Вибір року 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку
Люблю гори! І ця любов взаємна!

Там, де сонце торкається гірських вершин…

Днів: 5
Одеса – Ізмаїл – Бухарест (1 ніч) – Сібіу (1 ніч) – Алба Юлія (1 ніч) – Пояна Брашов (1 ніч) – Брашов – Ізмаїл – Одеса
Румунія
Назад

Лютий '19

  6 06:30   10 06:30   20 06:30

Березень '19

  3 06:30   8 06:30   23 07:30

Квітень '19

  12 07:30   17 07:30 МП 30 04:30

Травень '19

  6 07:30   16 07:30

Червень '19

  5 07:30   11 06:30   16 06:30

Липень '19

  10 07:30   20 06:30   26 06:30

Серпень '19

  4 07:30   14 06:30   25 06:30

Вересень '19

  4 06:30   14 04:30   24 06:30

Жовтень '19

  3 07:30   13 07:30 HW 29 04:30

Листопад '19

  7 06:30   12 07:30   23 04:30

Грудень '19

  7 06:30   13 06:30   18 06:30
Вперед
МП−Травневі свята
HW−Хелловін

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

Екскурсійний тур з відпочинком у горах Румунії

!!! У вартості туру екскурсії Бухаресту, Алба-Юлії, Сігішоарі!!!

Можливо відвідати: найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest, королівську резиденцію Фегераш, замок Корвінів, соляну шахту Турда, замок Дракули і палац Пелеш та інші цікаві місця!!!

День 1.

Одеса - Ізмаїл - Бухарест

 Виїзд з Одеси (можливе приєднання до групи в Ізмаїлі). Переїзд в Бухарест. Поселення в готелі. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 1 - Одеса - Ізмаїл - Бухарест День 1 - Одеса - Ізмаїл - Бухарест День 1 - Одеса - Ізмаїл - Бухарест  
День 2.

Бухарест - Сібіу - Алба-Юлія

 Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження та будинок уряду. Напроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому знаходиться Музей мистецтв. Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Палац Парламенту (18€/16€+ вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску занесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать більше 3 тон, або 5 - ти тонна люстра.
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Крім цього, в палаці розташований музей який ми зможемо відвідати. Переїзд у Сибиу. Поселення в готелі. У вільний час пропонуємо відвідати:
Королівська резиденція Фегераш (23€/18€+вх. квиток). 700 років тому за наказом угорського принца Ладіслава Кана на південному-сході Трансільванії була побудована фортеця з замком всередині неї, споруда отримала назву «Фегераш». Довгий час фортеця служила резиденцією валаських государів, в тому числі Влада Цепеша (Дракули) і Міхая Хороброго.

Вечірню екскурсію по перші половині столиці Трансільванії - місту Сібіу (16€/13€). Місто просто створене для пішоходів, його територія поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, та Нижнє місто, в якому вздовж вулиць, вимощених бруківкою, Ви побачите барвисті будинки, огороджені масивними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кібін. Повернення в готель. Ночівля в готелі. 

День 2 - Бухарест - Сібіу - Алба-Юлія День 2 - Бухарест - Сібіу - Алба-Юлія День 2 - Бухарест - Сібіу - Алба-Юлія День 2 - Бухарест - Сібіу - Алба-Юлія
День 3.

Сібіу - Хунедоара - Алба-Юлія - Турда

 Сніданок. Виселення з готелю. Перееїзд в Хунедоару. Всім бажаючим пропонуємо відвітати Замок Корвінів (21€/16€+вх. квиток). У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірно красивий замок з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книг про ренесанс, бароко, готику і неоготику. Переїзд в Альбу-Юлію. Вільний час.
У вільний час пропонуємо відвідати соляная шахта Турда (трансфер 18€+вх. квиток). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які знаходяться під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкви Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземнихм озером по якому можна кататися на човні. Повернення в Албу-Юлію. Поселення в готель.

Вечері нас чекає екскурсія по одному з найстаріших міст Трансільванії - Алба-Юлії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Альба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської фортеці, середньовічної фортеці 16 століття і форту Альба Кароліна який був побудований під час Габсбурзької Імперії. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 3 - Сібіу - Хунедоара - Алба-Юлія - Турда День 3 - Сібіу - Хунедоара - Алба-Юлія - Турда День 3 - Сібіу - Хунедоара - Алба-Юлія - Турда День 3 - Сібіу - Хунедоара - Алба-Юлія - Турда
День 4.

Сігішоара - Б'єртан - Брашов - Пояна Брашов

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на батьківщину графа Дракули – в Сігішоару… У долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, "Перлина Трансільванії" - місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній воєнний губернатор Трансільванії та воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінились з дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракуловської кухні. Символом міста Сігішоари є Башта з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкону вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є що подивитись цінителям старовини і любителям легенд.
У вільний час всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
"Забута саксами - Б'єртан(21€/18€). У підніжжя Карпатських гір саксонцями було засновано чарівне містечко під назвою Бьертан. Близько 800 років місто залишалось найбільшим саксонським поселенням в Трансильванії, саме тут розвивалась і процвітала культура цього стародавнього народу. Візитною картою міста є стара саксонська церква, побудована на пагорбі, звідки відкривається чудовий вид на околиці та незвична тим, що укріплена аж кількома шарами стін... 
Стара саксонська фортеця Рупя (18€/16€+вх. квиток) була побудована як притулок у часи татарських і турецьких набігів на величезній базальтовій скелі. Турки все таки свого добиваються - розорили фортецю в першій половині 15 століття. До 2013 року фортеця була на тривалій реконструкції, на яку були витрачені немаленькі кошти (близько 6 млн. євро). Отримавши нове життя, фортеця сьогодні поправу заслуговує уваги.
Перееїзд в Пояну Брашов. Поселення в готель. 
«Вечір з національним колоритом» (18€/13€) з дегустацією румунської цуйки або вина і приємною вечерею… 
Нічну екскурсію по старому місту Брашов (21€/16€). Брашов - одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, бароко, ренесансу і романського стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4 - Сігішоара - Б'єртан - Брашов - Пояна Брашов День 4 - Сігішоара - Б'єртан - Брашов - Пояна Брашов День 4 - Сігішоара - Б'єртан - Брашов - Пояна Брашов День 4 - Сігішоара - Б'єртан - Брашов - Пояна Брашов
День 5.

Бран - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш

 Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні пропонуємо відвідати два найкрасивіших замки в Трансільванії – Замок Дракули і палац Пелеш (33€/21€+вх. квиток). У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна… По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки просто зобов'язані закінчуватись красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Переїзд в Сінаю. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім'ї Румунії, відвідування одного з найбільш самобутніх музеїв Європи – Замку «Пелеш», шедевра архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку…
Переїзд до Одеси. Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл - 22:00, Одесу - 01:50 (наступний день). До нових зустрічей!

День 5 - Бран - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш День 5 - Бран - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш День 5 - Бран - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш День 5 - Бран - Ізмаїл - Одеса - Пояна Брашов - Синая - Замок Пелеш
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.
При бронювання організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є Тариф Базовий - обговорюється з Оператором по кожному туру, також обов'язковим замовлення і оплата в офісі Агента від 3 факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ

• Проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• Проживання по маршруту в готелях на базі сніданків;
• Страховка (групова);
• Супровід гіда керівника по всьому маршруту;
• Три екскурсії згідно програми туру.

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:

• Проїзд в громадському транспорті;
• Рекомендовані програми;
• Особисті витрати (обіди, сувеніри);
• Для громадян України:
консульський збір Болгарії – 35 € (крім категорії громадян, звільнених від оплати – пенсіонери ,діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму).ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати;
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні прохання курс уточнювати;
• Вартість туру в таблиці з цінами вказана на одну людину;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається;
• За одномісне розміщення передбачена доплата: 30 €
• Важливо! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються;
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко – додаткове, або диван;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори на дорогах і погодні умови.
  
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
0.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 160 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 25%
160 грн.
Додаткова ніч у Львові.

Ціна за номер за добу
Категорія номера
Вартість
з сніданком
Двомісний номер "Комфорт"
(Double or Twin. Номера №4,5,6,7,8)
580 грн.
при проживанні 1-ї людини

680 грн.
при проживанні 2-х людей

Двомісний номер "Економ"
(Twin. Індивідуальний санвузол поруч з номером)
460 грн.
при проживанні 1-єї особи
500 грн.
при проживанні 2-ох осіб
730 грн.
при проживанні 3-ох осіб

Номер "Студіо" з підселенням
230 грн.
з особи

Додаткове місце
Дорослий
Дитина
(до 13 років)

Розкладне крісло-ліжко
(можливо в номерах всіх категорій)
230 грн.
230 грн.
Сезонна доплата в період
Дорослий
Дитина
(до 13 років)
28.04.18 - 11.05.18
22.08.18 - 28.08.18
200 грн.
200 грн.
0 грн.
Послуга "А мені дзвонять!". 10$ на рахунку для дзвінків
Стартовий пакет Simfortour, включає 10 $ для дзвінків в Україну або керівнику групи на мобільний. Всі вхідні - безкоштовні.
300 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: