Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
72
фото
Поездка: 05 июля 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Лето 2014
Голосов 30 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Привіт)) Хотілося б поділитися своїми враженнями про цей чудовий тур. Номер нашого рейся 811. Я вперше подорожувала за кордон і мені дуже сподобалось. Отже почну з першого міста яке ми відвідали:

1. Вроцлав. Чесно кажучи нічого неймовірного я від нього не очікувала. Але моя думка змінилася відразу після того як ми в'їхали в місто. Головна прикраса міста - гноми. Гномів можна зустріти в різних ракурсах просто на вулиці, на тротуарах. Місто підкорило мене архітектурою: різнокольорові будиночки, мощені бруківкою вулиці.

2. Наступне місто - Берлін. Величне місто! Берлін дуже зелене місто, прямо посеред нього не просто парк, а справжній ліс. Наша екскурсія розпочалася біля рейхстагу. Звичайно дуже цікаво побачити вживу місця, які ми часто бачили в фільмах і програмах по телевізору. Далі ми пройшли від Бранденбурзьких воріт по вулиці Унтер-ден-Лінден до кінця. По дорозі багато всього цікавого: кафедральний собор, університет імені Гумбольдта, будинок опери. Все виглядає дуже монументально. Вразила також Потсдамська площа, де проводиться кінофестиваль Берлінале. Зараз там величезний розважальний центр, побудований корпорацією SONY.

3. Далі ми відвідали Париж. Там ми провели 2,5 дні. Гуляли по Єлисейських полях (завжди думала, що поля це поля, але ні як не величезний проспект знаменитих брендів світу). Звичайно побували біля Ейфелевої вежі, ні з чим не порівнянне відчуття, почуття гордості за себе, що я нарешті тут, за Париж, і за можливість це все бачити! Побували скрізь де могли. Все було здорово, погода здавалася тепліше і яскравіше, люди гарніше, навіть дощ здавався таким романтичним, під парасолькою по тісних вуличках, пахне кавою і багетом. На мить захотілося там залишитися жити... але вдома краще, рідніше. Обов'язково туди ще приїду! Зачарувала також Нормандія. Коли опиняєшся в цьому регіоні Франції, хочеться схопити фотоапарат і знімати все підряд, починаючи від лялькових будиночків і закінчуючи світанками-заходами. Стає зрозумілим, за що цей куточок так облюбували художники, чому так часто згадують його письменники у своїх творах. Правильно сказав нам про неї чудовий гід Ваня "Нормандія - це рай на землі".

3. Люксембург. Можна сказати, що це дороге і розкішне місто. Тут не так багато туристів, як, припустимо, в Парижі, але все одно Люксембург безумовно заслуговує уваги. Захоплення від "балкона Європи". Чудовий вид, просто дух захоплює і з'являється відчуття, що ти це бачила у сні і ось бачиш наяву! Основні визначні місця можна обійти за день не поспішаючи, при цьому ще перекусити в декількох кафе.

4. Прага - це незабутня краса. Чехи дуже привітні і смачно готують. Обов'язково потрібно спробувати їх місцеву кухню, напитися вдосталь чеського пива і прикупити празькі сувеніри. Якщо починаєш піднімати голову і дивитися на дахи будинків, то емоцій стає ще більше від того, що все на стільки красиво і романтично.

5. Краків справив на нас незабутні враження. Середньовічна архітектура, мощені булижником вулички, маленькі магазинчики, все просто віє особливою атмосферою Польщі. Обов'язково потрібно прогулятися так званим Королівським маршрутом, який починається від воріт Florianska, продовжується на площі Ринок і закінчується біля Базиліки Пресвятої Діви Марії.

Взагалі мені дуже сподобався цей тур. Але він був би не таким цікавим якби з нами не було наших чудових екскурсоводів. З них хотілося б особливо відмітити Світлану з Германії, Димитрія з Люксембургу а також Івана Івановича з Франції і Івана, який закохував нас в Нормандію.

Хочеться виразити величезну подяку нашим водіям і нашому керівнику Богдану Гізу.

Номинации отзыва

4

Другие отзывы Neiffel

Календарь 06.07.2019 - отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья
Голосов 16
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах