Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 11 июня 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2012
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур О тайнах поведает Восток...

Чомусь довго не було відгуків по даному туру, хоча вже відбулось кілька заїздів. Чи у всіх, як і у мене, від подорожі … нема слів. В минулому році у вересні я їздила по цьому туру, правда, тоді була трохи інша програма (до речі, краща), і приїхала страшенно задоволена, а в цьому році вже загітувала цілу компанію друзів та знайомих. І яке моє велике розчарування організацією туру в цьому році! Це майже суцільні нічні переїзди – бо як можна назвати приїзди в готелі в 2-30 ночі, 1-й ночі, в кращому випадку в 24-й годині! Я зрозуміла, що Аккорд пустив тур «на конвеєр», значно збільшивши кількість поїздок, не думаючи про людей, про те, що вони хочуть щось побачити, мати трохи вільного часу, як прописано в програмі, а не тільки прокататися. Відстані дійсно великі. То може не варто планувати більше, ніж можна виконати, і не «ліпити» факультативи за рахунок основної програми, а потім всюди спізнюватися? Крім того, ніхто не думає про безпеку туристів. Адже автобус, який нас привіз після майже добового переїзду з Румунії в Туреччину (понад 1100 км), одразу ж забрав інших туристів з попереднього заїзду і повіз в Стамбул (це ще понад 600 км). Тобто водії працюють взагалі без відпочинку, а вони ж не роботи… При цьому автобус після кількох днів поїздок був просто брудним. Туристи хоча і старалися не смітити, але це неможливо в таких умовах, бо їсти нам приходилось на ходу. Болгарські водії цим, м»яко кажучи, не переймалися, хоча, напевне, це їх обов»язок (ну не туристів же!). При виїзді з Кушадасів була така ж схема – ми сіли в брудний автобус, який привіз нову партію людей і без жодного відпочинку повіз нас в Стамбул. До речі, виїхали з великим запізненням, бо попередня група спізнилася, приїхали вже вночі, в результаті чого по вечірньому Стамбулу не вдалося прогулятися, а я на це так розраховувала.

Прочитала негативний відгук туристів, які зараз знаходяться в готелі «Альбора». Так як і в них, готель в м. Онешті в Румунії залишив багатьох туристів голодними – крім гірчиці, не було нічого. Ми просили керівника групи повідомити про це Акорд тур, але групи продовжують возити в цей нещасний готель…

Ми були в готелі «Флора» в Кушадасах, це на голову вище від «Альбори», хоча порівняно з минулим роком готель змінився в гірший бік: номери реконструювали - зменшили розміри кімнат, збільшили кількість номерів, тобто також вирішили заробляти гроші. Однак, харчування в готелі було досить хороше, все свіже і смачне. За «Егерію» не знаю, але за відгуками туристів, їм сподобалось.

І ще. Я багато разів вже їздила в автобусні тури з Акордом, але вперше зустріла такого недосвідченого керівника групи, який, здається, нічого не знав, і все слухався водіїв автобуса. Я розумію, що керівник групи – це не гід, але елементарну інформацію про країну він повинен надати. Наш керівник Тарас вирішив про Туреччину нам взагалі нічого не казати, він просто спокійно проспав від турецького кордону до готелю, і дуже здивувався, коли люди почали йому задавати питання про медичну страховку.

В цей же період кілька моїх земляків їздили в аналогічні тури в Туреччину («Сладкое лето», «Восточная сказка»), і всі відмічають дуже низький професіоналізм супроводжуючих. Напевне, Аккорд вирішив сюди заслати новачків для «обкатки».

Тому моя рекомендація туристам, які збираються їхати – їдьте! Тур сам по собі цікавий, Туреччина і Кушадаси варті того, щоб їх побачити. А Акорд, надіюсь, зробить відповідні висновки, і удосконалить програму туру.

Другие отзывы oktrn

Календарь 08.07.2012 - отзыв на тур Радужные краски Болгарии!
Голосов 0
Календарь 24.09.2011 - отзыв на тур О тайнах поведает Восток...
Голосов 0
Реклама
Отзывы о других турах