UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1342
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

371
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 22.05.24
1€ = 43.36 грн.
1$ = 40.16 грн.
1€ = 1.15 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

7006
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 Компанія «Аккорд-Тур» входить до числа лідерів туристичного бізнесу у своєму сегменті і не збирається зупинятися на досягнутому. Тому, для реалізації наших цілей ми створюємо і постійно удосконалюємо ефективну команду, здатну реалізовувати поставлені завдання. Для нас наша згуртована команда однодумців - головний актив і першорядна цінність. Якщо ви відчуваєте в собі сили працювати у молодому і високопрофесійному колективі, якщо у вас є здібності та особисті якості до кар'єрного росту, якщо ви бажаєте себе реалізувати в швидкозростаючою компанії та за сумлінну і цікаву працю отримувати гідну зарплату - тоді приєднуйтесь до команди співробітників «Аккорд -Тур».

Серед наших обов'язкових вимог до кандидата: чесність, порядність, загальна культура поведінки, самовіддача і відповідальність; серед потенційно бажаних якостей і навичок - наявність креативності, комунікабельності, здорової амбітності, ініціативності, працьовитості, пунктуальності та оперативності, знання мов, досвід роботи в турбізнесі або продажах, відсутність шкідливих звичок або бажання їх позбутися.

Ми, зі свого боку, допомагаємо нашим співробітникам реалізуватися в даній сфері і розвивати свій потенціал. Серед плюсів працевлаштування в компанії «Аккорд-Тур» - стабільна робота, можливість професійного та кар'єрного росту, отримання унікального досвіду в турбізнесі, мовна практика, наявність освітніх та тренінгових програм, соцпакета, різних матеріальних і нематеріальних мотивацій. «Аккорд-Тур» дотримується політики надання новачкам рівних можливостей для старту, а також стежить за дотриманням толерантності і не допускає жодних проявів дискримінації.

Для того, щоб і кандидат, і ми були повністю і обопільно впевнені в правильності вибору (ви - місця роботи, ми - майбутнього співробітника), претендент повинен дотримуватися наступної процедури:
а) відправити листом або електронною поштою (work@accordtour.com) своє резюме із зазначенням контактного телефону;
б) дочекатися виклику на попередню співбесіду;
в) успішно пройшовши співбесіду - дочекатися виклику для проходження короткого навчального курсу і практики.

Лише по закінченні третього етапу взаємного знайомства кандидат і компанія приходять до обопільного рішення продовжувати чи ні подальшу співпрацю.

Сподіваємося, що і ви приєднаєтесь до нашого дружнього колективу. Завдяки нашим стандартам і бізнес-філософії ми підготували цілу когорту висококласних фахівців турбізнесу, яких заслужено вважаємо «золотим фондом» нашої компанії. Але ми продовжуємо шукати і залучати в нашу команду перспективних і висококваліфікованих співробітників, а також створювати для них максимально сприятливі умови праці і подальшої самореалізації.

Ми на сайтах пошуку роботиТуристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2024 +380736303638