+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Оперний, музика, арії...
Музи з пеленок люблю,
Мюнхен не тільки Баварії -
Центр Німеччини він…

Баварські вихідні:
Нюрнберг+Бамберг+Ротенбург+Ульм
+замок Гогенцоллерн і Нойшванштайн!!!

Днів: 5
Львів – Краків - Нюрнберг - Ротенбург об дер Таубер - Ульм - парк розваг Леголенд - Боденське озеро - Мюнхен – замок Нойшванштайн –Будапешт -  Егер – Чоп - Львів
Німеччина
Польща
Угорщина
Чехія
Назад

Березень '20

СПО 22 06:30

Квітень '20

  15 06:30   19 00:30 МП 28 04:00 МП 30 00:30

Травень '20

  6 07:30   19 00:30   29 02:30

Червень '20

  18 00:30   23 02:00   30 04:30

Липень '20

  10 05:30   24 05:30   29 07:30

Серпень '20

  4 06:00   14 06:00   24 04:30

Вересень '20

  2 07:30   8 06:00   22 07:30

Жовтень '20

  7 06:00   21 00:30

Листопад '20

  5 04:30   27 06:00

Грудень '20

  2 07:30   16 00:30 КР 23 04:30 НГ 30 03:30 НГ 31 00:30
Вперед
СПО−Спецпропозиція
МП−Травневі свята
КР−Католицьке Різдво
НГ−Новий Рік

3 екскурсії вже у вартості туру:
імператорський Нюрнберг, казковий Ульм та чарівний Мюнхен!

...незабутні враження чекають Вас...

Лише в даному турі ви зможете насолодитись
- неймовірними місцями: Замок в хмарах - Гогенцоллерн; острів квітів - Майнау, парк розваг Леголенд,
неперевершений Нойшванштайн;
- найцікавішими містами - родзинками Баварії: Нюрнберг, Бамберг, Ротенбург об дер Таубер, Ульм,  Мюнхен

День 1.

Львів - Краків


Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». 
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». 
Перетин кордону. Переїзд по териториії Польщі.
В залежності від проходження кордону, екскурсія по Кракову «Королівський шлях» (18Є/13Є)- шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди.
Рекомендуємо відвідати всім, хто хоче смачно поїсти і скоштувати польське пиво екскурсію "Пива багато не буває" (26€/21€). Під час екскурсії ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення і спробуємо його на смак! А закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Чехії.

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
День 2.

Нюрнберг - Бамберг - Роттенбург


Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд по території Німеччини. Приїзд в Нюрнберг. Місто, де правили всі Німецькі імператори - середньовічний Нюрнберг. Оглядова екскурсія «Імператорське місто». Міська ратуша, Імператорський замок, ринкова площа, церква Богоматері з годинником "Менляйнлауфен", будинок-музей Дюрера, собори св. Себальда і св. Лоренцо ... А ще місто красується пишними готичними церквами, чудовими фонтанами, і знаменита як європейська столиця іграшок, пряників, єдиного в Німеччині червоного пива і знаменитих «братвурст» - нюрнберзьких сосисок, смаком яких Ви можете насолодиться у вільний час...
У вільний час пропонуємо:
Екскурсія «Бамберг - місто на семи пагорбах» (38€/30€). Місто, наче з картинки - маленькі чудові будиночки з черепичними дахами, мости і містки на кожному кроці, приручена річка Регнітц, старий рибальський квартал, єдина в світі ратуша, побудована на воді і безліч пивних таверн! Пиво ... тут знають толк цьому прекрасному напою. Бамберзьке пиво - автентичне пиво! Шедевр бамберзьких пивоварів - напій, якому вже понад 300 років - «раухбір» - спеціальний сорт темного пива, а надзвичайним ароматом диму! Такого немає ніде!
Переїзд по території Німеччини. Додатково пропонуємо заїзд в казкове містечко Роттенбург - об - дер - Таубер (21€) рідкісний за красою самоцвіт в «короні» Німеччини, одна з найяскравіших пам'яток знаменитої Романтичної дороги. Тут є все, чого жадає любитель історії та старовини: павутина вуличок, тісно притуляючись один до одного і дуже милі будинку з геранню на вікнах, вивіски над ремісничими лавками і майстернями, міські стіни і ратуша, величний собор і навіть відкрите цілий рік «Різдвяне село»! Ротенбург - казка для любителів середньовічних європейських міст. Словом, це місто не може не зачарувати, тільке в себе закохати!
Поселення та ночівля на території Німеччини.

День 2 - Нюрнберг - Бамберг - Роттенбург День 2 - Нюрнберг - Бамберг - Роттенбург День 2 - Нюрнберг - Бамберг - Роттенбург День 2 - Нюрнберг - Бамберг - Роттенбург
День 3.

Ульм - Боденське озеро - Майнау - Меерсбург


Сніданок. Переїзд в Ульм.
Оглядова екскурсія «Ульм: картинка з сновидінь». Це єдине в Німеччині місто, розташоване на території відразу двох федеративних земель: Дунай ділить його на частини і є кордоном між Баварією і Баден-Вюртемберг. Ульм прославився і як батьківщина Ейнштейна, генія всіх часів і народів. Гуляючи по чарівному придунайській району, ми побачимо старі квартали, що потопають у садах і квітах. Є тут і зовсім незвичайний оазис-сад. Середньовічні вулички з фахверковими казковими будиночками так і ваблять! Особлива родзинка району - кривий будинок Schiefes Haus, нахилившись майже на 30% над водою. У центрі міста ми побачимо Ульмський собор - найвищий християнський храм у світі. Цей старовинний «хмарочос» почали будувати ще в XIV столітті.
У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії:
«Замок в хмарах» (38Є+вх.квитки). Саме так називають замок Гогенцоллерн німці і численні туристи, які приїжджають милуватися красою цього місця. На самій вершині Швабських Альп височить Гогенцоллерн – його краса здається неприродною і казковою. Це один з найкрасивіших замків Німеччини. Величний замок-фортеця, гордовито височить на вершині однойменного пагорба, який піднятий майже на 900 метрів над долиною річки Цоллерн. Середньовічні кріпосні стіни і башти, в поєднанні з вежами і башточками стилю неоромантизму, надають замку своєрідної привабливості. Здається, що він ніби зійшов з ілюстрацій дитячих казок, про королів і принцес, які чекають на своїх принців.
«Зірки Боденського озера» (38€+вх. Квиток). Наша подорож ми розпочнемо з Констанца, найбільшого міста на узбережжі. Фахверковиє споруди, брущаті, просочені історією та історіями вулички і провулки, розписані художниками фасади, арки кріпосних стін і незвичність барокових форм, робить це місто найбільш привабливим на узбережжі. Далі нас чекає знаменитий острів Майнау, який завдяки своїм квіткових композицій вже давно набув всесвітню популярність і визнання. І на завершення, ми відвідаємо чудовий Меерсбург, що спускається уступами «старого міста», як римський театр, до водної гладі озера. Вам належить побачити цей дивовижний край, яким був захоплений сам творець. Боденське озеро - це місце де відпочиває душа, заліковують рани і набираються сил для нового польоту.
• парк розваг Леголенд (38Є + вхідні квитки). Німецький "Леголенд" займає 140 га і розбитий на шість тематичних зон: "Міні-країна", "Лего-екстрим", "Країна пригод", "Королівство лицарів", "Місто Лего", "Уява". В "Мініленді" з деталей "Лего" в масштабі 1:20 відтворені райони Німеччини і її сусідів - Італії, Швейцарії та Голландії!!! Як тільки ми опинимося в парку Леголенд, нас зустрінуть захоплюючі і неймовірні атракціони, яких налічується близько сорока. А ще на мить ми зможемо потрапити в джунглі або стати учасником лицарського турніру, адже кожен день в парку проходять вистави лялькового театру і виступи клоунів (працює з квітня до жовтня).
Переїз в готель. Ночівля на території Німеччини.

