+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбіржа
 

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Естонія – Фінляндія – Швеція – Норвегія

Лапландія і Томтеленд - У світі Санта Клауса!

Днів: 10
Київ – Рига – Стокгольм - парк «Томтеленд» - Рованіем – Санта Парк - Хельсінки – Таллін – Київ
Естонія
Латвія
Литва
Фінляндія
Швеція
Назад

Грудень '20

НГ 27 04:30

Грудень '21

НГ 29 02:00
Вперед
НГ−Новий Рік

Естонія – Фінляндія – Швеція – Норвегія

День 1.

Київ

 Збір на залізничному вокзалі - Південний термінал!
Виїзд з Києва. Перетин кордонів.
Переїзд по Білорусії. Переїзд в Литву. Поселення і ночівля на території Литви.

День 2.

Рига - паром Рига - Стокгольм

 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ригу.
Пішохідна екскурсія «Місто черепичних дахів - Рига». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кафе і ресторанчиків - це і є Рига, частинка "старої доброї" Європи. В історичному центрі Риги помістилася майже вся історія архітектури від Середньовіччя і до початку ХХ століття. Це споруджена в XIII столітті церква Св. Петра, церква Св. Георгія, церква Св. Іоанна, відреставрована частина міського валу і дивовижний середньовічний дворик Янясета.
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Нас чекає Швеція - країна озер і бурхливих річок, високих гір і тисячі маленьких островів, невеликих сіл і метушливих міст. В одному з них жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха! Ніч на поромі.

День 2 - Рига - паром Рига - Стокгольм День 2 - Рига - паром Рига - Стокгольм День 2 - Рига - паром Рига - Стокгольм День 2 - Рига - паром Рига - Стокгольм
День 3.

Стокгольм

 Сніданок на поромі (оплачується. дод). Сьогодні нас чекає знайомство з королівською столицею Швеції. Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по них, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
автобусну екскурсію з фотопаузою «Місто на воді - Стокгольм» (26€/21€). Королівський палац, набережна озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
«Стокгольмська Ратуша» (18€+квиток). Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
«Таємний Фрегат Vasa» (18€+вх квиток). Нас чекає єдиний у світі який зберігся до наших днів корабель 17-го століття. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але ... Про це наша історія.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції. Ночівля в готелі на території Швеції.

День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм День 3 - Стокгольм
День 4.

парк Томтеленд

 Сніданок. Нас чекає провінція Даларна «сама шведська Швеція», містечко Мура. Вільний час.
Запрошуємо відвідати казковий світ Санта Клауса, село шведського Діда Мороза, де казка стає дійсністю «Чарівний Світ Санти - парк Томтеленд» (30€ + вхідний квиток). Світ Санти воістину чудовий !!! Гноми в ковпачках, проведуть нас через казковий ліс і розкажуть про його мешканців. Покажуть казкові володіння Дідуся Мороза: будинок і майстерню, шахту Ельфів, хатинку Тролів, де підростають маленькі троленята, чудове озеро Аврора !!! І, звичайно ж, нас чекає зустріч з самим Сантою, він запросить нас до себе в будиночок, де цілий рік панує святкова атмосфера. О! ... не забудьте написати лист зі своїми бажаннями і передати його Санті !!! Зануримося в світ чудес, магії і фантазії в одному з найвідоміших парків Санти Клауса - «парк Томтеленд».
Переїзд в Стокгольм. Розміщення на паромі. Відплиття у Фінляндію. Ніч на поромі.

День 4 - парк Томтеленд День 4 - парк Томтеленд День 4 - парк Томтеленд День 4 - парк Томтеленд
День 5.

Лапландія

 Сніданок на поромі (оплачується. дод). Прибуття в Фінляндію. Вітаємо Вас в країні Санта-Клауса і Снігової Королеви, полярної природи, лісів і водних потоків, які створюють унікальні пейзажі, що ми уявляли читаючи казки...
Переїзд в друге за величиною місто Фінляндії - Тампере. Місто особливої краси, де ми побачимо міст Хямеенсілта, кафедральний собор, Ратушу, Олександрівську церква і район Фінлейсон. Але це далеко не все, чим може похвалитися місто ....
У вільний час рекомендуємо підйом на найвищу оглядову вежу Скандинавії - Нясиннеула (більше 165 м) (оплачується. дод.)
Переїзд в Лапландію - країну чудес і пригод! Життя тут сповнене контрастів: зимової полярної ночі все занурюється в темряву, а влітку сонце світить цілодобово. Всього в декількох кілометрах від міст і галасливих гірськолижних курортів - свобода і безкраї простори дикої природи. 
Посселення в готель. Нічліг.

День 5 - Лапландія День 5 - Лапландія День 5 - Лапландія День 5 - Лапландія
День 6.

Санта Парк - Лапландія

 Сніданок. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати:
«В гості до Санта Клауса» (46€). З давніх-давен всім відомо, що справжній Санта проживає в Лапландії. У Санта Клауса є і своє село в Фінляндії, де він зустрічає своїх гостей. Саме в цьому фінському містечку розташовується його житло, а також майстерня, де виробляються подарунки для дітей усього світу. У будь-який час року можна зустріти в селі Санта Клауса і його вірного товариша, який завжди поруч - північного оленя. Точне місце розташування Санти називається сопкою Корватунтурі, яку вважають незвичайною сопкою в світі. Можна побачити чарівні книги, в яких гноми, вірні помічники Санти, записують інформацію про дітлахів з усього світу. На території села розташовується головна пошта, куди приходять листи від дітей. Також можна порадувати себе і своїх рідних різними сувенірами, яких тут величезна кількість. За виготовленням і кількістю сувенірів строго стежить сам Санта Клаус, адже в селі їх повинно вистачити кожному бажаючому. Гостей села Санта Клауса порадують різні кафе і ресторани, де проводяться тематичні заходи. З настанням темряви село Санта Клауса висвітлює безліч дивовижних ліхтариків і гірлянд, які приводять у захват своєю дивовижною красою. Далі наш шлях лежить в Санта Парк (вхідний квиток оплачується самостійно). У Санта Парку гості можуть відвідати безліч таємних місць і розваг! У Школі Ельфів Ви зможе дізнатися всі секрети про те, як стати справжнім ельфом і навіть зможете випробувати отримані навички. Після цього можна отримати диплом про успішне завершення Курсу молодого ельфа, а також червоний ковпак. У пряниковій кухні Місіс Клаус, господиня пригостить вас своїм чарівним імбирним печивом! І звичайно ж Вас чекає Кабінет Санта Клауса, де Ви зможете загадати бажання на Новий Рік! У парку також є потяг «Пори Року», який знайомить діточок з життям ельфів, Крижана Галерея, Величезний Снігова куля зі сніжинками, де грають не тільки ельфи, а й великі, і маленькі відвідувачі Санта Парку, і т.д. У 2012 р в Санта Парку відкрилася дитячий ігровий майданчик Angry Birds! Тут можна навчитися потрапляти в свинок з рогатки під керівництвом ельфів. Або закидати фортецю свиней м'якими іграшками у вигляді сердитих пташок. Санта Парк - це чудове місце відпочинку і розваг для дітей і їх батьків. Різдвяна атмосфера і добродушні ельфи допоможуть вам і вашим діткам опинитися в казці!
«Ворота в Лапландію - арктичний зоопарк Рануа» (30€ трансфер + вхідний квиток оплачується самостійно). Тут, в максимально наближених до природніх умов, живуть кілька десятків видів арктичних та північних диких тварин: білі і бурі ведмеді, рисі, вовки, лосі, сови, північні олені, а також інші представники північної фауни. Зоопарк Рануа знаменитий ще й тим, що в тут народився «умка» - дитинча білого ведмедя, а як відомо білі ведмеді практично не розмножуються в неволі. Якщо Ви любитель дикої природи, то вам тут теж сподобатися. Тварини не сидять.
«Snowland - казкова снігова країна» (23€). Ми побачимо цілу країну, зроблену зі снігу, сніговий готель. У величезному сніговому ресторані, все - стільці, крісла, меблі, світильники, камін і навіть деякий посуд зроблені з льоду. Запошуємо провести час в Snowland.

День 6 - Санта Парк - Лапландія День 6 - Санта Парк - Лапландія День 6 - Санта Парк - Лапландія День 6 - Санта Парк - Лапландія
День 7.

Лапландія

 Сніданок. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Катання на упряжках з північними оленями (по-домовленості, в залежності від кількості людей) - хвилююча і незабутня пригода! Засніжений ландшафт, чудове тепло оленячої шкури, веселий передзвін дзвіночків і щасливі обличчя ...
«Хаскі- північні друзі» (по-домовленості, в залежності від кількості людей). Екскурсія на ферму собак породи Хаскі. Порода Хаскі виведена спеціально для перевезення людей і вантажів в арктичних умовах. Ми познайомимося з цими доброзичливими тваринами.
Музей "Арктикум" (вх. квиток). Історії про природу Арктики, корінних жителів півночі, їхні звичаї та традиції.
«У пошуках Північного сяйва» (по-домовленості, в залежності від кількості людей). Так що ж це за примарне сяйво в небі? Фіни називають його 'revontulet', що в перекладі означає «вогняні лисиці». Це ім'я бере свої витоки в культурі саамів, за легендою яких Aurora Borealis з'явилося через лисиці, пробігають по покритим снігом горбах і посилає своїм хвостом снігові іскри в небо. Кращий час для того, щоб його побачити, пізній вечір ... тільки уявіть собі ... сріблястий сніг, Лапландія... Дорогу нам спочатку будуть висвітлювати віддаляються вогні міста, а потім фари снігоходів. Ми попрямуємо на зручне місце для спостереження за північним сяйвом, де вогні цивілізації не заважатимуть спостереження за небом. Якщо нам пощастить, то ми побачимо захоплюючу гру світла!
Нічний переїзд в Хельсінки.

День 7 - Лапландія День 7 - Лапландія День 7 - Лапландія День 7 - Лапландія
День 8.

Гельсінкі - Фортеця Свеабор

Приїзд до столиці Фінляндії - Гельсінкі.
Екскурсія «Хельсінкі - коктейль Сходу і Заходу» (23€/18€). Це одне з найдивовижніших міст світу - його вулиці і провулочки звиваються між затоками, мости перекинуті між островами, а в віддалені частини міста ходять пороми. Ми побачимо стару частину Хельсінкі, з його мереживними дерев'яними будиночками, парками і набережними, пам'ятник Маннергейму, будівля Ратуші і Успенський собор, який є найбільшою православною церквою в Північній Європі, відвідаємо елегантну Сенатську площу з величним Кафедральним лютеранським собором середини 19 століття і пам'ятником російському імператорові Олександру II.
Запрошуємо на екскурсію «Таємниці фортеці Свеаборг» (30€/23€). На річковому трамвайчику вирушаємо в одну з найбільших морських фортець світу - Суоменлинна, побудовану на шести островах. Нас чекає справжній музей під відкритим небом - церква, більше нагадує маяк і оточена старовинними гарматами, лабіринти в фортечних мурах, містки через протоки і підземні каземати. Фортеця з її виставками, музеями, романтичними кафе і затишними ресторанами залишає незабутні враження.
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Ніч на поромі.

День 8 - Гельсінкі - Фортеця Свеабор День 8 - Гельсінкі - Фортеця Свеабор День 8 - Гельсінкі - Фортеця Свеабор День 8 - Гельсінкі - Фортеця Свеабор
День 9.

Таллінн

 Сніданок на поромі (оплачується. дод). 
Екскурсія «Казкове місто на березі Балтійського моря». Дух середньовіччя відчувається в цьому місті всюди - в викладених бруківкою вуличках, черепичних дахах, шпилях церков, у полум'ї факелів, які кидають таємничі тіні на вкриту мохом кам'яну стіну замку Тоомпеа, у звуках прибою Балтійського моря... Древня архітектура, маленькі магазинчики, вузенькі вулички Старого міста, галасливі таверни і найголовніше - посмішки людей, які завжди раді гостям.
У вільний час рекомендуємо на вибір:
«Таємниці міської Ратуші» (23€/18€). Талліннська ратуша - єдина збережена середньовічна ратуша в Північній Європі. Старенька-ратуша, розташована в серці Старого міста, гідно відзначила своє 600-річчя і отримала нагороду Культурної спадщини Європейського Союзу. Перед нами відкриється безліч таємниць .... Хто і як керував старовинним містом, чим торгувало місто, як і за якими законами жили люди в старовину .... На завершення нас чекає знаменитий суп з лося !!!
автобусна екскурсія «Більше про Талліні» (18Є). Під час екскурсії ми проїдемо поряд з цікавими районами міста: кварталом - Ротерманн, діловим район city, побачимо дерев'яну архітектуру Таллінна початку 20-х століть. Прогуляємося по парку Кадріорг, з чудовим бароковим палацом, побачимо діючу резиденцію Президента, відвідаємо знамените Співоче поле. Ще вас чекає прекрасний вид на затоку зі сходів дворянської садиби, де знімався фільм «Собака Баскервілів», далі побачимо руїни середньовічного монастиря св.Брігітти. Проїдемо колишнє олімпійське селище, адже в Таллінні проходила вітрильна олімпійська регатта, а ще Вас чекає зупинка біля пам'ятника затонулого в кінці 19 століття броненосцю Русалка. Переїзд в готель. Ночівля в транзитному готелі.

День 9 - Таллінн День 9 - Таллінн День 9 - Таллінн День 9 - Таллінн
День 10.

Київ

 Сніданок. Переїзд по території Білорусії.
Повернення в Україну.
Час прибуття до Києва орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордонів).
Місце прибуття залізничний вокзал - Південний термінал. До нових зустрічей!

Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
Група 11+1
Групам
Вартість для учасників групи прораховується під запит нашим менеджером. 
Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості від 10 осіб з бронюванням на один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками.

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.

Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.

Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:
• НЕ оплачує вартість путівки
• НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій
(Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).

При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Школярі, організовані групи
Тури для школярів, організованих груп
Якщо група дитяча (вчителі та діти) ми рекомендуємо тури з розділу "для школярів".
Тариф діти до 16 років (на доп. Місці) – НЕ действует!
Правила та бонуси при бронюванні організованих шкільних та студенських груп.
Сертифікат на дитячий тур, тур для школярів НЕ поширюється.
ШТРАФНІ САНКЦІЇ:
• При відмові від туру до 01.12.19 штраф – 30% від вартості туру.
• При відмові від туру до 10.12.19 штраф – 60% від вартості туру.
• При відмові від туру 11.12.19 чи пізніше штраф – 100% від вартості туру.
*Консульський збір, Колцентр і вартість Візової підтримки НЕ повертаються.

УВАГА!
Для новорічних турів діють інші умови гарантійного платежу від невиїзду,
Гарантійний платіж від невиїзду по турах що припадають на Новий Рік складає ~nogo-price~ і дозволяє відмовитись від туру з позначкою НР не пізніше ніж за 72 години до початку такого туру без штрафів. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі, що припадає на Новий Рік пізніше, ніж за 72 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
 
Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд по маршруту автобусом туркласу;
• проживання по маршруту готель зі сніданками;
• екскурсії по програмі;
• Проїзд в 4-х місній каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку на поромах... Без харчування.
• супровід гіда-керівника по маршруту;
Приємний сюрприз від «Аккорд-тура» для туристів-іменинників в день народження!
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
ОБОВ'ЯЗКОВО Новорічна вечеря на поромі - 50 євро / чол
• вхідні квитки та факультативні програми;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• Індивідуальне медичне страхування (при особистій подачі)
• Додаткова страховка, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
Доплата за спальне місце на поромах в каютах (без вікна):
Місце в 2-х місній каюті - 250 Є
Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують все.
ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "І тут Я!" або "1+1" (опл. додатково). Вільне місце біля себе в автобусі.
Доплата 60% від базової вартості туру (не стосується факультативних екскурсій)
60.00%
Послуга "Зустріч". Зустріч на залізничному вокзалі та трансфер до готелю в межах міста.
Зустріч та трансфер до готелю здійснюється для людей в кількості від 1 до 3.
Вартість за машину - 300 гривень
* Нічний тариф (з 21:00 по 7:00) + 30%
300 грн.
Послуга «Індивідуальна екскурсія».
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Запит на отримання анкети

Версія для
друку

Догори

Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2020