Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
11
фото
Поездка: 29 июня 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Счастливое сомбреро! Барселона, Ницца и Венеция!

Вітання рейсу №863.

Повернувшись вчора з туру «Щасливе сомбреро», хотілося б поділитися враженнями, які він залишив.

Місця, які передбачає маршрут туру всі без винятку цікаві, красиві – єдиний мінус, це дуже обмежена кількість часу в них. Хоча це пояснюється дуже просто – Іспанія м’яко кажучи не близько (а метою подорожі є все ж таки Іспанія), а подорож триває лише 10 днів. Подорожуючи я завжди намагаюсь побачити якомога більше, тому і вибираю факультативи, на жаль деякі з них мене розчарували (наприклад, гора Монсеррат чи творіння Гауді, і все знову ж таки через брак часу). Швейцарія, як завжди «потішила» око, дуже сподобався Берн і на майбутнє вже знаю, що в це місто варто повернутись на довше.

Загалом цей тур і справді можна назвати «рекламним». Перегляньте маршрут і кілометраж, будьте готові до довгих переїздів, налаштуйте себе на це, щоб не було зайвого розчарування. Хоча і в цьому є плюс - переїзди дають вам змогу насолоджуватись красою природи, міст та містечок, через які пролягає маршрут. Буде важкувато, але якщо ви обмежені в часі, а є бажання подорожувати в даному напрямку – обов’язково їдьте. Мій відгук буде мало інформативним, оскільки є багато відгуків, які в деталях описують все, що може вас цікавити. Акцент хочеться зробити на словах вдячності людям, завдяки яким цей тур відбувся. Найбільше заслуговує на це наш керівник - Василь Зровко. Наш тур багато в чому вдався саме завдяки йому. Ця подорож у мене 7-ма, 6-та з Аккордом, і кожен раз я поверталась і була в захваті від рівня роботи керівників, кожного разу думаючи, що краще вже бути не може. Ні в якому разі не применшую досягнення попередників, всі вони заслуговують на добрі слова, що були сказані в їхній адрес, бо кожен по своєму молодець, але в моїх очах Василь перевершив усіх. Він неймовірно обізнана, цікава людина, професіонал. Його знання, досвід якими він з нами ділився надзвичайно збагатили нашу подорож. Здатність Василя розповідати неймовірну кількість цікавої інформації просто на ходу про країни, про їхнє життя, про різні моменти, які корисні туристу, без нотаток просто вражає. Жодна моя подорож не була настільки інформативною і цікавою. Василь безпосередній та позитивний, завдяки йому ми часто сміялись, позитивний настрій панував усю подорож. Уважний до наших потреб, давав багато корисних порад, які можуть знадобитися в майбутніх подорожах, намагався нам показати по максимуму, вартих уваги місця, всі його дії були щиро спрямовані на те, щоб туристам було якомога краще. Надзичайно вдячна Василю за високий професіоналізм, віддачу, старанність, небайдужість. Бажаю Аккорд-Туру саме такого рівня працівників.

Величезне спасибі нашим водіям за їхню нелегку працю: Володимиру та Володимиру. Професіонали своєї справи, ввічливі, при потребі допомагали, завдяки ним ми усюди потрапляли вчасно, а це надзвичайно важливо в таких подорожах, де все розраховано по годинах.

Вдячна нашій групі за спокій, позитив та доброзичливість, за те, що (майже) всі були пунктуальними, відповідальними, поважали один одного.

Спасибі працівникам Аккорду, які організовували цей тур, автобус хороший, готелі теж були всі без винятку дуже комфортні.

Бажаю Аккорд-Туру підтримувати рівень, який він продемонстрував, сподіваюсь наступні мої подорожі з Аккордом будуть такими ж комфортними та цікавими. !!!!!

Номинации отзыва

4

Другие отзывы Вікторія

Календарь 26.10.2013 - отзыв на тур Моя Любовь!
Голосов 3
Реклама
Отзывы о других турах