Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 18 декабря 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Март 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Неделька снежного драйва

З великим запізненням, однак хочу залишити відгук.

Насамперед величезна подяка фірмі "Аккорд-тур" за те, що не скасували, а провела тур, хоча група складалася всього з п’яти туристів. Зразкова турбота про своїх клієнтів. Бажаю триматися на такому ж високому рівні, продовжувати розвивати нові програми та тури, що відкриють туристам красу нашої країни.

Дуже вдячний нашому гіду-супроводжуючому Юрію Мартинюку та водію пану Михайлу. Вони щодня заряджали нас гумором та позитивним настроєм. Були завжди готові допомогти і надати необхідну пораду. Юра робив все можливе, щоб час проведений у турі запам’ятався надовго. Він чудово організовував наш відпочинок. Так як нас було мало, то ми не могли здійснити екскурсії по програмі туру. Але Юра запропонував вихід - приєднатися до іншої туристичної групи й відвідати колоритне місто Коломию. Все пройшло чудово (вітання, пане Сергію Копанський! ;) ) і туристи були дуже задоволені.

Що стосується самого туру, то дуже рекомендую його відвідати. Адже під час нього ви зможете ознайомитись з найкращим лижним курортом нашої країни Буковелем, спробувати схили Драгобрату та побувати на чудових екскурсіях в різноманітних мальовничих місцях Карпат.

Туристів радо зустрічає невеликий, але затишний готель-садиба "У Мар’яни й Назара". У ресторані обов’язково раджу спробувати банош з грибами та вареники з чорницями.

Снігу ще багато, так що, хто не встиг цього сезону отримати задоволення від катання і хоче відпочити душею подалі від міської метушні, швидко замовляйте цей тур й гайда на оксамитовий сезон до Буковелю.

А щодо мене - "Аккорд ", до нових зустрічей у турах!

Другие отзывы Роман

Голосов 30
Голосов 1
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах