UKR RUS
Підбір туру
... в країни Європи
в країни відпочинку!

1354
тур(ів)
Пропозиції
Тури з інших міст
...з інших міст
України та Європи!

360
тур(ів)
Країни
...обираємо країну
та їдемо відпочивати

48
країн світу
Де купити тур
... та спокійно
їхати у відпустку!

більше 6000 агентств
Курс валют на 18.07.24
1€ = 45.66 грн.
1$ = 41.46 грн.
1€ = 1.16 $
показувати ціни на сайті в:
Контроль замовлення
... краще все
перевірити
вчасно!
Шукаю тебе :)
... попутника, і пошук
мій буде вдалим!

7036
попутників
Пошук
розширений пошук
Туристичні новини
Підписка на розсилку
 

…тут кожен момент особливий…
... неймовірний... фантастичний... захоплюючий дух...
…підкорюючи, непомітно стаєш підкореним її красою назавжди…

Підкоренні красою… Скандинавія і Фйорди!

Днів: 9, без нічних переїздів, екскурсій у вартості туру: 4
Львів – Варшава - Гданськ – Стокгольм – Осло (Ослофьорд) – Флом (Согнефьорд и Неройфьорд) – Гетеборг – Копенгаген – дворец Фредериксборг/замок Кронборг – Мальме – Львів
Данія
Норвегія
Польща
Швеція
Назад

Липень '24

  22   25   28

Серпень '24

  4

Вересень '24

  3   10   16   26

Жовтень '24

  4   15   29

Листопад '24

  3
Вперед
приєднатись до туру:
Україна:  
Львів
Польща:  
Люблін
 – 
Варшава
 – 
Гданськ

ТУР БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!! 

Швеція – Норвегія – Данія

У вартості туру екскурсії: по Гданську, Стокгольму, Осло і Копенгагену!

Всього за 9 днів ми познайомимося з найвідомішими принадами Швеції, Данії і Норвегії!!!
Зможемо побувати і отримати насолоду від краси:
Согнефьорда, Неройфьорду і Ослофьорда; водоспадів Кьосфоссен і Твіннефосс; Фломській залізниці,
а ще познайомитися з історією, архітектурою і мистецтвом: замок Мальброк, Таємний Фрегат Vasa, ратуша в Стокгольмі і Осло, Парк скульптур Густава Вігеланна в Осло, музей кораблів вікінгів, музей «Кон-Тікі», Замок Шьюлеом, а також неперевершені замки Данії - Кристиансборг, Розенборг, Кронборг, Фредериксборг!

... Чарівне повітря, найчистіші озера, білі ночі, ідилічні бухти ...
... Дивна історія, древні замки, легенди, перекази і міфологія ...
... Царство смарагдових фіордів, льодовиків і водоспадів чекає нас!

День 1.

ЛьвівВаршаваГданськ

Збір на Львівському залізничному вокзалі.
Перетин кордону.
Всім бажаючим пропонуємо:

Варшава – місто королів

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)
Вечірня екскурсія по місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту, в якому панує неповторна і унікальна атмосфера "Варшава – місто королів" – чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Вся краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена. 

Польська кухня

(дод. оплата)
Можливість спробувати місцеву кухню. Вона славиться відмінним журеком, бігосом і голонкою. Польські господині чудово вміють готувати торти і тістечка: маківці, серники та беза. Дуже популярний гарячий шоколад. Оплата по меню.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 1 - Львів – Варшава – Гданськ
День 1 - Львів – Варшава – Гданськ
День 1 - Львів – Варшава – Гданськ
День 1 - Львів – Варшава – Гданськ
День 2.

ГданськМальборкСопот

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто неповторної краси - Гданськ.
Екскурсія

Старовинний Гданськ

(входить у вартість туру)
Нас запрошує прекрасне і старовинне місто у Польщі місто Гданськ. Розташований він на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики, і є світовою столицею бурштину. Разом з містами Гдиня і Сопот він утворює агломерацію, звану Труймясто (Трехградье). Гостинний Гданськ запрошує на чарівні вулиці і в історичні інтер'єри, на морські купальні пляжі, елегантні ресторани і ліричні кафе.
Запрошуємо відвідати

Подорож по середньовіччю - замок Мальборк

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності ... А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!

Бурштинова перлина Балтики - курорт Сопот

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Неймовірно затишний і красивий Сопот - "музична перлина Балтики", містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по пірсу найдовшому в Європі, який пролягає на кілька сотень метрів в море - вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця...
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Нас чекає Швеція - країна озер і бурхливих річок, тисяч маленьких островів і жвавих міст. Країна де жила велика казкарка Астрід Ліндгрен, дивак Карлсон, і улюблениця всіх дітей Пеппі Довгапанчоха! Ніч на поромі
День 2 - Гданськ – Мальборк – Сопот
День 2 - Гданськ – Мальборк – Сопот
День 2 - Гданськ – Мальборк – Сопот
День 2 - Гданськ – Мальборк – Сопот
День 3.

Стокгольм

Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Прибуття в порт. Нас вітає королівська столиця Швеції – Стокгольм.
Екскурсія

Серце Стокгольму Gamla Stan

(входить у вартість туру)
Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам'ятників і скульптур, які зберегли пам'ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів.
Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір: Автобусна екскурсія з фотопаузами

Місто на воді - Стокгольм

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.
Місто на воді - Стокгольм - відеоогляд

Парк-музей скульптур Міллеса

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Стокгольм зачаровує своїм незвичайним розташуванням на островах, захоплює архітектурою і дивує різноплановими скульптурними композиціями. Запрошуємо отримати ні з чим незрівнянні враження, відвідавши перший музей скульптур під відкритим небом - незвичайний парк скульптур Міллесгорден, який розташований на крутій скелі Херсерюд острова Лідінге. Парк створений великим шведським скульптором Карлом Міллес. Ім'я Міллеса, завдяки його індивідуальному стилю і талановитому втіленню ідей і сюжетів в камені та бронзі, відомо не тільки в скандинавських країнах, а й у всій Європі та Америці.

Стокгольмська Ратуша

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.

Королівський Стокгольм

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.

Таємний Фрегат Vasa

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Нас чекає єдиний у світі корабель 17-го століття, який  зберігся до наших днів. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але... Про це наша історія.
Таємний Фрегат Vasa - відеоогляд
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 3 - Стокгольм
День 3 - Стокгольм
День 3 - Стокгольм
День 3 - Стокгольм
День 4.

Осло

Сніданок. Норвегія - це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі .... В них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми ....
Екскурсія

Столиця землі вікінгів – Осло

(входить у вартість туру)
В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми... Пішохідна екскурсія по центру міста. Ми відвідаємо Ратушу, пройдемося уздовж Гавані, побачимо Королівський палац, фортеця Акерсхюс (без входу в замок), прогуляємося по найстарішій збереженій частині міста 17 століття. Пройдемо по головній вулиці Карл Йохан, побачимо Парламент, Національний театр, Університет.
Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:

Велика прогулянка по Осло і парк скульптур Густава Вігеланна

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи. А далі нас чекає ні на що не схожий парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури... Кульмінація екскурсії, гордість жителів Осло - трамплін Хольменколлен, якому більше ста років...

Норвегія очима художників.

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія...
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 4 - Осло
День 4 - Осло
День 4 - Осло
День 4 - Осло
День 5.

ФломСогне-фіорд

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо відвідати

Царство норвезьких фіордів

(Дорослий: 43€ / Діти: 28€)
Неповторні ландшафти, засніжені вершини, відображаються в прозорій глибині моря, грандіозні водоспади, смарагдова гладь фіордів, які, виблискують на сонці, між відступами  застивши у своїй величі між горами... Ось що нас чекає! (Виїзд з готелю орієнтовно 6:00).

Панорамний майданчик Стегастейн

(Дорослий: 46€ / Діти: 46€)
Ми поїдемо з Флому через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, на висоті 650 м. над фьордом, і дозволяє насолодитись ні з чим незрівнянною панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий дух пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам'яті назавжди.

Круїз на кораблику

(Дорослий: 68€ / Діти: 55€)
Два мальовничих рукави Согнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.

Поїздка Фломською залізницею.

(Дорослий: 68€ / Діти: 55€)
20 років будівництва, 20 тунелів довжиною 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най - гори, річки, озера, водоспади і ...фіорди... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водною стихією неймовірної краси - водоспадом Кьосфоссен. І знову в дорогу... Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.
Фломська залізниця - відеоогляд

Ущелина Сталхейм

(Дорослий: 33€ / Діти: 23€)
Нас чекає захоплюючий вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на гарний водоспад Сталхеймсфоссен. Частування в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Повернення в Осло. Нічліг в готелі.
День 5 - Флом – Согне-фіорд
День 5 - Флом – Согне-фіорд
День 5 - Флом – Согне-фіорд
День 5 - Флом – Согне-фіорд
День 6.

Гетеборг

Сніданок. Переїзд в Гетеборг.

Душа Швеції Гетеборг

(Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
Гетеборг - столиця західного узбережжя Швеції. Це море, сонце, вітер і атмосфера південного шведського міста. Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам'яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба.
Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:

Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Місто з води виглядає надзвичайно красиво. Ми пропливемо під 20 містками і побачимо набережну Гетеборга.

Замок Шьюлеом

(Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
Родзинка Швеції –Замок Шьюлеом. Казковий замок чарує красою і архітектурною пишністю

Музей Концерну "Вольво

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Гетеборг є столицею найвідомішого в світі шведського автомобільного концерну. САМО СЛОВО "VOLVO" стало синонімом якості, надійності, безпеки і стилю.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 6 - Гетеборг
День 6 - Гетеборг
День 6 - Гетеборг
День 6 - Гетеборг
День 7.

КопенгагенКронборгзамок Фредеріксборг

Сніданок. Переїзд в місто Ганса Крістіана Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія
Екскурсія

Копенгаген - місто королівських чудес

(входить у вартість туру)
Для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його неповторну атмосферу. Площа біля ратуші, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, одним із символів міста - будівлею Біржі, церквою Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена...
У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

По каналах Копенгагена

(Дорослий: 25€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
Чудові пейзажі, що захоплюють дух, можливість зануритися у атмосферу спокою, комфорту та гармонії.  Прогулянка на кораблику по каналам Копенгагена. Набережна Nyhavn, будиночки казкаря Андерсена, новий Оперний театр, будинок Актора, міст поцілунків...  

Таємниці і легенди Королівських Замків

(Дорослий: 50€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, за прогулянкою по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ... Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг - "Коронний замок" датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -" Ельсіоноре "»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний "Сплячий вікінг", а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії.
Автобусна екскурсія

Є Данія на світі, друг Гораціо

(Дорослий: 26€ / Діти: 16€)
Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найдорожчих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг - датський Парламент.

Крістіансборг - Королівські палати

(Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Палац унікальний не тільки своїм внутрішнім і зовнішнім оздобленням. Розкіш палацових залів, ефектні бальні кімнати і прекрасні апартаменти. Королівська сім'я часто користується цим замком для проведення прийомів.

Королівський Копенгаген - замок Розенборг

(Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Данська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
Переїзд в Швецію через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову - ось воно, чудо інженерної думки !!! ).
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.
День 7 - Копенгаген – Кронборг – замок Фредеріксборг
День 7 - Копенгаген – Кронборг – замок Фредеріксборг
День 7 - Копенгаген – Кронборг – замок Фредеріксборг
День 7 - Копенгаген – Кронборг – замок Фредеріксборг
День 8.

Мальме

Сніданок. Вільний час. Рекомендуємо відвідати прекрасний Мальме .

Подорож по Сконе: Мальме, Хельсінгборг і Ландскруна

(Дорослий: 43€ / Діти: 33€)
Прекрасний Мальме одне із найстаріших міст краън Скандинавії і єдине велике місто в Північній Європі, яке може похвалитися своїм власним пляжем в центральній частині міста, який отримав міжнародну нагороду «Синій прапор» за свої прозорі води. Центральна частина Мальме залишається маленьким, доброзичливим і приємним серцем міста, де майже все зручно розташоване на пышый відстані. Тут багато цікавих будівель, зведених в різні історичні періоди, серед яких - дерев'яні будинки, побудовані в XVI столітті. Далі зробимо фотопаузу у выдомій  «Зоряній» фортеці - Ландскруні, яка перекладається зі шведської як «вінець землі» і представляє з себе потужно укріплений замок, збудований для оборони бухти портового міста Ландскруна в Швеції. І на завершення нас чекає Хельсінборг. Прогулянку по місту ми почнемо від вежі «Чернон», будівля 12 століття. Тут ми поговоримо про не простих взаємовідносинах між датчанами і шведами, а також про те за яких обставин споконвічно датська територія Хельсинборга стала шведською. Потім ми відправимося до центру міста Хельсінгборг: фонтан Тихо Браге, церква святої Mаріі, стара будівля Хельсинборга - будинок Якоба Хансена. І в завершенні Ратушна площа і будівля міської Ратуші, де ми дізнаємося історію поромного сполучення між Данією і Швецією, яка не уникла курйозних ситуацій щодо заборони на ввезення алкоголю з Данії.
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Ніч на поромі
День 8 - Мальме
День 8 - Мальме
День 8 - Мальме
День 8 - Мальме
День 9.

Львів

Сніданок на поромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Прибуття в порт. Переїзд по території Польщі Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова - залізничний вокзал. До нових зустрічей!
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).
Не поширюється на тури в розділах: "Тури для школярів" і "Парки розваг".
 
 
Додатково оплачується:
• вхідні квитки та факультативні програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
• при наявності!!!! Міський податок (city tax) в готелях по маршруту оплачується особисто туристом на рецепції від 1,5 до 6 євро / ніч
Нотки комфорту :) - важливо включити в тур:
Послуга "Індивідуальна екскурсія".
- 600грн (1-3 людини) тривалість (3 год.)
600 грн.

Версія для
друку

Догори

Туристична компанія Аккорд Тур ® 2008-2024 +380736303638