Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
15
фото
Поездка: 13 июля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 9 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Покоренные красотой… Скандинавия и Фьорды!

ПРИВІТ УСІМ!!!

Хто хоче отримати фантастичні і незабутні враження, побачити неймовірну і недоторкану природу, неодмінно повинен відвідати фіорди Норвегії!!! Повірте, ви не пошкодуєте!!!

Я подорожую вже більше 20 років, відвідала біля 30 країн. Але такої красоти я не бачила ніде.

Четвертий рік підряд ми (я, чоловік і син) подорожуємо із Аккордом, і ще жодного разу не пошкодували про це.

Я не люблю холод і стараюсь вибирати теплі країни із теплим морем (Італія, Іспанія, Греція...) Та цього року бажання побачти неймовірні пейсажі Норвегії і здійснити свою давню мрію переважило всі мої побоювання.

Цей тур виявився для нас оптимальним, тривалістю 9 днів, без нічних переїздів (саме без них ми вибираємо тури) і крім того включав у вартість спальні місця на паромі.

Отже, про сам тур.

Всі готелі були хороші і дуже хороші. Єдиний мінус, усі були далеко від цетру, або ж взагалі за містом. Автобус був із справним кондиціонером, але з вузькими проміжками між кріслами. Якщо хтось попереду тебе опускав спинку крісла, то було дуже важко, особливо тим, у кого високий зріст (це стосувалось усіх членів моєї сім"ї).

Керівник туру - Богдан Гіз. Про нього можу сказати, що це хороший, досвідчений керівник, який прекрасно справився із своєю роботою. Із свого досвіду можу сказати, що класний керівник - це 90 відсотків успіху туру. (У всіх наших 4 турах з керівниками нам пощастило). Водії також були майстрами сврєї справи.

Гданськ... Виявився для мене найкрасивішим містом Польші з тих, які я бачила. Екскурсію у замок Мальборк я раджу усім. Він дійсно вражаючий і неповторний.

Ми вперше подорожували на паромі, тому були побоювання, чи не буде закачувати. На щастя все було прекрасноЦе була неймовірна пригода. А захід сонця, який ми спостерігали із палуби був казковим і найгарнішим, який я бачила.

Про швецьке місто Гетеборг тут писали, що воно не справляє сильного враження. Проте у ньому є найбільший у Скандинавії парк розваг "LISEBERG", який ми і відвідали. Особливе враження на нас справило колесо огляду висотою 60 метрів і панорама, яка відкривається з нього - це щось неймовірне. Також дуже незвичним і оригінальним виявився атракціон "Готель страху". В інших парках розвах я не бачила нічого подібного. Ми хвилин 15 ходили по різних кімнатах із "сюрпризами".

Осло... Тут ми купили картку "OSLO PASS" в інформбюро. На 24 години для нас весь транспорт і майже всі музеї стали безплатними. Відвідали так званий музейний острів, де побували у 3 музеях (Фрам, Кон-тікі і музей вікінгів). Також ми відвідали знамений трамплін Осло. Панорама з нього відкривається фантастична. А для любителів адреналіну є можливість спуститися з нього з допомогою спеціальних приспособлень.

Фіорди... Звичайно, що ми взяли поїздку до них разом із прогулянкою на кораблику і фломською залізницею (Самим туди добратись немає можливості і часу, та й вийшло б дорожче). Це було основне, що ми хотіли побачити. Чарівні пейзажі перевищили вс наші сподівання і виявилися для нас найгарнішими, які ми бачили. Словами це не передати, це просто треба побачити, принаймі раз у житті. Це щось нереально красиве і неповторне. Правду кажуть, це ніби побувати у казці.

Копенгаген... Для нас виявився найгарнішим містом у турі. За 130 крон ми купили проїзний на всі види транспорту на 24 години у місті і пригородах. Раджу піднятися на Круглу башту (25 крон). Запоморочливі краєвиди гарантовані. А ще в Копенгвгені є декілька дуже оригінальних музеїв, подібних я не бачила ніде. На жаль час дозволив відвідати лише один із них "Believe it or not", де знаходяться різні дива із всього світу.

Замок Фредеріксборг ми відвідали самостійно, приїхали туди 9 годині ранку і виявилися єдиними туристами, що гуляли у його парку і дворі (це безплатно). О 10 годині зайшли у сам замок. Взагалі цей замок - це ціла поема, думаю, нікого не залишить байдужим. Відвідати його треба обов"язковою.

Варшава... Прекрасне місто, яке залишає тільки приємні враження. раджу відвідати знамениту кондитерську "A. Blikle", якій 140 років. Тоді у вас залишаться і солодкі враження.

І ще... Кредитна картка (РАДЖУ ЗРОБИТИ ІЗ ЧІПОМ) просто незамінима. І ще безготівковий курс набагато вигідніший, ніж готівковий (після приїзду я виявила сильну економію, приблизно 10 Євро на кожній сотні).

Все хороше закінчується дуже швидко... Але я сподіваюся, що попереду нас чекає ще багато подорожей, і я чомусь впевнена, що частина з них буде обов"язково з Аккордом!

І ще хочеться подякувати компанії за організацію екскурсій у моєму рідному Львові. Це місто достойне, щоб його побачили усі!!!

Другие отзывы верона

Голосов 23
Календарь 16.07.2011 - отзыв на тур Ола Испанцам!
Голосов 1
Календарь 16.07.2011 - отзыв на тур Ола Испанцам!
Голосов 1
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах