний трансфер зал. вокзал м.Мінськ - готелі в Мінську 15 дол / машина (1-3 чол.) / Одна сторона;

Документи:
Дорослі - діючий закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 місяців або український паспорт;
Діти (до 16 років) подорожуючі з батьками: діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини). Свідоцтвом про народження дитини не є дійсним для проїзду на територію РБ!
• Якщо дитина подорожує з одним із батьків обов'язково необхідно мати нотаріально - завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною, із зазначенням країни прямування та тимчасових рамок перебування в цій країні!
Для школярів необхідно нотаріально - завірений дозвіл від обох батьків на ім'я керівника!

Для громадян України віза до Республіки Білорусь (РБ) НЕ ПОТРІБНА!

Важливо:
• Просимо уточнювати вартість туру, програму і наявність місць;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Про більш ранньому від'їзді туристів просимо повідомляти при бронюванні туру;
• У разі запізнення туристів на час проведення екскурсій, туристична компанія не несе відповідальності за ненадані послуги.


Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: