Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
3
фото
Поездка: 27 мая 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Доброго всім дня! Вас вітають туристки з рейсу № 461, керівник групи - Гнатюк Ярослав Богданович. Пройшов тиждень з того моменту, як ми залишили комфортабельний автобус, яким керували справжні професіонали своєї справи пан Василь та пан Остап.

Це був наш перший автобусний тур по Європі і хочемо сказати, що незважаючи на те, що в програмі туру заплановані 2 нічні переїзди, це не вплинуло на наш настрій та на враження, які ми отримали від перебування в таких цікавих та захоплюючих містах як Берлін (дякуємо екскурсоводу пані Тетяні), Париж (дякуємо неперевершеному Івану Івановичу), Люксембург (ми хоч і не сильно встигали за паном Дмитрієм, але йому також дякуємо) та Прага (дякуємо пані Галині). Також велике спасибі пану Єгору, який відкрив нам чарівний світ Нормандії.

Лише одним неприємним моментом подорожі є скиглення "Київської інтелігенції" нашої групи, яким постійно щось заважало: тривале проходження кордону, довгі черги в санітарних зонах, пробки на дорогах. Хоча в тому не було вини ні водіїв, ні керівника групи, і тим більше інших пасажирів автобусу, які мусили все це скиглення витримати і не зірватися.

Тому ми висловлюємо велику вдячність пану Ярославу, який гідно витримав це випробування під назвою "Київська інтелігенція", був завжди врівноважений, професійний та з честю і посмішкою відповідав на будь-які, навіть чудернацькі, запитання!!! Він дійсно молодець!!!

Шановні туристи, наша основна порада - ПАМ'ЯТАЙТЕ!!! всі враження від туру залежать тільки від Вас і від того настрою, з яким Ви туди їдете!!! Тому радійте життю!!! ВОНО ТОГО ВАРТЕ!!!

Другие отзывы tanka17

Календарь 22.09.2018 - отзыв на тур Лучшие минуты в Италии!
Голосов 1
Реклама
Отзывы о других турах