День 3 - Ульм - Боденське озеро - Майнау - Меерсбург День 3 - Ульм - Боденське озеро - Майнау - Меерсбург День 3 - Ульм - Боденське озеро - Майнау - Меерсбург День 3 - Ульм - Боденське озеро - Майнау - Меерсбург
День 4.

Мюнхен - Замок Нойшванштайн


Сніданок. Приїзд в столицю Баварії - місто Мюнхен. Екскурсія «Мюнхен - Легенда Баварії ...». Нас запрошує "Німецький Рим" - місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора... Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом "Октоберфест".
У вільний час в Мюнхені запрошуємо відвідати:

«Мюнхенську резиденцію» (26€+вх.Квиток) роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам'яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговують зал Антикваріум.
«Фантазії Короля Людвіга ...» (48€+вх. квиток). На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться... Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Нас чекає замок Нойшванштайн ("Новий лебединий камінь") - це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який набув шаленої популярності у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, джерелом натхнення Чайковського для балету "Лебедине озеро" і втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера.
• автобусна екскурсія «Дивовижний Мюнхен» (26€/21€). Мюнхен такий багатоликий і незвичайний, вміє дивувати і змушує захоплюватися знову і знову ... Ви побачите місто епохи Людвіга I, знаменитий мюнхенський квартал музеїв - перші музеї, побудовані в світі! Ми побачимо чудовий палац і парк Німфенбург - Замок Німф.  І на завершення нас чекає стадіон і олімпійський парк 1972 року - трагічна і повчальна історія тієї далекої олімпіади. І поруч зі стадіоном - завод, виставковий центр і музей БМВ.
«Мюнхенську резиденцію» (26€+вх. квиток) роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам'яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочист
Баварський вечір (26Є/23Є). Можливість відвідати одну з пивоварень. У місті здавна існують 6 головних броварень, які сьогодні відомі на весь світ: Хофброй, Августінер, Левенброй, Пауланер, Хакер-Пшор і Шпати. У мюнхенських пивних панує затишна і невимушена атмосфера. Ми смачно повечеряємо і продегустуємо пиво.
Нічниий переїзд в Угорщину.

День 4 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн День 4 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн День 4 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн День 4 - Мюнхен - Замок Нойшванштайн
День 5.

Будапешт - Долина Красунь - Чоп - Львів


Приїзд в Будпешт. Для всіх бажаючих рекомендуємо Термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) - заряд бадьорості та енергії на цілий день!
У вільний час в Будапешті рекомендуємо відвідати на вибір:
«Таємнича Буда» (18€/13€) - це одне із найромантичніших і старовинних куточків Будапешту... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і... і сам Королівський Палац!
«Будапешт з гори Геллерт» (8€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі спорудження фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і закрут Дунаю. Тут все місто як на долоні!
ранкову прогулянку на кораблику по Дунаю (23€/18€). Під час, якої ми з чашкою кави/шампанськго познайомимося з містом витонченої культури, яка спокушає і зачаровує, нас чекає Будапешт!!! Єдине місто, розташований по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями.
Переїзд в сторону кордону. По дорозі при наявності часу рекомендуем відвідати винний регіон Угорщини - Єгер, де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вин... Єгерський виноробний регіон запрошуємо нас на дуже смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь (18Є)!
Повернення в Україну. Перетин кордону.
Прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

День 5 - Будапешт - Долина Красунь - Чоп - Львів День 5 - Будапешт - Долина Красунь - Чоп - Львів День 5 - Будапешт - Долина Красунь - Чоп - Львів День 5 - Будапешт - Долина Красунь - Чоп - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
• доплата за одномісне розміщення +55 євро / тур;
• Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2020
Мы в социальных сетях: