Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 06 мая 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Европейская прогулка! Краков, Мюнхен, замок Нойшванштайн и Вена!

Рейс №813, з 06.05.13 по 11.05.13. Керівник групи – Олена Горохова.

Вибирали цей тур оскільки при умові виїзду 06 травня та тривалістю 5-6 днів цей тур був найбільш цікавим за своєю програмою, навіть не дивлячись на те, що в усіх цих містах ми вже були. Ми вирішили скористатись такою нагодою, та не ходити по екскурсіях разом із групою, а виділити увесь час на самостійне ознайомлення із містами по програмі.

По даному туру написано багато відгуків, навіть учасниками нашого туру, тому напишу те, що вважаю буде цікавити майбутніх туристів.

Керівник групи – Лєна Горохова, одразу видно що досвідчений керівник, з великим стажем робити, знанням багатьох мов (що допомагає підчас проходження кордонів) та цікавими розповідями про країни через які проїжджаємо. З недоліків - у спілкуванні з туристами нею вибудувана певна схема, поводження з туристичною групою як з маленькими дітьми, хоча більшість туристів старша від неї за віком.

Група – 42 туристи. Це вже десята наша подорож з Аккорд-туром. Хочу відзначити, що останніми роками туристи стали ввічливими, пунктуальними та позитивними. Усім вдячні за проведений разом час.

Щодо екскурсій. Вже неодноразово зазначалось про завищені Аккорд-туром ціни на факультативи. В цей раз ми не записувались на екскурсії, оскільки минулі рази ми вже побували на них, при чому в 1,5-2 рази дешевше ніж зараз. Для прикладу, поїздка в Шенбрунн та Бельведер – 38 євро. Бельведер знаходиться недалеко від місця зупинки автобуса на Марії-Терезії плац (можна пройти пішки по карті). Шенбрунн – поїздка на метро (лінія U4) до станції метро з такою ж назвою. Разовий білет коштує 2 євро, компостується при вході на станцію та діє 40 хвилин (враховуючи пересадки).

Даний тур рекомендую досвідченим туристам, які хочуть насолодитись вільним перебуванням в європейських містах.

Олексій та Оксана, м. Львів.

Другие отзывы Олексій

Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах