Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
33
фото
Поездка: 16 августа 2014
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Осень 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Миллионы впечатлений…

Рейс № 996,16.08-2.09.2014р. Керівник групи Діма Алієв. Водії Іван та Іван:))

Про тур: Мільйон вражень... це справді так:)) Ви побачите стільки, скільки ще ніколи не бачили:)) 18 дній нових і нових вражень і емоцій... Мій улюблений Париж, Іспанія, незнайома ще нікому Португалія, край землі... Атлантика... незабутні враження від океану, ні з чим не порівняти)) Нереальні курорти Сардинії, серпантини Корсики і на кінець - красуня Венеція:)) Якщо ви справді готові до 18 днів подорожі-цей тур для вас:))

Про Аккорд-Тур: Друзі, подорожую з вами вже не вперше, у вас як завжди все прекрасно: і керівник, і водії, і автобус, і програма, і екскурсоводи (крім Парижу...) і чим ви мене приємно здивували - це готелями... Вони шикарні, незважаючи на сніданки (ну це дякуючи нашим невихованим туристам, які ідучи в тур можуть харчуватись 18 днів на канапках які вони виносять зі сніданку), номера в готелях прекрасні. Є все: і рушники, і фен, і халати:)) і навіть вид на море (це я про Корсику) Цей готель мені сподобався найбільше:))

Про керівника і водіїв: Що я хочу сказати, група у нас була складна, різні регіони України, різна думка щодо нашої непростої ситуації в країні була відчутна, вперше для мене. (Окреме дякую Ані, Ані, Наталі з Одеси і Наталі з Борислава, вас я буду довго ще згадувати:)) ) І тепер я розумію чому Діма кращий керівник березня 2014 (якщо я не помиляюсь) :)) Ерудований, розумний, веселий і терплячий - це все про нього. Бували моменти, що я більше дізнавалась про країну з його розповідей ніж від екскурсоводів) у будь якій ситуації він завжди знав що сказати і як зробити цей відпочинок для нашої непростої групи легким і цікавим. Він у вас молодець, цінуйте таких людей:)) Водії: згадуючи про них не можу стримати посмішку)) веселі люди, які знаю свою справу)) автобус завжди чистий, ми ні разу не заблукали:)) і завжди прибували на місце призначення вчасно:)) За що окреме від мене дякую))

Рекомендація для туристів: Вам не обов'язково прислухатись до моїх рекомендацій, всі ми люди різні. В цьому турі ви побачите дуже багато красивих міст, незвичайну природу, відкриєте для себе багато нового про ці місця де ви вже можливо були. Тур справді кльовий, якщо ви обрали його, ви не помилились:)) Єдине, що хотілось би порадити, дочитайте його до кінця, і налаштуйтесь на 18 днів "важкої" туристичної роботи:)) Бути туристом - це круто!!! Гарних вам нових вражень!!! :))

Ще раз хочу подякувати Аккорду, що ви надаєте можливість простим людям отримувати море позитивних емоцій:)) Ви молодці, а от з туристами які позорять нас з вами на сніданках щось потрібно робити: ((

Дякую за все позитивне:))

Номинации отзыва

4

Другие отзывы Максимів Юля

Голосов 3
Календарь 02.06.2018 - отзыв на тур Летние впечатления о Греции
Голосов 5
Голосов 0
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах