UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1185
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

300
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 04.10.22
1€ = 40.46 грн.
1$ = 40.46 грн.
1€ = 1.04 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

6928
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 

Сподіваємося, наша інформація нижче, допоможе краще зрозуміти суть відмов, зрозуміти до чого ми прагнемо і, що намагаємося донести до кожного з Вас.

P.S. Вся зазначена нижче інформація - виключно наша практика.


Як уникнути відмови? Практика. Про що мовчать ...


Перше і, найважливіше - це розуміння того, що консульствам не потрібно намагатися надати недостовірну інформацію, як правило, в таких випадках відмовляють у візі.


Типові помилки:


1) Підпис в Анкеті, обов'язково повинен бути Заявника, так, як при особистій співбесіді (здачі біометрії), Вас можуть попросити поставити додатково підпис на анкеті. У разі очевидних відмінностей - відмова гарантована.

2) Номер телефону в Анкеті. Перед тим, як підписувати анкету, уважно перевірте правильність всіх даних, особливо номер телефону, він повинен бути виключно Заявника, тобто Ваш. Категорично не можна прописувати номер будь-яких посередників, так як між усіма консульствами існує єдина база даних і наявність в ній однакового номера телефону у різних заявників ставить під великий сумнів реальність Ваших намірів, з точки зору консульств. І, як результат, - такий факт може негативно вплинути на відкриття візи саме Вам.

3) Довідки тільки дійсні і тільки 100%. Обов'язково попередьте, відділ кадрів, точніше тих, хто видав довідку Вам і тих, хто обробляє вхідні дзвінки на Вашому підприємстві, про можливе дзвінку з консульства по виданої Вам довідці. Навіщо? На жаль, часто такий дзвінок сприймається співробітником Вашої компанії як, чийсь жарт, тобто неадекватно. Результат - колегам весело, а у Вас відмова.

Увага, особлива пильність! Скільки б Вас не переконували, що всього лише за 600 грн. за довідку (300, 100 ... або навіть просто даром) - і все буде "в шоколаді" - це дуже погана ідея! Повірте, у кожного консульства - величезна кількість способів, як перевірити достовірність будь-якої довідки. Лише відмова, в даному випадку, - буде кращим результатом. У гіршому, набагато більше далекосяжних наслідків і не тільки для Вас, на жаль. Консульства - це в першу чергу, держустанови відповідної країни. Прохання пам'ятати про відповідальність за підробку документів!

Окремо про довідку з банку. Найбільша помилка, яку можна зробити, так це - відкрити рахунок, покласти суму на рахунок, взяти довідку, зняти суму з рахунку (або ще краще його закрити) і чекати отримання візи. В даному випадку, чекати можна тільки одного - відмови у візі (Залишок на рахунку нуль - ось і шансів на отримання візи теж нуль). Рекомендуємо, не знімати покладену суму до виходу документів з консульства.

4) Якщо Ви плануєте подорож разом з друзями, однією великою компанією, радимо в бесіді переконається, що їх довідки (з банку, з місця роботи, наприклад) достовірні. Навіщо? У разі неправдивих документів одного Заявника, відмова з практики можуть поставити всій дружній компанії, на жаль.
5) Готовність до дзвінка, тобто: телефон з собою, в зоні досяжності і вірне володіння інформацією. Дзвонити і проводити співбесіду можуть кілька разів. Якщо пропустили дзвінок - потрібно передзвонити. Деякі консульства можуть дзвонити з міжнародних номерів, наприклад консульство Великобританії. Відповіді важливо давати - чітко, зрозуміло, адекватно, культурно, з повагою, без паніки і без використання сленгу і скорочень. Співробітниками консульства, як правило, є громадяни іншої держави і можуть говорити з акцентом, не потрібно (словесно, емоційно, або з гумором) звертати увагу на цей факт, як і радити спочатку вивчити нормально українська / російська, а тільки потім дзвонити до Вас з питаннями (це не жарт). Пам'ятайте, від Ваших відповідей зараз, безпосередньо залежить результат - отримаєте Ви візу чи ні.


Про володінні інформацією, який, про що мова?


а) Про особисті поданих документах, фінансових, особливо ... Приклад одного з топових питань всіх консульств: "В якому банку у Вас відкрито рахунок?" Це один із способів, яким консульство перевіряє, хто готував фінансовий пакет документів або заявник сам, або ж йому "допомогли" способом, описаним у другому пункті. Кожен одержувач візи, зобов'язаний орієнтуватися в поданих особистих фінансових документах.

б) Про програму туру, виді транспорту, про дати та ціни туру. Як не дивно, але саме найчастіша відповідь на ці питання - "не знаю". Результат по візі відповідно прогнозований, вважається, що раз Ви не володієте цією інформацією, то, швидше за все, Ви купили не тур, а Вас цікавить виключно віза і Ви придбали саме цю послугу - тобто виходить, Ви свідомо обманюєте.

в) Про мету поїздки. Часто в процесі розмови зі співробітником консульства, можна почути питання: "Яка мета Вашої поїздки?" "Куди Ви їдете, навіщо?" або питання в будь-який схожій формі. Тут важливо наступне: таким питанням консульство насамперед визначає не стільки Ваші наміри, скільки правильність визначення цільової країни, тобто країни, яка буде відкривати Вам візу. Тут потрібно дотримуватися простого правила, у консульство якої країни подані документи та країна і є основною метою Вашої поїздки. Приклад: Документи подані в консульство Угорщини, Ваш тур проходить через Угорщину, Австрію, Німеччину, Францію. Звучить питання про мету поїздки ... якщо Ваша відповідь буде "Давно хочу в Париж, мріяла побачити Лувр, Версаль ... хочемо з друзями відсвяткувати там мої іменини і т.д.", тобто, у відповіді явно акцент на зовсім іншу країну, що ж - це 100% відмова. В даному прикладі консульство вважає, що невірно визначена цільова країна і Вам потрібно було б подаватися в консульство Франції, тому відмова. Правильна відповідь (приблизний, для відображення суті, на пам'ять вчити не потрібно): "Звичайно Угорщина, і в турі у нас найбільше часу саме в Угорщині, будемо ходити в купальні, на дегустації вин, екскурсії, будемо відпочивати і, накупивши сувеніри близьким , щасливі повернемося додому ".

6) Паспорт, якщо в ньому є штампи в'їзду / виїзду або наклейки у вигляді віз явно незрозумілого походження, теж відмова. Якщо у Вас два діючих паспорта, то одночасно подавати (планувати подати) обидва паспорти в різні консульства не рекомендується, так як практично всі консульства вимагають надати другий паспорт, в випадки його наявності.

7) Якщо Ви подорожуєте не одні, важливо врахувати, що Ваших друзів, рідних, знайомих які збираються подорожувати разом з Вами, можуть теж розпитувати про Ваше місце навчання / роботи.

8) Наявність у заявника не оплачених штрафів в країнах ЄС (парковки, перевищення швидкості і т.п.) - теж відмова. Спочатку потрібно оплатити штраф, а тільки потім звертатися за візою.

9) Якщо заявник звертається в консульство з питаннями "Як довго ще чекати?", "Чому так довго?" "Чи точно подані його документи?", "Чим всі зайняті, що до сих пір не можуть відкрити візу?", "На якому етапі розгляду його документи?", "Як справи з його візою?", "Чи немає у нього відмови ? "," У мене виїзд через два дні, чому до цих пір немає візи "і тому подібними ... Така поведінка ніяк не сприяє якнайшвидшому відкриттю візи. Більш того, як правило, вважається, що такий Заявник - потенційний емігрант, з усіма наслідками, що випливають.

Туристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2022