Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

…О, Італія! Як би стрімко не біг час,
ти ніколи не постарієш!
Чарівність вічної молодості в природі,
архітектурі, і темпераментних, веселих італійцях…

Mia Italia! 
Флоренція, Рим, Сан-Марино!

Днів: 6
Львів – Чоп – Будапешт – Відень – Флоренція – Піза – Рим – Сан-Марино – Блед – Будапешт – Чоп – Львів
Італія
Австрія
Сан-Марино
Словенія
Угорщина

!!! Без нічних переїздів !!!

День 1.

Будапешт - Львів

 Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал – Термінал-А».
Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А» (можливість приєднатися до групи в Стрию, Мукачеві). Переїзд в Будапешт

Запрошуємо Вас на невеличку вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешту». Ми проведемо вільний час в улюбленому місті прогулянок угорської шляхти – набережна Корзо і фешенебельної вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний і святковий навіть в будні!
Для всіх бажаючих «Ажурна прикраса Будапешту» (26€/18€). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов’язують дві частини міста – Буду і Пешт… У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї та найкрасивіший розважальний комплекс Будапешту…
Переїзд, поселення та нічлег в готелі на територии Угорщини.

День 1 - Будапешт - Львів День 1 - Будапешт - Львів День 1 - Будапешт - Львів  
День 2.

Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Віденський ліс

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень.
Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» (18€/13€). Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне та прекрасне… його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою... Це надзвичайне місто! – вузькі середньовічні вулочки, широкі імперські площі… Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! У час час рекомендуємо:
 «Казки віденського лісу» (36€/26€). Під час екскурсії ми відвідаємо Абатство Святого Хреста, заснованого монахами в 12 столітті. Потім зупинимося біля середньовічного замку Ліхтенштейн, а ще - обов'язково відвідаємо милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня - близько і в той же час досить далеко, щоб дозволити відпочити від суєти і шуму великого міста. Здається, що час тут призупинив свій біг, щоб не турбувати спокій людини і дати йому можливість поринути у мрійливі роздуми...
«Величний Відень» (26€/18€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії - «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
"Блиск і занепад Великої Імперії" (18€+вх.квиток) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
«Тут музика звучить всюди» (18€+вх.квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створює неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
«Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (18€+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах!
Переїзд, нічліг в готелі на території Австрії.

День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Віденський ліс День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Віденський ліс День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Віденський ліс День 2 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн - Віденський ліс
День 3.

Піза - регион Тоскана - Флоренція - Галерея Уффіці

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Італію - Чарівну, темпераментну та неймовірну красиву.… В Італії творили великі майстри мистецтв і дарували світу свої безсмертні шедеври… (пересування громадським транспортом)
Оглядова екскурсія «Квітуча Флоренція». Флоренція - це не просто італійське місто. Це - сама Італія. Флоренція дивовижно гармонійно поєднує в собі велич помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій та умиротворення Верони. Флоренція - це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело, «Венера» Боттічеллі. Здається, що духом мистецтва просякнуте навіть місцеве повітря. Воно збирається десь високо на горі Монтальбано та спускається вниз, прямуючи вузькими вуличками міста, просочується в тенисті сади Медічі та щільним кільцем змикається над куполом Брунеллескі. Вільни час в Флоренції. У вільний час рекомендуємо на вибір:
• Запрошуємо Вас у чудову Пізу «На допомогу падаючій башті!» (38€/18€). Піза - родзинка Італії. Давним-давно це була одна з четирьох великих морських республик Італії, а сьогодні – улюблене місто туристів. І це не випадково, адже головна памятка - Пізанська башта дійсно вражає уяву своєю величністю, а слава "падаючої" ось уже не одне століття приваблює любителів пригод. Який геніальный архітектор майже 1000 років назад вирішив обманути закони фізики і прославитись на весь світ. Неймовірно, але чудеса існують!!!
• Відвідування з екскурсоводом Галереї Уффіці (23€+вх. квиток), яка, завдяки зусиллям сім'ї Медічі, сьогодні входить до числа найвідоміших і найбагатших скарбниць світового образотворчого мистецтва!

«Флоренція як на ладоні» (18€/13€). Пройшовши мостом Понте Веккіо, ми попадаємо на інший берег річки Арно, і відчуємо дух іншої, не туристичної Флоренції! Вишуканість та гармонія на кажному кроці, і в той же час – спокій та розміреність буденного життя флорентійців. Проходячи тихими вулочками з майстернями ремісників, блія грандіозного палацу Пітті, ми піднимемось на площу Мікеланджело, звідки відкривається приголомшлений вид на місто, що потопає в променях сонця…

Пізнє поселення та нічліг в готелі на територии Італії.

День 3 - Піза - регион Тоскана - Флоренція - Галерея Уффіці День 3 - Піза - регион Тоскана - Флоренція - Галерея Уффіці День 3 - Піза - регион Тоскана - Флоренція - Галерея Уффіці День 3 - Піза - регион Тоскана - Флоренція - Галерея Уффіці
День 4.

Ватикан - Рим - Колізей Рим

Сніданок. Виселення з готелю. (пересування – на громадському транспорті)
Оглядова екскурсія «Рим - місто величне та вічне!» Рим - перше кохання людства і перша наддержава планети. Рим - едине місто з тисяч існуючих отримав назву «Вічного»! Його наслідували, його боялись, ним захоплювались! І почнемо з огляду памятників Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, прогуляємося вуличками, якими ступав сам Юлій Цезар, почуємо древні легенди про великих императорів. Тут кожний куточок, кожний будинок, кожний камянець має свою неповторну історію, і вона оживає на очах: Пантеон, Римський форум, арка Констянтина, площа Іспании, Каптолій… Головний символ Риму, звичайно ж, Колізей - «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності! Римляни вважали: «Доки стоїть Колізей, буде стояти Рим!» А вони вміли будувати на тисячоліття!... У вільний час рекомендуємо:
Музеї Ватикана і Собор Св. Петра (30€+вх. билет) - цілий комплекс, з безліччю залів та кімнат, які переходять одна в одну. Тут можна побачити створіння античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але перлиною цих скарбів світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела!
«Рим - місто Императорів» (23€+вх. билет). Грандіозний Колізей – колись амфітеатр для гладіаторських боїв, сьогодні символ величі та могутності міста, Римський та Імператорський форуми, Капітолійський пагорб - священне місце богів - ціль всіх переможних полководців. Ми взнаємо історію Древнього Риму, таємниці та легенди, що зберігає в собі -це прекрасне вічне місто…
• 
«Базилики Риму» (23€/18€). Знамениті храмы Риму, які вражають своєю розкішшю і красою. Базиліки, в які намагається попасти кожен подорожуючий, лише для того, щоб доторкнутись до святині. Їх багатство і унікальні шедеври століттями притягують поціновувачів мистецтва …
Виїзд з Риму. Переїзд, поселення та нічліг в готелі.

День 4 - Ватикан - Рим - Колізей Рим День 4 - Ватикан - Рим - Колізей Рим День 4 - Ватикан - Рим - Колізей Рим День 4 - Ватикан - Рим - Колізей Рим
День 5.

Блед - Сан-Марино - Любляна

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія «Горда держава з древньою історією» – Сан-Марино (26€/18€), одна з найменших держав у світі, проте, не зважаючи на це, вона має не тільки державний кордон та армію, але й власний календар, який не залежить від решти Європи. Він відраховує історію з дня заснування Сан-Марино, тому в цій країні зараз тільки сімнадцате століття. Столиця Сан-Марино, яка носить назву, таку ж, як і сама держава, розміщена на скелі, яка нагадує великий корабель. Вид зі скелі відкривається неймовірним, тим паче, що внизу розкинулась Італія. Протягом всього існування Сан-Марино її неоднократно намагалися позбавити незалежності. На родючі землі не раз посягали італійські тирани, правителі Австро-Угорської імперії та навіть Папа Римський. проте держава ні разу не піддалась, ні погрозам, ні вмовлянням. Побудувавши міцні обронні споруди, мешканці маленької держави, успішно протидіяли завойовникам. Вона є прикладом дивовижної стійкості, коли прагнення зберегти незалежність та свободу пересилюєт страх і породжує дтвовижні події та героїчні подвиги на благо батьківщини… Переїзд в Словению, на вибір рекомендуємо:
• Для всіх бажаючих екскурсія - «Чарівність гірського озера Блед» (38€/30€). Бог не обідив Словенію красотами природи. А словенці вміють про них піклуватись та зберігати! Справжня перлина країни – озеро Блед - прекрасний та гармонічний куток природи! У західного берега озера розташувався маленький острівок, а маленьку острівну церкву прикрашає «Дзвін бажань». Дзвонить він часто: вважається, що вдаривши в цей дзвін здійсняться всі добрі мрії… А у багатьох, які б’ють в дзвін Бледа - бажання просте та дуже природне: знову повернутися сюди!
• Оглядова екскурсія «Привітна Любляна – затиша та мила» (18€/13€). Столиця Словенії Любляна - невелике, проте гарне місто, яке розташоване на обох берегах ріки Любляниці. На правому березі ріки розташувалось Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, найвідоміше місце в Любляні – Люблянський Град – старий замок, збудований ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тромостов'є – три пішохідних мости, перекинутих через ріку Любляницю та прикрашених драконами… Словенці і, звичайно, столичні мешканці дуже люблять своє місто, та справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність та самобутність.
Переїзд в гостинну Угорщину – країну термальних джерел, паприки та вина! Тут всупереч вихорам історії, зберіглось чимало шедеврів, з якими варто ознайомитись: двотисячолітні памятники Римської імперії по сусідству з будівлями часів турецького ярма, романськими храмами с гордо-неприступними фортецями середньовіччя….
Поселення та нічліг в готелі на території Угорщини.

День 5 - Блед - Сан-Марино - Любляна День 5 - Блед - Сан-Марино - Любляна День 5 - Блед - Сан-Марино - Любляна День 5 - Блед - Сан-Марино - Любляна
День 6.

Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в УкраЇну.
Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00.
Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно о ~23:00. Вільний час.
Для туристів, які відправляються на Львівський ж.д. вокзал - трансфер з Комплексу Терминал «А» о 23.30

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі з сніданком
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування
• У разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
Додатково оплачується:
• індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
• рекомендовані програми
• Міський/Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії і Австрії від 1 до 6 євро/ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• консульський збір - 35 € (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги Візового Центру - 22 € (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську)
• послуги банку - 25 грн (якщо подача в Берегово)
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: