Выбор года 2018
+38 (032) 232-8-383
0800 60-11-38
UKR RUS
Турбиржа
 

Лига чемпионов, Матч: Хоффенхайм - Шахтер!!!

Дней: 5
Львів – Прага – Нюрнберг – Відень – Будапешт – Львів
Австрия
Венгрия
Германия
Чехия
День 0 - Хоффенхайм - Шахтер День 0 -
День 1.

Львов - Краков

Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд до Кракова.
Пропонуємо екскурсію по Кракову «Королівський шлях» (10Є)- шлях, по якому протягом багатьох сторічь проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини... Рекомендуємо відвідати «Ласощі польських королів» (26€) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Переїзд в столицю Чехії - Прагу. Пізнє поселення і ночівля на території Чехії.
«Казімеж - дві культури, дві релігії» (18€). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою.
• Один з найбільших підземних музеїв Європи - Краківський підземний музей (16€+вх.квиток), який розповість нам яким був Краків кілька століть назад.
• Відвідування Парку Водного (6€+вх.квиток) - один з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, винтові гірки, джакузі, сауна, солярій та фітнесс-клуб… а ще є водний бар, де можна відпочити, випити кави або просто спробувати десерт. Нічний переїзд в Прагу.

День 1 - Львов - Краков День 1 - Львов - Краков День 1 - Львов - Краков День 1 - Львов - Краков
День 2.

Прага

Приїзд в Прагу. Пішохідна екскурсія "Прага - місто легенд" - вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця. ... Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима ... У вільний час запрошуємо відвідати екскурсії на вибір:
прогулянка на кораблику по Влтаві (31€/23€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода .... Ось вони незабутні миті в житті ...
"Королівські Градчани..." (18€/13€). Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду - резиденції чеських князів.
"Празьке пиво" (26Є/21Є). З незапам'ятних часів пиво для чехів стало таким же традиційним і улюбленим напоєм. У Чехії пивовар - важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священика! Національна гордість, «півічко» - сьогодні налічує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого або різаного пива. Переїзд в готель. Поселення і ночівля в готелі на території Німеччини.

День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага
День 3.

Нюрнберг - Бамберг

 Сніданок. Приїзд в місто, де правили всі Німецькі імператори - середньовічний Нюрнберг. Оглядова екскурсія «Нюрнберг - імператорске місто»: Міська ратуша, Імператорський замок, ринкова площа, церква Богоматері з годинником "Менляйнлауфен", будинок-музей Дюрера, собори св. Себальда і св. Лоренцо ... А ще місто красується пишними готичними церквами, чудовими фонтанами, і знаменитий як європейська столиця іграшок, пряників, єдиного в Німеччині червоного пива і знаменитих «братвурст» - нюрнберзьких сосисок, смаком яких Ви можете насолодиться у вільний час ...
Для всіх бажаючих пропонуємо, відвідаємо витончене за своєю красою баварське містечко - Бамберг (30€) Екскурсія «Бамберг - місто на семи пагорбах». Місто, наче з картинки - маленькі чудові будиночки з черепичними дахами, мости і містки на кожному кроці, приручена річка Регнітц, старий рибальський квартал, єдина в світі ратуша, побудована на воді і безліч пивних таверн! Пиво... тут знають толк цьому прекрасному напою... Бамберзьке пиво - автентичне пиво! Шедевр бамберзьких пивоварів - напій, якому вже понад 300 років - «раухбір» - спеціальний сорт темного пива, а надзвичайним ароматом диму! Такого немає ніде!
Переїзд на стадіоні Рейн-Не́ккар-аре́на, Зінсхайме (WIRSOL Rhein-Neckar-ArenaDietmar-Hopp-Straße 1, 74889 Sinsheim)
Матч!!!
Нічний переїзд у Відень.

День 3 - Нюрнберг - Бамберг День 3 - Нюрнберг - Бамберг День 3 - Нюрнберг - Бамберг День 3 - Нюрнберг - Бамберг
День 4.

Вена

 Приїзд у Відень. Пішохідна екскурсія «Відень - столиця Габсбургів», місто музики і великих композиторів, місто, чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайне місто! - вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! У вільний час рекомендуємо на вибір:
• автобусну екскурсію «Величний Відень» (26€/21€). Таємниче середньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» - цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам'ятка - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
«Перекази і легенди старого Відня» (23€/18€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо по незвичному туристичному маршруті і побачимо інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Відня, що носить назву Святого Рупрехта; будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавісіне перед знаттю; стара, середньовічна частина внутрішнього міста, де Бабенберг була заснована перша герцогська резиденція і де зосереджені найстаріші міські церкви і, звичайно-ж, «танцюючі годинник» - Анкерур, від яких кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.
• пропонуємо отримати насолоду від неперевершеної краси Скарбниці Габсбургів (16€ + вх. квиток): корона Священної Римської імперії, всіяна коштовними каменями і перлами, хрест, священна піка, церемоніальний меч, реліквії герцогів Бургундських, знаки ордена Золотого Руна, монети, медалі, еталони, коштовності і прикраси - хранителі тисячолітньої історії ...
«Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (23€ + вх. квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах (16€ трансфер).
Переїзд в Будапешт. Вечірня програма "У світлі тисячі вогнів" з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (30€/ діти (сік) 23€). Поселення і ночівля на території Угорщини.

День 4 - Вена День 4 - Вена День 4 - Вена День 4 - Вена
День 5.

Будапешт - Львов

Сніданок. Сьогодні рекомендуємо відвідати на вибір:
екскурсію по Будапешту (10Є) - місту витонченої культури, яка спокушає і зачаровує. "Будапешт - король Дунаю" - саме так називають його! Адже це єдине місто, розташований по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями...
відвідання винного регіону Угорщини, де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вина... Єгерський виноробний регіон запрошуємо нас на дуже смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь (18Є)!
Переїзд в сторону кордону (Чоп). Повернення на Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер. До нових зустрічей!

День 5 - Будапешт - Львов День 5 - Будапешт - Львов День 5 - Будапешт - Львов День 5 - Будапешт - Львов
Дети
Дети
По всем регулярным автобусным турам.
Дети до 6 лет Не оплачивают факультативы. Только входные билеты.
Дети 5,99-15,99 лет оплачивают факультативы по детской цене (указано через черточку после взрослого).
Не распространяется на туры в разделах: "Туры для школьников" и "Парки развлечений".
Группа 11+1
Группам
Под категорию "группа" попадает группа туристов в количестве от 10 человек с бронированием на один и тот же рейс на одну и ту же дату тура, от одного агента, даже если заказы сделаны разными заявками.
При бронирование организованной группы без предоставления бесплатного места в колличестве от 10 человек, обязательным есть заказ и оплата в офисе агентства от 3-х факультативных экскурсий, предоставленных на усмотрение Оператора.

Бронирование организованной группы с предоставлением бесплатного места возможно только при колличестве группы 11 платных+1 бесплатно.
Обязательным при бронировании такой организованной группы есть Тариф Базовый – обговаривается с Оператором по каждому туру, также обязательный заказ и оплата в офисе Агента от 3 факультативных экскурсий, предоставленных на усмотрение Оператора.

Важно для представителя группы, путешествующего бесплатно по системе 11+1:
• НЕ оплачивает стоимость путевки
• НЕ оплачивает забронированный группой пакет факультативных экскурсий
(важно: входные билеты оплачивает самостоятельно в туре).
Оплачивает Консульский сбор, услуги Визового Центра и визовую поддержку (при необходимости открывать визу).

При оформлении бронирования для группы - возможно использование только одного сертификата (при наличии).

Школьники, организованные группы
Туры для школьников, организованных групп
Если группа детская (учителя и дети) мы рекомендуем туры с раздела "для школьников".
Тариф дети до 16 лет (на доп. месте) – НЕ действует!
Правила и бонусы при бронировании организованных школьных и студенческих групп.
Сертификат на детский тур, тур для школьников НЕ распространяется.
 
Стоимость тура ВКЛЮЧАЕТ
• В случае, когда возраст туриста более 60 лет, необходимо дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа.
• проезд по маршруту автобусом туркласса;
• проживание по маршруту отель с завтраками;
• экскурсии по программе;
• сопровождение гида-руководителя по маршруту;
• Приятный сюрприз от «Аккорд-тура» для туристов-именинников в день рождения!
Стоимость тура НЕ ВКЛЮЧАЕТ:
• входные билеты и факультативные программы;
• проезд в общественном транспорте;
• личные расходы (обеды, ужины, сувениры);
• Индивидуальное медицинское страхование (при самостоятельной подаче);
• Дополнительная страховка, если возраст туриста более 60 лет. Просим дополнительно уточнить размер доплаты страхового платежа;
при наличии!!! Городской налог (city tax) в отелях по маршруту оплачивается лично туристом на рецепции от 1,5 до 6 евро/ночь;
• доплата за одноместное размещение +38 евро/тур;
Консульский сбор + услуги Визового Центра = 35€ + 22€
Консульский сбор НЕ оплачивают категории граждан, освобожденных от оплаты Консульского сбора по договору об упрощение визового режима. Пенсионеры, дети до 18 лет, студенты дневного стационара до 21г.
Услуги Визового Центра оплачивают все.
ОПЛАЧИВАЮТСЯ ПРИ КАЖДОЙ ПОДАЧЕ. ПРИ ОТКАЗЕ КОНСУЛЬСКИЙ СБОР И УСЛУГИ ВИЗОВОГО ЦЕНТРА НЕ ВОЗВРАЩАЮТСЯ .

Уважаемые Туристы, для заказа тура в Агентстве Вашего города ПРОСИМ Вас иметь при себе Заграничный паспорт и Украинский паспорт, либо копии этих документов.

Документы
Перечень и необходимые требования к документам здесь:
https://www.akkord-tour.com.ua/index.php/id/380

Важно! Согласно требований Консульства, и в соответствии с визовым кодексом стран ЕС, Анкета (аппликационная форма) заполняется/подписывается только ЛИЧНО туристом.

Внимание! Порядок получения Аппликационной формы. 
1 шаг. Агент (То агенство, где Вы заказали тур) делает Заказ Оператору (Аккорд Тур).
2 шаг. Агент получает Подтверждение Заказа от Оператора.
3 шаг. Вам необходимо получить Апликационную форму (визовую анкету).
Для получения необходимо Туристу самостоятельно или с помощью Агента, зайти на наш сайт по ссылке и ЛИЧНО заполнить "Запрос на получение анкеты". 
4 шаг. Ожидаете. В течении трех (3) рабочих дней от Оператора на указаный Вами e-mail будет отправлена аппликационная форма 
5 шаг. Уважаемый Турист, Вы, вместе с Агентом либо самостоятельно, проверяете Апликационную форму.
6 шаг. Распечатываете апликационную форму с использованием двухстороннего режима печати.
Заполняете/подписываете лично Вы (Турист) и СТРОГО ручкой с СИНИМ чернилом.

Уважаемые Туристы, в Ваших интересах, чтоб анкета не была подписана третьими лицами!
Так как документы, которые подписаны третьими лицами в работу приниматься не будут. Просим Вас выполнять порядок пошагово по оформлению Визовой Анкеты - это значительно уменьшает риск получения Отказа в Визе.
Качественные копии ВСЕХ необходимых документов должны быть предоставлены на отдельных листах А-4. 

ВАЖНО: 
• Доплата за одноместное размещение + 38 евро/тур - стандартные даты, + 60 евро/тур - майские праздники;
• Туристы, путешествующие одни, могут быть размещены в трехместных номерах!!!
Время приема документов указывается в Подтверждении Заказа.
ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ ЯВЛЯЕТСЯ НАЛИЧИЕ ЧЕТКОЙ ПРОПИСКИ В УКРАИНСКОМ ПАСПОРТЕ.
• Компания оставляет за собой право изменять количество, порядок и время экскурсий или заменять их на равноценные.
Горячие напитки (чай, кофе) в автобусе готовиться НЕ будут. Во время переездов каждые 3-3,5 часа будут санитарные остановки, где будет возможность приобрести горячие напитки в кафе, автогрилях и т.д
• Турист несет финансовую ответственность за порчу имущества отеля и автобуса.
• Минимальное кол-во для выполнения факультативной программы 30 человек.
Автобусное обслуживание в свободное время не предусмотрено.


Туристическая компания Аккорд Тур ® 2008-2019
Мы в социальных сетях: