Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия

Тур непоганий, але в Акорда і цікавіші

"Раніше з Акодрдом їздила в тур "Австрія-Італія" та до Парижу через Будапешт. Це було років 5 тому. Тоді для мене це було "вау". Цього разу ефекту "вау" не було: чи то тур спланований таким чином, чи то країна не та... Не можу"

Поездка: 24 марта 2018
Отзыв:
Рейтинг:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2018
Голосов 0 «
Все лидеры

Отзыв на тур Лучшие подружки Чешского королевства Прага, Дрезден, Карловы Вары + Краков

Все почалось з того, що в тур ми виїхали не о 8,30 з терміналу А, а годин у 9, не раніше точно. Чому так довго було - не знаю. З Терміналу А екскурсійних автобусів відправляється десятки, дуже багато. Всі кудись їдуть подорожувати. Людей було море. Відповідно і на кордоні через затримку виїзом (а ще пів години втратили на заправці, коли наш автобус заїхав залити 150 л. бензину) ми були 6-м автобусом, чи то 6 їх було перед нами. Факт є факт, ми стояли на кордоні з Польщею Будомеж 9 годин! Початок вражень від туристичної мандрівки уже не задався. Якби не відставання від графіку мені здається кордон подолали б набагато швидше. Крім того моя думка, що автобус повинен уже бути заправлений, а не робити це з туристами на борту. У Кракові ми були майже опівночі! Тобто екскурсія була нічна! Є свій шарм звісно, проте всі були втомлені. Потім ми поїхали у готель біля Кракова, готель непоганий. Проте більш за все сподобався готель у Бяльсько-Бяла (останній), дуже все стильно, персонал і сніданки чудові. У цьому турі багато денних переїздів, що теж трохи втомлює і відповідно екскурсії получаться пізньовечірніми. Від графіка екскурсій через відставання від програми туру теж почали відставати. І ті люди, котрі ходилиі їздили на всі екскурсії були ще більш втомлені. Проте поїздити подивитись усе було цікаво! Особливо рекомендую Саксонську Швейцарію! Там дуже гарно. Прага досить дороге місто. В ресторанчику (який порадили місцеві, щоб недорогий і смачно) вечеря, що складалась з двох пив по 0,33, два яловичих супи (55 крон кожен, подають без хліба, суп ріденький) + одна на двох основна страва - картопля з олениною = 600 крон. Це фактично 900 грн. Дуже дорого. Картопля фрі з ковбаскою у вуличних ларьоках - 105 крон без врахування напою, з напоєм 145 крон. Проїїзд у метро 24 крони, тобто 1 євро. за 30 хв. Мовного барєру нема ніякого. Всюди розуміють українську і російску мову, бо дуже багато працбює у Польщі та Чехії українців. Окремо хочу подякувати гіду, о нас супроводжувала Дарії, вона дуже переживала за всіх, старалась. Загалом тур непоганий, автобус чистий, водії хороші. Проте цікавіше мені було у Австрії, Італії та Парижі. І не так втомлювалась там, бо кордон долали за 1-2 години + нічний переїзд туди - екскурсії були денні. Було комфортніше.

Другие отзывы DeNatali

Голосов 1
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах