Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 23 сентября 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Путешествие сквозь времена! Италия+Греция

Рейс № 166

Враження по містах і країнах: однозначно позитивні! Цьому сприяла і гарна погода всі 14 днів поїздки.

Відень - акуратний і стриманий, величні палаци та парки вразили красою.

Венеція - в цьому місті повинен побувати кожен, хто хоч раз мріяв, фантазував, закохувався - це дуже красиве і романтичне місто - канали, місточки, палаци - просто чарівні краєвиди. Голуби Сан-Марко - окреме Браво! І нам повезло з гондолою - найкрасивіший гондольєр був у нас, ми навіть співали щось, правда, цьму сприяли дві пляшки непоганого шампанського, що видали на кожну групу в гондоли.

Флоренція - красиві мармурові будівлі соборів та дзвіниць вражають. Але Піза мене здивувала більше - аналогічної краси будівлі, що стоять на зеленому газоні, де можна повалятися, і поруч - знаменита Пізанська вежа. А я думала, що в Пізі тільки вона одна і є з цікавинок.

Для Риму однозначно мало 1 дня. тільки на Ватикан треба цілий день. Галопом пробіглися по середньовіччю і потрапили в античний Рим. Встигли ще пройтися по Колізею та розкопках древнього міста. Але багато місць ми не встигли відвідати - брак часу. До речі, проїзд громадським транспортом - не складний і зручний спосіб пересування, тим більше, що перед кожним містом Тарас видавав карту доступною мовою.

Неаполь - що запамяталося найбільше - це гід Іван (чистий неаполітанець). Дуже весело, але не дуже інформативно.

Помпеї - коли ми ще в землянках жили, дві тисячі років тому люди вже мали розвинуте місто, облаштоване зі зручностіми для жителів: водопровід, каналізація, квартальні вулиці, позначки на будинках щодо їх діяльності, ринок, багаті будинки, фрески настінні та напольні, тротуари і т. д. І жителі, законсервовані у вічності.... Вражає. Взагалі, якщо чесно, і хотіла в Італії побувати саме в Помпеях - і не розчарувалася.

Резюме по Італії - країна з багатим історичним багажем. але всі ці памятки треба смакувати подовше.

Греція - мене зачарувала найбільше. Мені до душі зелені краєвиди, чарівні островки, розкидані в морі, і навіть руїни були якість легші, ніж в Італії. Особливо запамяталися Мікени, безумовно - подорож корабликом по островах Гідрі, Поросу, Егіні. З них мене зачарувага Гідра - маленька бухта, чепурненькі білі будиночки і червоні черепичні дахи, безліч котів і жодного транспорту. В греції найбільше хотіла потрапити в Метеори, сподівання справдилися на 200%, навіть незважаючи на нецікавого гіда. Я побачила чудо природи - скелі, що ростуть до неба і рукотворні дива - скальні монастирі Метеора. І фотки там - просто супер.

Београд - спокійне місто, без пафосних руїн і стародавніх храмів, зате з колишніми укріпленнями і чудовим видом згори.

В цілому, поїздка вартує того, щоб поїхати, не треба забувати, що ви їдете подивитися світ, а не просто виспатися в готелі чи покупатися в морі, тому їхати треба в гарному настрої і з зарядом бадьорості, так як походити доведеться багато. Тур можна сміливо назвати "Галопом по Європах", а для себе я зробила висновок, що стала туризмозалежною і потребую щораз нової дози вражень і емоцій.

Дякую всій групі за компанію в поїздці, ви були чудові.

Другие отзывы luda

Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах